Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron sprawdziłeś mi to...? :gwizdanie:

sprawdził ...

jeszcze przez 2 miesiące masz zakaz zbliżania się na mniej niż 100 metrów do przedszkoli i podstawówek :wink4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 13:52_________________________________________________

Krakusy nie spać, forum czytać :naughty: :gwizdanie:

gdzie , podlinkuj coś ciekawego :gwizdanie:

już wkrótce :cool1:

no to czekam

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Siema :hi: Ostatnio bylem u was na zlocie z ekipa ze Ślaska i mam pytanie zna ktos moze gościa co ma Nick Perfidny z krakowa?? Czlowiek zaufany ??

Opublikowano

Siema :hi: Ostatnio bylem u was na zlocie z ekipa ze Ślaska i mam pytanie zna ktos moze gościa co ma Nick Perfidny z krakowa?? Czlowiek zaufany ??

Znamy :)

Raczej problemów nigdy z Nim związanych nie było :wink4:

Opublikowano

Siema :hi: Ostatnio bylem u was na zlocie z ekipa ze Ślaska i mam pytanie zna ktos moze gościa co ma Nick Perfidny z krakowa?? Czlowiek zaufany ??

Znamy :)

Raczej problemów nigdy z Nim związanych nie było :wink4:

bo ma lampy do sprzedania i chce wlasnie tylko za pobraniem

Opublikowano

Siema :hi: Ostatnio bylem u was na zlocie z ekipa ze Ślaska i mam pytanie zna ktos moze gościa co ma Nick Perfidny z krakowa?? Czlowiek zaufany ??

Znamy :)

Raczej problemów nigdy z Nim związanych nie było :wink4:

bo ma lampy do sprzedania i chce wlasnie tylko za pobraniem

mysle ze mozna Mu zaufac w tym temacie

Opublikowano

Kerczci dzieki za dzisiejsze podprowadzenie, :hi::notworthy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza Panowie :cool1:

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Mam pytanko,czy ktoś pomógł by w założeniu mat grzewczych do lustereczek?Oczywiście nie za darmo,bo ja w temacie kiepski jestem a musze je założyc bo już mnie trafia skrobanie :kwasny:

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Opublikowano

bedzie burza :wink4::decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Mam pytanko,czy ktoś pomógł by w założeniu mat grzewczych do lustereczek?Oczywiście nie za darmo,bo ja w temacie kiepski jestem a musze je założyc bo już mnie trafia skrobanie :kwasny:

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Podjedź na spota z kubełkiem KFC :wink4:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jaka burza? :mysli:

Sedi wpadnij na spota moze sie coś uda zdziałac :wink4:

Opublikowano

co tu taka cisza Panowie :cool1:

choinki ubierają :wink4:
Opublikowano

dzięki chłopaki ale to dopiero poświętach,mam nadzieję że do tego czasu nie będzie mrozów bo mnie normalnie....... :decayed:

Maty kupie tylko jakie polecacie?

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki ale to dopiero poświętach,mam nadzieję że do tego czasu nie będzie mrozów bo mnie normalnie....... :decayed:

Maty kupie tylko jakie polecacie?

od czwartku mrozów brak :naughty:

Ja kupiłem ORI wkłady wiec nie powiem co jest dobre a co nie przy zakupie samych mat

Opublikowano

Jaka burza? :mysli:

Sedi wpadnij na spota moze sie coś uda zdziałac :wink4:

pisaleś , co tu taka cisza , , to napisałem , że może burza będzie :wink4: :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.