Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jurekkrak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jurekkrak

  1. Panowie dzięki za spota.Coraz więcej nas
  2. witam wszystkich.Dziś powinno być więcej ludzisk no bo to przed zlotem.
  3. Jarko wszystkiego naj naj z okazji urodzin
  4. Jakieś 40 min. temu a4 b7 avant czarny metalik z klubowymi blachami pod tesco na wielickiej chyba z Gliwic /SG+++/
  5. Kolego do ameryki zdecydowanie polecam stanisław liptak w białce tatrzańskiej.Znajdż na google namiary,bo sentyrz z krakowa nie ma już dobrego zdania.tu masz opis.robiłem tam swojego 3 auta wstecz i byłem zadowolony. http://liptakauto.pl/mane.html
  6. witam wszystkich serdecznie
  7. Kerczi nie masz planów na tak piękny piątek
  8. wszystkim[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:13_________________________________________________cuber wielkie napięcie ?
  9. Jarko co myślisz w sobotę pępkówka u Cubera.
  10. Ok dzięki Cuber dziś na spocie odbiorę[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 14:12_________________________________________________Ja też wczoraj się alkoholizowałem ze szwagrem a dziś rano dawałem rano 200 żeby mi ktoś łeb uciął już nie to zdrowie chyba
  11. Kerczi wyjąłeś mi to z ust [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 13:05_________________________________________________polerowaliście z Cuberem pewno drinki
  12. :hi:witam wszystkie poranne ptaszki
  13. Jarko będziesz jutro w Galeri.Potrzebuje podkładki klubowe pod blachy [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:41_________________________________________________Dziś bym podjechał gdzieś w Krakowie ale ze szwagrem drinkujemy.
  14. co tak wszystkich wywiało?
  15. nie przejmuj się .u mnie też przy pierwszym zalaniu stp do czyszczenia wtrysków spalanie przez jakieś pół baku wariowało i podskoczyło o 1,5 l ,ale już wszystko wróciło do normy.
  16. a co to za zamienniki ori.rozumiem że ramiona wycieraczek, czy żle myślę.
  17. Koledzy jakie ramiona pasują pod Areo do B6 tzn. od jakiego samochod?
  18. Moim zdaniem jak nie zależy ci na starej obudowie rozgrzaną lutownicą rozrzezaj wogół tego mosiężnego gwożdzika( roztop )obudowę do samego dna i póżniej grzej od dołu a równocześnie małymi szczypcami pociągaj o mosiężne dziadostwo.Musi wyskoczyć.Dziś to nawet koledze zmieniałem w b6.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.