Treść opublikowana przez jurekkrak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PRZEMIAN Z OKAZJI URODZIN WSZYSTKIEGO NAJ NAJ A ŚWIĘTA NIECH BĘDĄ WESOŁE, SPOKOJNE DLA CAŁEJ TWOJEJ RODZINY- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO wszystkiego najlepszego i 100 lat z zimniej Szwecj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim. Polecam wszystkim ten egzemplarz po tuningu http://otomoto.pl/audi-a4-turbo-full-opcja-igla-oplacony-C17846771.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol będę właśnie się obudziłem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich na forum. Długo mnie było bo byłem w Luksemburgu a teraz jeszcze szok bo szef mi zmarł.Chyba będę szukał pracy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów z słonecznego Splitu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:40_________________________________________________Kerczi czyżbyś był zawalony gratami bo coś Cię nie widzę?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim na forum- [ALL] Komunikat Kennzeichenbeleuchtung - oświetlenie tablic rejestracyjnych
Kolego jeśli wsadziłeś ledy to na fisie będziesz miał zawsze taki komunikat.Po prostu inna oporność niż w żarówkach dedykowanych.Było już o tym dużo na forum. .Do każdej z żarówek led dolutuj żaróweczkę 24v 1 w i problem na fisie zginie.Ja tak mam od pół roku i jest ok.Tą małą żaróweczkę oklej czarną izolacją żeby jej światło nie psuło efektu światła ledów.- [ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
Panowie Serwis na Mokrej w Krakowie polecam wszystkim z forum.Szybko sprawnie i nie drogo.Janusz właściciel to profesor samochodów z grupy VAG.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber i Jarko ja się też piszę na dużą lufę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:Witam po długiej przerwie i pozdrawiam wszystkich forumiczów- [B6 ALL] Klima nie działa
ten tekst mowi nie wiele ...co z tego ze wlaczasz auto jak nie wylaczasz econ :polew: moze lepiej zacznij od instrukcji Artur B6 to forum nie jest żeby się hahać z kolegów tylko po to żeby pomóc mario198011 są dwa powody najczęściej występujące: 1.mało gazu w układzie klimatyzacji 2.uszkodzony czujnik wysokiego ciśnienia układu klimy/znajduje się w chłodnicy klimy przy lewej lampie po środku.koszt około 190 zł w aso./Polecam ori .u mnie zamiennik chodził 2 miesiące na ori jeżdżę już rok- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi załatwię Ci parę gratów od lexusa może to wyrezaż w audi to by najbardziej pasowało na sam początek http://www.smog.pl/wideo/6455/autoparkowanie_w_nowym_lexusie/ Tych Panów przerosła technika ;] Przemek ten gość daje radę http://gizmodo.com/196551/lexus-self-parking-car-video-and-review- [Małopolska] Widziany, widziana
Dziś o koło 15.30 Jarko sobie śmigał z petem w paszczy z rybitw w stronę mogiły- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi załatwię Ci parę gratów od lexusa może to wyrezaż w audi to by najbardziej pasowało na sam początek http://www.smog.pl/wideo/6455/autoparkowanie_w_nowym_lexusie/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich po długiej przerwie.Jak miło w swoim fotelu wyłożyć się w domu.Jak tam mody koledzy u Was .Coś nowego napiszcie.....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron to są mody które wapniaka cieszą bo wszystko działa i jest ok- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co tu się dzieje wszyscy mody,a się tylko cieszę że mam już sprawny włącznik do świateł i założone letnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam all- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkim Audimaniakom przesyłam od całej mojej rodzinki życzenia spokojnych,wesołych i zdrowych świąt.Dużo zdrowia,dużo i rzezania ,jeśli to ma sens.Ogólnie wszystkiego najlepszego.Postaram się w miarę możliwości dostosować do spotów krakowskich ,ale w mojej pracy to będzie bardzo ciężko.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i życzę udanych świąt- [ALL B6] Jakie rezystory w oświetleniu tablicy rejestracyjnej?
Najlepiej daj kolego równolegle do leda żaróweczkę 24v 1,2 w.Koszt 1 zł a u mnie już 4 miesiąc śmiga bez problemów- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkim z Krakowa wielkie dzięki za zlot . Już się mogę zapisać na następny tylko kto zapisuje :decayed:A co do terminów spotów głosuję na bez zmian u mnie dni oprócz niedzieli to zapier...... w robocie .- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Wszystkim wielkie dzięki za zlot .Było bombowo i alkoholowo - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!