Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie tak popiliście tylko nie mówicie ze skandale albo przychodnia....

Tu i tu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Na pewno Wszyscy razem jechaliście na rynek :kox:

Grześ, jak zrówdko :?: :)

kurde jest ok, poza tym że nic nie pamiętam to jest ok, dzięks :wink4:

:wink4:

właśnie kończę szykować temat wczorajszych Naszych rozmów :decayed:

i do roboty, miasto czeka :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrych kursów :evil:

Opublikowano

Siema ale jest lodowisko na lotnisku :kox: Cuber jestes na chacie moze wyjdziesz na fajke sasiedzie :naughty:

Opublikowano

dobrych kursów :evil:

dzięki :wink4:

Cuber jestes na chacie moze wyjdziesz na fajke sasiedzie :naughty:

Nie ma go :decayed:

A gdzie Cie do Huty przywiało :gwizdanie:

Opublikowano

widze ze dzis tez wszyscy balują a człowiek w pracy siedzi :( ale jak następnym razem nie dostane phona to :bicz2: :bicz2: albo zaczniecie w pasach jeździć :decayed:

Opublikowano

Nie ma go :decayed:

A gdzie Cie do Huty przywiało :gwizdanie

U brata siedze zazwyczaj co kilka tyg tu jestem na week :) A z tego co wiem to Ty niedaleko mieszkasz :)
Opublikowano

Nie ma go :decayed:

A gdzie Cie do Huty przywiało :gwizdanie

U brata siedze zazwyczaj co kilka tyg tu jestem na week :) A z tego co wiem to Ty niedaleko mieszkasz :)

Nie tylko ja :gwizdanie:

Zaraz do pracy ruszam to jak coś możemy na pecika się spiknąć.

Tel. znasz :)

Opublikowano

jarko jak to fajnie ze nie tylko ja w weekned pracuje w nocy :wink4:, jak bedziesz przejezdzał koło mojej pracy to wpadnij na pecika wiesz gdzie :wink4

Opublikowano

jarko jak to fajnie ze nie tylko ja w weekned pracuje w nocy :wink4:, jak bedziesz przejezdzał koło mojej pracy to wpadnij na pecika wiesz gdzie :wink4:

nie wiem dokładnie, napisz mi na PW :cool1:

Opublikowano

poszło na PW :tongue4:

Opublikowano

pogoda :kox:

Opublikowano

pogoda :kox:

:evil:

Opublikowano

a ja dziś zakupiłem kilka fajnych rzeczy w MM aparat lapka i wierze i ciesze sie jak mały chłopczyk :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 00:33_________________________________________________czy ktoś moze wie zeby dostac sie do przedniego prawego głośnika w drzwich na dole trzeba ściągac cały boczek drzwi czy jest inna mozliwość bo coś mi zaniemógł głośnik :mysli: i napewno nie przy radiu bo jak otworze drzwi to gra a jak zamykam to nie gra :wallbash: przeciez nie moge z otwartymi jeździć :gwizdanie:

Opublikowano

musisz sciagac boczek, ale wg mnie to nie glosnik a kabel ktory idzie w wiazce z slupka do drzwi

dawno Ci sie to stalo??

moze teraz na mrozie go trafilo i sie zlamal

Opublikowano
  • Autor

dzieki Kerczi :notworthy:

Pogoda rewelacja :wink4:

Ogrowaty , nie wiem coś ty pił ale widze że jazda piękna... jak dzwoniłes w nocy to ja zaliczałem zgona w łóżku :gwizdanie:

ps. odbieraj tf :evil:

Opublikowano

dzieki Kerczi :notworthy:

Pogoda rewelacja :wink4:

Ogrowaty , nie wiem coś ty pił ale widze że jazda piękna... jak dzwoniłes w nocy to ja zaliczałem zgona w łóżku :gwizdanie:

ps. odbieraj tf :evil:

nie ma za co

Masakra z ta pogoda :dance:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Kerczi mogł sie złamać faktycznie od kilku dni tak mam :(

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 01:27_________________________________________________Pany ale hardcore na mieście :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 01:28_________________________________________________ :drunk::bokser::drinks::bokser:

Opublikowano

dzień dobry :>

widzę że tu same drobne pijaczki :gwizdanie:

pogoda super!!! właśnie wróciłam z Wrocławia i troche się jechało....

ale lans :radocha:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.