Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kerczci dzieki za dzisiejsze podprowadzenie, :hi::notworthy:

Nie ma za co :wink4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Sedi mam takie wklady ORI jakbys chcial, instalacje masz napewno

Pozdro

Opublikowano
:hi: Nareszcie Prezes PrZeMiAn pojawił się na liście Bukowiny :D
Opublikowano

:hi: Nareszcie Prezes PrZeMiAn pojawił się na liście Bukowiny :D

:gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:hi: Nareszcie Prezes PrZeMiAn pojawił się na liście Bukowiny :D

sie odwdzięczysz rozumiem :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Nareszcie Prezes PrZeMiAn pojawił się na liście Bukowiny :D

sie odwdzięczysz rozumiem :gwizdanie:

no jak nie to wylejemy Mu wode na podjazd :)

Opublikowano

:hi: Nareszcie Prezes PrZeMiAn pojawił się na liście Bukowiny :D

sie odwdzięczysz rozumiem :gwizdanie:

no jak nie to wylejemy Mu wode na podjazd :)

Awylewaj :D Będę miał szybciej w niedziele do wyjazdu :D[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:20_________________________________________________

:hi: Nareszcie Prezes PrZeMiAn pojawił się na liście Bukowiny :D

sie odwdzięczysz rozumiem :gwizdanie:

Pewnie pozwole Ci polewać gdy będzie DJ przygrywał :)

Opublikowano

:hi: Nareszcie Prezes PrZeMiAn pojawił się na liście Bukowiny :D

sie odwdzięczysz rozumiem :gwizdanie:

Pewnie pozwole Ci polewać gdy będzie DJ przygrywał :)

Zacny trunek postawisz to z miła chęcią Ci poleje :naughty:

Opublikowano

:hi: Nareszcie Prezes PrZeMiAn pojawił się na liście Bukowiny :D

sie odwdzięczysz rozumiem :gwizdanie:

Pewnie pozwole Ci polewać gdy będzie DJ przygrywał :)

Zacny trunek postawisz to z miła chęcią Ci poleje :naughty:

Fińską wypiję w pokoju a na stół czerwona kartka co by wypić z Wami VIPami, Klubowiczami :D

Opublikowano

nie wiem kto mnie wpisał na zlot ale dziękuję :good::decayed:

Opublikowano

nie wiem kto mnie wpisał na zlot ale dziękuję :good::decayed:

Trzeniek - bo to Jarko robił Kopiuj wklej :) Z ubiegłorocznej listy :D Później Cie skreśli jak nie zaplacisz :D

Opublikowano

nie wiem kto mnie wpisał na zlot ale dziękuję :good::decayed:

Trzeniek - bo to Jarko robił Kopiuj wklej :) Z ubiegłorocznej listy :D Później Cie skreśli jak nie zaplacisz :D

no to puszczam przelew już teraz :tongue4:

Opublikowano

nie wiem kto mnie wpisał na zlot ale dziękuję :good::decayed:

Trzeniek - bo to Jarko robił Kopiuj wklej :) Z ubiegłorocznej listy :D Później Cie skreśli jak nie zaplacisz :D

no to puszczam przelew już teraz :tongue4:

Albo daj mu szanse to może też zaplaci :) Poczekaj do 30 stycznia :D

Opublikowano

nie wiem kto mnie wpisał na zlot ale dziękuję :good::decayed:

A kogo się prosiłeś żeby Cie na listę wpisać :naughty:

Taki jeden co w metalu rzeźbi :wink4:

Opublikowano

Ok Panowie czas na sen. Miłego wieczoru.

Opublikowano

:hi:

i ciapa

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

Wprawdzie jestem już (i chyba tak zostanie) mocno podkarpacki, ale poznałem Waszą zajebistą ekipę i wszystkim życzę spokojnych (z doświadczenia starego człowieka wiem, że to akurat jest najważniejsze) świąt.

Opublikowano

Wprawdzie jestem już (i chyba tak zostanie) mocno podkarpacki, ale poznałem Waszą zajebistą ekipę i wszystkim życzę spokojnych (z doświadczenia starego człowieka wiem, że to akurat jest najważniejsze) świąt.

wszystkiego naj Robert, i żebyś się nie zaruchał kiedyś na śmierć :decayed::good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.