Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli co wtorek po swietach juz pierwszy wtorkowy spot?

Ja moge sie podjac proby wykonania strony spotowej ale w weekend w swieta.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba bedzie jakos zmobilizowac ludzikow, zeby bylo nas jak najwiecej i trzasnac okazala fotke :)

Opublikowano

czyli co wtorek po swietach juz pierwszy wtorkowy spot?

Ja moge sie podjac proby wykonania strony spotowej ale w weekend w swieta.

Proponuje wtorek tydzień po świetach :naughty:

Opublikowano

czyli co wtorek po swietach juz pierwszy wtorkowy spot?

Ja moge sie podjac proby wykonania strony spotowej ale w weekend w swieta.

Proponuje wtorek tydzień po świetach :naughty:

OK

Opublikowano

Nowy miesiąc, nowy termin spotów :good:

Jeszcze godzinkę by trzeba nową wymyśleć.

19.00 - 20.00 byłaby super :)

Opublikowano

raczej 19

a szczegolnie latem

jak bedziemy chcieli dluzej posiedziec

Opublikowano

:hi:

Ale się rozpisaliście dzisiaj :naughty:

Panowie zróbmy spota już we wtorek 6.04.10, tylko ustalmy jeszcze godzinę :kox:

W następny pracuję także nie dam rady podjechać.

Opublikowano

:hi:

Ale się rozpisaliście dzisiaj :naughty:

Panowie zróbmy spota już we wtorek 6.04.10, tylko ustalmy jeszcze godzinę :kox:

W następny pracuję także nie dam rady podjechać.

Pablo GG

Opublikowano

:hi:

Ale się rozpisaliście dzisiaj :naughty:

Panowie zróbmy spota już we wtorek 6.04.10, tylko ustalmy jeszcze godzinę :kox:

W następny pracuję także nie dam rady podjechać.

Pablo GG

Jestem cały czas.[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:40_________________________________________________

http://allegro.pl/item973755247_piekne_alufelgi_18_mam_5x100_5x112_et35.html

Panowie łyknąłem to. MAMY oklepane ale za dobrą cenę poszły

Przyjedź na spota to porównamy :kox:

Opublikowano

Siemka Panowie,

Założylem ankiete, mysle że czas zmienić dzień Naszych spocików :naughty: Miejsce myśle ze zostaje bez zmian a godzina do ustalenia :cool1:

Zapraszam do głosowania

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

Wąski szok nieprawdaż :?: :naughty:

Opublikowano

ogólnie to może być poniedziałek lub piątek :naughty:

Opublikowano

Skończyła się ta ankieta :?:

Opublikowano

Szefu założył, Szefu mówi kiedy koniec :naughty:

Opublikowano

Szefu założył, Szefu mówi kiedy koniec :naughty:

To Szefu chyba zgodzi się że w najbliższy wtorek zrobimy spota :naughty:

Opublikowano

Szefu założył, Szefu mówi kiedy koniec :naughty:

To Szefu chyba zgodzi się że w najbliższy wtorek zrobimy spota :naughty:

jak Ci coś chyba to albo sobie przywiąż albo łyknij viagrę :naughty: i spokojnie czekaj na dezycję/koniec ankiety :cool1:
Opublikowano

Henio in progresssss :decayed:

Zlot%20BT2010%20%2897%29.jpg

Opublikowano

Kur*wa powiedźcie o co chosi z tym Heniem :?: :polew:

Opublikowano

trzeba było na zlot przyjechać, daleko nie miałeś :rolleyes:

Opublikowano

trzeba było na zlot przyjechać, daleko nie miałeś :rolleyes:

Nie chodziło o odległość :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.