Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skonfiskuje za brak naklejki na przedniej szybie :decayed:

:polew:

sąsiad założyłes zimówki ? chyba nie latasz na 19 w taką pogodę

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skonfiskuje za brak naklejki na przedniej szybie :decayed:

:polew:

sąsiad założyłes zimówki ? chyba nie latasz na 19 w taką pogodę

założyłem :wink4:

Opublikowano

a może jakieś zawody narciarskie a4-klubu :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 17:00_________________________________________________Cuber by zasponsorował... Kerczi może też... Przemian by się dorzucił...

Za pierwsze miejsce sraczyk albo umywalka. Drugie skrzynka marwitu lub blacha ciasta. Trzecie miejsce to za***ista suknia ślubna (coś dla Pabla bo słyszałem że on lubi się przebierać w damskie ciuszki :polew:)

a Ty sie nie dorzucisz?? Taki kolega??

Nie zrobisz wygranym po patelni?? ...ykhmm tzn nie dasz?? :polew: :polew:

Opublikowano

joł

ja jade we wtorek na narty, jeszcze mysle gdzie ale napewno jade

mniejsze kolejki bedą :)

Opublikowano

Dla wygranego zjazd na patelni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie za wczorajsza popijawke :gwizdanie: :naughty:

Trzeniek :bicz: :bicz: :bicz:

:bry: wszystkim

Opublikowano
:bry: pijusy :)
Opublikowano

Trzeniek :bicz: :bicz: :bicz:

hej , nie będę tego komentował ... :good:

Opublikowano
  • Autor
:mysli:
Opublikowano

:hi: Pijoki,

Trzeniek do ubicia

Themon uciekinier jeden

ogolnie byl :kox: :kox: :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi , masz te sruby ? :mysli:

Opublikowano

:hi: Pijoki,

Trzeniek do ubicia

Themon uciekinier jeden

ogolnie byl :kox: :kox: :kox::good:

a ty żeś wstoł ? :)

Opublikowano

no chyba tak, musze pozniej looknac w bagazniku, a potem musimy przymierzyc, dam znac po 15[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 13:09_________________________________________________no ja juz kolo 8 na na nogach bo zamowienia swiateczne na ciasta zbieralem[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 13:10_________________________________________________

Cuber juz wiem jak co zmienic u Ciebie VAGiem zeby bas byl taki gleboki jak u mnie :tongue4:

Opublikowano
:hi: Kurde chyba się zbytnio zmiażdżyłem wczoraj..... :wallbash:
Opublikowano

:hi: Kurde chyba się zbytnio zmiażdżyłem wczoraj..... :wallbash:

nie tylko Ty, mnie ktoś nieźle załatwił :mysli: kuwa nic nie pamietam, ostatnie przebłyski mam z wiśniówką ale was już chyba nie było wtedy, masakra....
Opublikowano

:hi: Kurde chyba się zbytnio zmiażdżyłem wczoraj..... :wallbash:

nie tylko Ty, mnie ktoś nieźle załatwił :mysli: kuwa nic nie pamietam, ostatnie przebłyski mam z wiśniówką ale was już chyba nie było wtedy, masakra....

A no własnie Ty z nami nie wracałeś. Hmmm pomijam fakt że mi drina wylałeś:)

Opublikowano

to akurat najmniejszy problem :decayed: ale tego też nie pamiętam ku....

Opublikowano

Na pewno Wszyscy razem jechaliście na rynek :kox:

Grześ, jak zrówdko :?: :)

Opublikowano

Na pewno Wszyscy razem jechaliście na rynek :kox:

Grześ, jak zrówdko :?: :)

kurde jest ok, poza tym że nic nie pamiętam to jest ok, dzięks :wink4:
Opublikowano

a człowiek szukał kompanów do picia no no macie minusa :evil:----------------- no chyba ze mam za mocną głowe [br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 21:56_________________________________________________gdzie tak popiliście tylko nie mówicie ze skandale albo przychodnia....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.