Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie ma to jak się z MODA ponabijac :wink4:

chociaż raz możecie :naughty:

siemka all :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak co rok PANOWIE I PANIE

WESOŁYCH ŚWIĄT I SMACZNEGO JAJKA

:decayed:

163373.jpg

Opublikowano

ło karwa :polew:

Opublikowano

nie ma to jak się z MODA ponabijac :wink4:

chociaż raz możecie :naughty:

Do następnego :naughty:

Generalnie to chyba zlot Ci się udał :decayed:

Opublikowano

czy ja wiem, chodził taki jakiś smutny :mysli:

chyba że on tak na co dzień wygląda :naughty:

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 12:11_________________________________________________

A na koniec próbowałem wkręcić Mariusza Jopa z Wisły Kraków sprzedając mu ch&jową nawigację ale nie chciałem robić bydła i sprzedałem mu dobrą navi :polew::decayed:

oooo.. motyla noga!, ale żart!! hu hu hu :decayed: :decayed: :polew: :polew:

o kur... :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre Pablo , dobre :kox::evil:

Opublikowano

Trzeniek zerwałeś boka??

Opublikowano

Trzeniek zerwałeś boka??

jakiego boka? :mysli:

Opublikowano

Trzeniek zerwałeś boka??

jakiego boka? :mysli:

tzw. ostro się śmiałeś :wink4::polew: :polew:
Opublikowano

Trzeniek zerwałeś boka??

jakiego boka? :mysli:

tzw. ostro się śmiałeś :wink4::polew: :polew:

a to tak , Pablo jak zwykle błysnął żartem na poziomie zakładu uzdrowiskowego w Ciechocinku :decayed:

Tyle że tamci się nie śmieją bo nie dosłyszą a tu ....

Opublikowano

Trzeniek zerwałeś boka??

jakiego boka? :mysli:

tzw. ostro się śmiałeś :wink4::polew: :polew:

a to tak , Pablo jak zwykle błysnął żartem na poziomie zakładu uzdrowiskowego w Ciechocinku :decayed:

Tyle że tamci się nie śmieją bo nie dosłyszą a tu ....

:polew: :polew:

proza życia codziennego Pabla :wink4:

Opublikowano

Trzeniek zerwałeś boka??

jakiego boka? :mysli:

łoooo trybisz jak alfa w zimie :)

Opublikowano

:hi:

Panowie o czym wy tu piszecie, to nie był żart przecież :polew:

Opublikowano

Trzeniek zerwałeś boka??

jakiego boka? :mysli:

łoooo trybisz jak alfa w zimie :)

nie masz ruchu :gwizdanie: no tak babki się skończyły a jaj nie świeże :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie o czym wy tu piszecie, to nie był żart przecież :polew:

no i to własnie jest najgorsze w tym wszystkim :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Panowie o czym wy tu piszecie, to nie był żart przecież :polew:

no i to własnie jest najgorsze w tym wszystkim :polew: :polew: :polew:

Pierdziele później by mnie łysy ścigał z Wisły :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Panowie o czym wy tu piszecie, to nie był żart przecież :polew:

no i to własnie jest najgorsze w tym wszystkim :polew: :polew: :polew:

Pierdziele później by mnie łysy ścigał z Wisły :decayed::polew: :polew: :polew:

:shocked: :shocked:
Opublikowano

jakich Ty masz kolegow :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:51_________________________________________________jakich Ty masz kolegow... :)

a Waski babki sa DROZDZOWEEEEE

Opublikowano

jakich Ty masz kolegow :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:51_________________________________________________jakich Ty masz kolegow... :)

a Waski babki sa DROZDZOWEEEEE

:polew: :polew: :polew: czyli ? ? ? ? ? ? [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:57_________________________________________________ja zawsze robiłem z piasku :polew:
Opublikowano

Wszystkim Audimaniakom przesyłam od całej mojej rodzinki życzenia spokojnych,wesołych i zdrowych świąt.Dużo zdrowia,dużo i rzezania :decayed: ,jeśli to ma sens.Ogólnie wszystkiego najlepszego.Postaram się w miarę możliwości dostosować do spotów krakowskich ,ale w mojej pracy to będzie bardzo ciężko.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i życzę udanych świąt

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.