Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

remisik :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy który rzuci okiem na moje logi, wolę tutaj swoich prosić o to :hi:

Opublikowano

ale najebka, dziś zdałem egzamin SEP 15kv :kox:

Opublikowano

No to wysokie napiecie jest twoje :kox:

Opublikowano
:hi: tukan , masz wypasiona subarynke w popisie :kox:
Opublikowano

:hi: tukan , masz wypasiona subarynke w popisie :kox:

no nie zła :) tylko mało dopracowana jak na tyle pracy :)
Opublikowano

:hi: tukan , masz wypasiona subarynke w popisie :kox:

no nie zła :) tylko mało dopracowana jak na tyle pracy :)

eeee , mślę , że będzie dawać radę i radość :rolleyes:

Opublikowano

:hi: tukan , masz wypasiona subarynke w popisie :kox:

no nie zła :) tylko mało dopracowana jak na tyle pracy :)

eeee , mślę , że będzie dawać radę i radość :rolleyes:

zapewne ,ale jak kto robi taki projetkt to powinien obić do na 100 procent :) wszędzie rdza ????? tam gdzie jej nie powinno byc
Opublikowano

spokojnie napięcie to jest ale przed Piątkowym Meczem z Legią :naughty:

w Sosnowcu :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:18_________________________________________________Wczoraj podjechałem gościnnie na spota A6Klub pod reala bo Rubio (kier. foto w MM2) mnie wyciągnął i powiem wam że zdziwiłem się ile ich tam przyjeżdża (25 sedanów 0 avant'ów) i całkiem było lajtowo, same Vki czyli 2.5 TDI, 2.8 i 3.0 w benzynie a jeden gość taryfiarz miał zrobiony w granatowym 2.5 tdi grill od C6 z ledami z tyłu ale dziwnie to wyglądało :decayed:

Ogólnie warioty :D

Macie pozdrowienia od Mad Max'a :)

Opublikowano

Jarko to chyba mało wiesz :gwizdanie:

No dobrze że na tym Waszym judeforum wiecie lepiej...

Jak się kładłem spać to opinia była negatywna, a to że mimo wszystko PZPN później wyraził zgodę... Jak pisałem mojego posta to takowej jeszcze nie było...

BTW gość który z ramienia PZPN wizytuje stadiony pod kątem licencji ma pakiet większościowy akcji Hutnika... To jeden z grabarzy NowoHuckiego klubu, były jego prezes, pan Janusz Popiołek :gwizdanie:

Tu masz foty :)

11tvq4n.jpg

2wf00va.jpg

2gtt1c4.jpg

Opublikowano

odpowiedni dział :polew: :polew:

Opublikowano

Co to za bagry :decayed:

Opublikowano

odpowiedni dział :polew: :polew:

Przenieś modzie :naughty:

Opublikowano

Dziś trzeba się wyspać :decayed:

Dobranoc :hi:

Opublikowano
  • Autor

Jarek nie zmienia to faktu ze mecze będą w hucie :gwizdanie: a posta pisałes jakąs chwile temu :wink4:

Opublikowano

Jarek nie zmienia to faktu ze mecze będą w hucie :gwizdanie: a posta pisałes jakąs chwile temu :wink4:

No niestety...

Posta pisałem chwile temu, ale ma wiedza była z przed zaśnięcia bo dopiero co wstałem :wink4:

Dobra, nie ważne. Tu i tak nie ma sensu o tym pisać :gwizdanie:

Opublikowano

rychło w czas :kox:

Opublikowano
  • Autor

spadam w kime , :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.