Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ale się rozpisaliście dzisiaj fiu fiu :gwizdanie:

A jak zawsze ze 2 razy spadłem z fotela po niektórych postach :kox::polew::decayed:

NEX ja już Ci pogratulowałem w MM :naughty::)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 01:11_________________________________________________Siemian zgaś później bo ja dzisiaj odpuszczam dyżur :decayed:

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to gasze. Ja własnie wróciłem z imprezy w katowicach...

Cała droga biała... fajnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no to gasze. Ja własnie wróciłem z imprezy w katowicach...

Cała droga biała... fajnie :kox: :kox: :kox:

sie nie rozpędzaj z tym gaszeniem, jeszcze mam trochę aukcji do wystawienia :gwizdanie:
Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

Nie wiem czy gasić czy się witać. To może zgaszę, za 3h pobudka i znowu do wody :gwizdanie:

Opublikowano

a co dorabiasz jako kurier basenowy? :decayed:

a tak w ogóle to :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 08:38_________________________________________________W pociągu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. Kłócą sie, który z państw najlepiej kradnie.

Niemiec wstał i mówi do Ruska:

- Tyyy Rusek wstań, zgaś światło i szybko je zapal.

Rusek:

- no dobra.

Zgasił i szybko zapalił światło. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca:

- aaa tam wy nie umiecie kraść.

Rusek mówi do Polaka:

- Tyyyy Polak, zgaś i zapal szybko światło.

Polak na to:

- no dobra.

Zgasił i szybko zapalił. Patrzy i nie ma krawatu.

Polak na to:

- aaa tam wy nie umiecie kraść.

Polak mówi do Niemca:

- zgaś i zapal szybko światło.

Niemiec zgasił i zapalił światło. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynają się śmiać z Polaka, że w Polsce nie potrafią kraść.

Zaraz wpada konduktor i mówi:

- Panowie Panowie Ewakuacja, ktoś nam tory podpierdolił

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano

przecież to są damskie narty :shocked:

chciałem zeby Ci było raźniej :)

od razu uciekł :polew: :polew:

:polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 09:03_________________________________________________

:hi:

za 4.5 miesiąca będe miał córeczke, musze się pochwalić :). Dziś byliśmy na USG genetycznym :wink4:

super gratulacje :oklaski: to jest jedyna co nam pozostaje :wink4:
Opublikowano

Graty nex!

Bry :hi:

Opublikowano

Rexiu widze ze sie załapales na akcje przygarnij kropka :decayed:

Opublikowano

Rexiu widze ze sie załapales na akcje przygarnij kropka :decayed:

czyżby zupa była za słona...?? :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Pany jak tam u was pada,macie snieg :naughty:

Opublikowano

Kropka to już mam kilka dni.

Jak długo jeszcze zostanie - no idea :decayed:

Na tę chwilę - nie pada.

Opublikowano

:hi:

Mam pytanie. Czy ma ktoś kable do aku? Nie mogę odpalić :wallbash:

Opublikowano

:bry:

:hi:

Mam pytanie. Czy ma ktoś kable do aku? Nie mogę odpalić :wallbash:

ja mam :)

Opublikowano

:bry:

:hi:

Mam pytanie. Czy ma ktoś kable do aku? Nie mogę odpalić :wallbash:

ja mam :)

Już załatwione. Z Barbakanu podjechał złotówa, pół godziny zabawy i dopiero odpalił.

Utrudnieniem było automatyczne włączanie świateł po przekręceniu kluczyka i jednokierunkowa Urzędnicza. Szczęściem stałem zaraz za przejściem, więc nie zablokowaliśmy ulicy tylko przejście.

THX

Opublikowano
  • Autor

ale za***isty kox :kox: na drogach jest :decayed:

Opublikowano

ale za***isty kox :kox: na drogach jest :decayed:

nooo , fajnie można polatać bokami :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.