Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkim Audimaniakom przesyłam od całej mojej rodzinki życzenia spokojnych,wesołych i zdrowych świąt.Dużo zdrowia,dużo i rzezania :decayed: ,jeśli to ma sens.Ogólnie wszystkiego najlepszego.Postaram się w miarę możliwości dostosować do spotów krakowskich ,ale w mojej pracy to będzie bardzo ciężko.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i życzę udanych świąt

:wink4: dziękuje też wszystkiego dobrego :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 15:04_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/milion-dolarow-w-zlomie,1460184
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(HD) GT-R Switzer P800 vs Hayabusa (0-300 Kmh)

I po co komuś ścigacz :kox: :kox: :kox:

Tu jest właśnie ten nissan na aukcji, ktoś chętny :?: :naughty:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11441544

A tutaj osiągi :shocked: :shocked: :shocked:

(HD) Nissan GTR P800 (0-300 km/h)

Opublikowano

Dzieki Jurek równiez wszystkiego najlepszego :)I wam wszystkim wszystkiego dobrego :good:

Opublikowano

Panocki , gdybym już nie zdążył zajrzeć to życzę Wam wszystkim i waszym rodzinkom , zdrowia , szczęścia i mniej życia w biegu.

A w poniedziałek mokrej pały :naughty:

:)

Trzymajta się bąki :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 16:54_________________________________________________

:hi:

Panowie o czym wy tu piszecie, to nie był żart przecież :polew:

no i to własnie jest najgorsze w tym wszystkim :polew: :polew: :polew:

osz kur... :polew: :polew: :polew: no właśnie ...

Pablo , przestań ze spotów krakowskich robić youtuba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Panocki , gdybym już nie zdążył zajrzeć to życzę Wam wszystkim i waszym rodzinkom , zdrowia , szczęścia i mniej życia w biegu.

A w poniedziałek mokrej pały :naughty:

:)

Trzymajta się bąki :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 16:54_________________________________________________

:hi:

Panowie o czym wy tu piszecie, to nie był żart przecież :polew:

no i to własnie jest najgorsze w tym wszystkim :polew: :polew: :polew:

osz kur... :polew: :polew: :polew: no właśnie ...

Pablo , przestań ze spotów krakowskich robić youtuba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak tylko Tobie to przeszkadza do wal na pw do mnie a nie pisz tutaj takich rzeczy bo widocznie reszcie nie przeszkadza!!!

Opublikowano

Słuchaj , po pierwsze grzeczniej bo nie jesteś na klatce w bloku albo przed blokiem na dzielnicy.

Po drugie nie interesuje mnie kto co myśli na ten temat. Mnie się długo strony ładują przez te Twoje głupkowate filmiki.

Po trzecie jest temat na forum dla filmików.

Po czwarte mógłbyś błysnąć wreszcie intelektem i inteligencją ( będzie trudno :decayed: ) i darować sobie te filmiki bo widzisz że każdy je zlewa...

Dziękuję za uwagę.

Jak tylko Ty się czujesz pokrzywdzony to pisz do mnie na pw ...

Opublikowano

Słuchaj , po pierwsze grzeczniej bo nie jesteś na klatce w bloku albo przed blokiem na dzielnicy.

Po drugie nie interesuje mnie kto co myśli na ten temat. Mnie się długo strony ładują przez te Twoje głupkowate filmiki.

Po trzecie jest temat na forum dla filmików.

Po czwarte mógłbyś błysnąć wreszcie intelektem i inteligencją ( będzie trudno :decayed: ) i darować sobie te filmiki bo widzisz że każdy je zlewa...

Dziękuję za uwagę.

Jak tylko Ty się czujesz pokrzywdzony to pisz do mnie na pw ...

Intelektem i inteligencją to właśnie błysnąłeś ale chyba w przeciwnym kierunku :wink4:

A to że Tobie się długo ładują strony to już nie mój problem, jakoś inni nie narzekają tylko jeden z borku narzeka :decayed:

Koniec tematu.

A co do pw to Ci wyślę ale na inny temat!

Opublikowano

błysnąć w przeciwnym kierunku...... :mysli: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 22:09_________________________________________________Najlepszego wszystkim zycze, spokoju w gronie Rodziny :hi:

Opublikowano

Ejeje :polew:[br]Dopisany: Kwiecień 02, 2010, 10:11:56 _________________________________________________

błysnąć w przeciwnym kierunku...... :mysli: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 22:09_________________________________________________Najlepszego wszystkim zycze, spokoju w gronie Rodziny :hi:

Wzajemnie :)
Opublikowano
  • Autor
:cool1: jest tu kto :wink4:
Opublikowano

:cool1: jest tu kto :wink4:

:bry:
Opublikowano
  • Autor

siemka :decayed:

Opublikowano

ktoś jest ; P

Wesołych : )

Dziś przeprawiałem się do Krakowa od siebie z wioski po drodze zbombardowanej po nalocie Luftwaffe.. niektóre dziury na 15cm głębokie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ehhh te małopolskie drogi :cool1:

Opublikowano

:hi:

Spokojnych Panowie :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema Piter :decayed:

Opublikowano

siema Piter :decayed:

:friends:

Opublikowano

Dziś przeprawiałem się do Krakowa od siebie z wioski po drodze zbombardowanej po nalocie Luftwaffe.. niektóre dziury na 15cm głębokie :kwasny:

hehe ta droga jest braillem pisana :naughty:

Opublikowano

:hi:

Przemian i Themon :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: za dzis - skonczylem :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.