Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo a gdzie widziales w b6 albo b7 silnik v8 3.6Litra???

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo a gdzie widziales w b6 albo b7 silnik v8 3.6Litra???

W Kambodży :)

Opublikowano

Pablo a gdzie widziales w b6 albo b7 silnik v8 3.6Litra???

Sorry linki mi się pomyliły, myślałem że chodziło Ci o B6 S4 :D

Kumpel taką V8 miał ale sprzedał po pół roku bo na PB nie wyrobił :decayed:

Wydech końcowy miał ultera, 2 końcówki 80mm i dźwięk V8 rozpierdzielał :kox:

Opublikowano

jak Ci sie linki myla to pisz PW..... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak Ci sie linki myla to pisz PW..... :polew: :polew: :polew: :polew:

:ssij:

:decayed:

Opublikowano

jak Ci sie linki myla to pisz PW..... :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kvrwa , padłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:40_________________________________________________Kerczi , kurfa ..... leżę i leżę i .............. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:41_________________________________________________Pablo , Ty w ogóle tu nie pisz.... wysyłaj PW :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak Ci sie linki myla to pisz PW..... :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kvrwa , padłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:40_________________________________________________Kerczi , kurfa ..... leżę i leżę i .............. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:41_________________________________________________Pablo , Ty w ogóle tu nie pisz.... wysyłaj PW :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty się już całkiem spuściłeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PABLO :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak Ci sie linki myla to pisz PW..... :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kvrwa , padłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:40_________________________________________________Kerczi , kurfa ..... leżę i leżę i .............. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:41_________________________________________________Pablo , Ty w ogóle tu nie pisz.... wysyłaj PW :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty się już całkiem spuściłeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czujesz to? :naughty::decayed:

Opublikowano

ale to chyba na PW pytają... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:43_________________________________________________przeciez do Sir Pabla nikt by się inaczje już nie odważył...

Powinni zrobić VipPW, bo kto to widział żeby Pablo czytał takie PW dla zwykłej hołoty... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wy sie smiejecie a tym czasem mam zapchana skyrznke wiadomosciami od Pabla a tam w kazdej PW

"WDECH"

albo

"WYDECH"

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:siema: w lany poniedziałek
Opublikowano

no leje jak.. :gwizdanie:

Opublikowano

no leje jak.. :gwizdanie:

Leje w Krakowie?? W Dębicy słoneczko :D

Opublikowano
  • Autor

Narazie nie pada i nawet ciepło jest :wink4: rano popadało :gwizdanie:

Opublikowano

Narazie nie pada i nawet ciepło jest :wink4: rano popadało :gwizdanie:

Zaraz sie pakuje i wracam do domu Kraka :) Jutro rezanko :D

Opublikowano
  • Autor

a co znowu będziesz rezał :decayed: warjaty :cool1:

Opublikowano

a co znowu będziesz rezał :decayed: warjaty :cool1:

Jak co? :)

RNSik + dach matt :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.