Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim Audimaniakom przesyłam od całej mojej rodzinki życzenia spokojnych,wesołych i zdrowych świąt.Dużo zdrowia,dużo i rzezania :decayed: ,jeśli to ma sens.Ogólnie wszystkiego najlepszego.Postaram się w miarę możliwości dostosować do spotów krakowskich ,ale w mojej pracy to będzie bardzo ciężko.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i życzę udanych świąt

:wink4: dziękuje też wszystkiego dobrego :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 15:04_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/milion-dolarow-w-zlomie,1460184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

(HD) GT-R Switzer P800 vs Hayabusa (0-300 Kmh)

I po co komuś ścigacz :kox: :kox: :kox:

Tu jest właśnie ten nissan na aukcji, ktoś chętny :?: :naughty:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11441544

A tutaj osiągi :shocked: :shocked: :shocked:

(HD) Nissan GTR P800 (0-300 km/h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jurek równiez wszystkiego najlepszego :)I wam wszystkim wszystkiego dobrego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panocki , gdybym już nie zdążył zajrzeć to życzę Wam wszystkim i waszym rodzinkom , zdrowia , szczęścia i mniej życia w biegu.

A w poniedziałek mokrej pały :naughty:

:)

Trzymajta się bąki :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 16:54_________________________________________________

:hi:

Panowie o czym wy tu piszecie, to nie był żart przecież :polew:

no i to własnie jest najgorsze w tym wszystkim :polew: :polew: :polew:

osz kur... :polew: :polew: :polew: no właśnie ...

Pablo , przestań ze spotów krakowskich robić youtuba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panocki , gdybym już nie zdążył zajrzeć to życzę Wam wszystkim i waszym rodzinkom , zdrowia , szczęścia i mniej życia w biegu.

A w poniedziałek mokrej pały :naughty:

:)

Trzymajta się bąki :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 16:54_________________________________________________

:hi:

Panowie o czym wy tu piszecie, to nie był żart przecież :polew:

no i to własnie jest najgorsze w tym wszystkim :polew: :polew: :polew:

osz kur... :polew: :polew: :polew: no właśnie ...

Pablo , przestań ze spotów krakowskich robić youtuba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak tylko Tobie to przeszkadza do wal na pw do mnie a nie pisz tutaj takich rzeczy bo widocznie reszcie nie przeszkadza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj , po pierwsze grzeczniej bo nie jesteś na klatce w bloku albo przed blokiem na dzielnicy.

Po drugie nie interesuje mnie kto co myśli na ten temat. Mnie się długo strony ładują przez te Twoje głupkowate filmiki.

Po trzecie jest temat na forum dla filmików.

Po czwarte mógłbyś błysnąć wreszcie intelektem i inteligencją ( będzie trudno :decayed: ) i darować sobie te filmiki bo widzisz że każdy je zlewa...

Dziękuję za uwagę.

Jak tylko Ty się czujesz pokrzywdzony to pisz do mnie na pw ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj , po pierwsze grzeczniej bo nie jesteś na klatce w bloku albo przed blokiem na dzielnicy.

Po drugie nie interesuje mnie kto co myśli na ten temat. Mnie się długo strony ładują przez te Twoje głupkowate filmiki.

Po trzecie jest temat na forum dla filmików.

Po czwarte mógłbyś błysnąć wreszcie intelektem i inteligencją ( będzie trudno :decayed: ) i darować sobie te filmiki bo widzisz że każdy je zlewa...

Dziękuję za uwagę.

Jak tylko Ty się czujesz pokrzywdzony to pisz do mnie na pw ...

Intelektem i inteligencją to właśnie błysnąłeś ale chyba w przeciwnym kierunku :wink4:

A to że Tobie się długo ładują strony to już nie mój problem, jakoś inni nie narzekają tylko jeden z borku narzeka :decayed:

Koniec tematu.

A co do pw to Ci wyślę ale na inny temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błysnąć w przeciwnym kierunku...... :mysli: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 22:09_________________________________________________Najlepszego wszystkim zycze, spokoju w gronie Rodziny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejeje :polew:[br]Dopisany: Kwiecień 02, 2010, 10:11:56 _________________________________________________

błysnąć w przeciwnym kierunku...... :mysli: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 22:09_________________________________________________Najlepszego wszystkim zycze, spokoju w gronie Rodziny :hi:

Wzajemnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś jest ; P

Wesołych : )

Dziś przeprawiałem się do Krakowa od siebie z wioski po drodze zbombardowanej po nalocie Luftwaffe.. niektóre dziury na 15cm głębokie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeprawiałem się do Krakowa od siebie z wioski po drodze zbombardowanej po nalocie Luftwaffe.. niektóre dziury na 15cm głębokie :kwasny:

hehe ta droga jest braillem pisana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przemian i Themon :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: za dzis - skonczylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...