Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

1738735dcdbec5d5med.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

david_n :good:

Ja swoje tez juz zalozylem :kox:

Opublikowano

Fajna fela :good:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

1738735dcdbec5d5med.jpg

:good:
Opublikowano

Panowie jak cos to moge pokombinować cos z obrazkiem spotowym skoro ten juz nie aktualny :tongue4: tylko czy macie juz jakaś koncepcje czy użyc własnej wyobrazni ?:P

Opublikowano

Panowie jak cos to moge pokombinować cos z obrazkiem spotowym skoro ten juz nie aktualny :tongue4: tylko czy macie juz jakaś koncepcje czy użyc własnej wyobrazni ?:P

chodziło i termin ale możesz zawsze coś zaproponować ?
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

1738735dcdbec5d5med.jpg

Specjalnie dla Davida zróbmy spoty na Rybitwach :D heheheheheh

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

1738735dcdbec5d5med.jpg

Specjalnie dla Davida zróbmy spoty na Rybitwach :D heheheheheh

Szczerze? Moze byc :kox: powiem wam ze spodziewalem sie czegos w uj gorszego jesli chodzi o komfort ;)

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

1738735dcdbec5d5med.jpg

Specjalnie dla Davida zróbmy spoty na Rybitwach :D heheheheheh

Szczerze? Moze byc :kox: powiem wam ze spodziewalem sie czegos w uj gorszego jesli chodzi o komfort ;)

No teraz inne auto :good::naughty::kox:

Ja tak samo myślałem że będzie duuużo gorszy komfort po przesiadce z 16" na 19" a jest znośnie :)

Opublikowano

no jest ok tylko trzeba się ograniczyć z V i bardzo uważać na dziury teraz. Nie wiem co wam sie upierniczyło z wozem drabiniastym :kox:. Nie robie żadnych zawiasów nie mam zajawki jak wy dokładać do auta 100tys zł a później sprzedawać :naughty:. Poza tym prześwit wcale nie jest taki duży ~~. Jutro zrobię lepsze foty

Opublikowano

no jest ok tylko trzeba się ograniczyć z V i bardzo uważać na dziury teraz. Nie wiem co wam sie upierniczyło z wozem drabiniastym :kox:. Nie robie żadnych zawiasów nie mam zajawki jak wy dokładać do auta 100tys zł a później sprzedawać :naughty:. Poza tym prześwit wcale nie jest taki duży ~~. Jutro zrobię lepsze foty

Przyjedź na spota po świętach do obczaimy in live.

I jak pierwsze kilometry jechałeś po przesiadce bo ja jeździłem jak żółw z obawy że zaraz wjadę w dziurę dopiero później zacząłem w miarę normalnie jeździć ale dziś pod halą jednej dziury nie zauważyłem i przyp.. konkretnie to myślałem że plomba mi wyleciała z zęba :decayed:

Po oblookaniu koła wszystko ok :decayed:

Ty masz przynajmniej troszkę większy profil bo 40 :)

Opublikowano

nie przyjadę bo pracuje w przyszłym tygodniu na popołudniu 13-21. Jak by były w niedziele to bym zawitał :wink4:

Opublikowano

Panowie małe OT,

- pochwalę się – dostałem awans i w tym momencie buduję swój zespół, a że stara zasada mówi, że konkretni polecają konkretnych, to gdyby ktoś z waszych znajomych szukał pracy dajcie znać, oczywiście chodzi o ludzi którzy mogliby się do tego nadawać. Tak naprawdę nie muszą to być osoby z jakimś doświadczeniem czy z wiedzą ekonomiczną (sami szkolimy, mamy nagrodzony przez „Parkiet” system szkoleń i certyfikatów), wystarczy żeby były entuzjastyczne i komunikatywne :)

Będę Wam wdzięczny za pomoc i jakieś namiary :cool1:

end of OT :evil:

Opublikowano

Panowie małe OT,

- pochwalę się – dostałem awans i w tym momencie buduję swój zespół, a że stara zasada mówi, że konkretni polecają konkretnych, to gdyby ktoś z waszych znajomych szukał pracy dajcie znać, oczywiście chodzi o ludzi którzy mogliby się do tego nadawać. Tak naprawdę nie muszą to być osoby z jakimś doświadczeniem czy z wiedzą ekonomiczną (sami szkolimy, mamy nagrodzony przez „Parkiet” system szkoleń i certyfikatów), wystarczy żeby były entuzjastyczne i komunikatywne :)

Będę Wam wdzięczny za pomoc i jakieś namiary :cool1:

end of OT :evil:

Graty :):good:

Opublikowano

I jak pierwsze kilometry jechałeś po przesiadce bo ja jeździłem jak żółw z obawy że zaraz wjadę w dziurę dopiero później zacząłem w miarę normalnie jeździć

Ja kupiłem 18 tylko dlatego że teraz mało jeżdżę bo wcześniej robiłem do pracy do 100km dziennie, a teraz mam stałą prace niecały 1km od domu tak że mogę sobie na takie pozwolić bo zamiast 30-40k / rok, będę robił może 7 :). W innym wypadku bym kupił 16 tzn nie zmieniał.

Opublikowano

dzięki Jeżu :wink4:

Opublikowano

PABLO Ty piszesz ciągle do mnie na gg?? Jak masz nowy numer gg to mi nie dochodzą wiadomości bo mam stare. Widzę tylko że ktoś próbuje się skontaktować z numeru wyższego niz 1700000 którego nie obsługuje moje gg

Opublikowano

Panowie małe OT,

- pochwalę się – dostałem awans i w tym momencie buduję swój zespół, a że stara zasada mówi, że konkretni polecają konkretnych, to gdyby ktoś z waszych znajomych szukał pracy dajcie znać, oczywiście chodzi o ludzi którzy mogliby się do tego nadawać. Tak naprawdę nie muszą to być osoby z jakimś doświadczeniem czy z wiedzą ekonomiczną (sami szkolimy, mamy nagrodzony przez „Parkiet” system szkoleń i certyfikatów), wystarczy żeby były entuzjastyczne i komunikatywne :)

Będę Wam wdzięczny za pomoc i jakieś namiary :cool1:

end of OT :evil:

Graty :):good:

:wink4:
Opublikowano

witam krk

Opublikowano

witam krk

:wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.