Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jurekkrak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jurekkrak

  1. czy tak samo jest zamontowana gałka w b6?
  2. Super glutem powinno trzymać.
  3. Miałem ten sam problem ,ale dałem radę.Te dwie mosiężne główki to nic innego jak małe szpilki zatopione w plastiku od doły obudowy.Ja rozwiązałem to tak że grzałem je delikatnie lutownicą i ciągłem mini kombinerkami do góry.Jest trochę z tym zabawy ale wychodzi bardzo łatwo.Jak dostaniesz zamówioną obudowe kluczyka to będziesz miał w niej dwa plastikowe kołki które pasują idealnie w miejsce dziur na płytce elektronicznej pilota.Możesz na nich zatopić płytkę lub przykleić.Nie zapomni o przełożeniu imo z starego kluczyka.
  4. a nie można się dowiedzieć wcześniej.
  5. w takim razie przepraszam . to może przez to że parę lat mieszkałem za wielką kałużą.w takim razie na foum klub to klub.
  6. Sorry czy coś pominąłem.
  7. witam wszystkich na clubie
  8. witam wszystkich obecnych
  9. Muszę się pożegnać bo muszę jechać na Płaszów
  10. dzięki Tomeks .może ty znasz kogoś kto ma taki sam model jak ja i z grubsza by mój oglądną. oczywiście z Krakowa.
  11. No nie jeszcze fotek nie robiłem.Nie miałem czasu.nawet jeszcze nie przerejestrowałem .jak znajdę czas to zrobię i wrzucę.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________Trzeniu czy znasz jakiegoś gościa który ma też b6 w 1.9 tdi i zna się cokolwiek bo ja jestem nemo.W toyotach i mitsubishi mogę pomóc nawet w lexusie bo i takiego miałem ale w niemaszkach zero.Chciałbym żeby mi sprawdził tak z grubsza.
  12. to zapraszamy na spociki Krakowskie do Galerii kazimierz co niedziele o 18stej, parking kolor niebieski Chętnie skorzystam i zawitam w galerii tylko nie wiem cz w tą już niedzielę bo szykuje mi się chyba impreza poza Krakowem.
  13. Gratuluję , za rok będziesz biedny czy aż tak złego wyboru dokonałem.
  14. Witam wszystkich z Małopolski.Jestem od poniedziałku właścicielem b6.
  15. Witam serdecznie wszystkich na forum.Mam na imię Jurek mieszkam w Krakowie /Prokocim/.Od Ładnych paru lat byłem właścicielem aut japońskich/przeważnie mitsubishi i toyota/.Teraz przymierzam się do zakupu audi a4 b6 w tdi 1,9 131 km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.