Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie przejdzie wtorek i myślę że to będzie najlepsza opcja :wink4: ogólnie wiele osób chciało już kilka razy ten dzień, ale teraz głowny przeciwnik zmienił zdanie, więc powinno się udać :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki chlopaki za spota :hi: choc w małym gronie ale rozumiem ze wiekszosc kaca leczyła :tongue4:

PABLO jak znowu nie bedziesz mogl zarowki wsadzic to dzwon :D :D

Opublikowano

ale teraz głowny przeciwnik zmienił zdanie, więc powinno się udać :kox:

Zrozumiał :naughty: w końcu :gwizdanie:

Jak już wcześniej pisałem, mój głos czwartkowy możecie traktować również jako wtorkowy :)

Opublikowano

Dzieki chlopaki za spota :hi: choc w małym gronie ale rozumiem ze wiekszosc kaca leczyła :tongue4:

PABLO jak znowu nie bedziesz mogl zarowki wsadzic to dzwon :D :D

Bueheheh :polew:

Opublikowano

eeee a ja bede tylko w weekendy w krakowie... To chyba kolejny powód żeby przenieść spoty na tydzień... :wink4::polew:

Ja głosuje na niedziele

Opublikowano

DSC01070.JPG

Siema Henio....HEHEE...

Opublikowano

DSC01070.JPG

Siema Henio....HEHEE...

O ja jebie :D HENIO!!!!

Opublikowano

DSC01070.JPG

Siema Henio....HEHEE...

:polew: :polew: :polew: HEHEHE

Opublikowano
DSC01101.JPG[br]_________________________________________________DSC01019.JPG[br]_________________________________________________DSC01029.JPG[br]_________________________________________________DSC00987.JPG[br]_________________________________________________DSC00985.JPG[br]_________________________________________________DSC01085.JPG
Opublikowano

Dzieki chlopaki za spota :hi: choc w małym gronie ale rozumiem ze wiekszosc kaca leczyła :tongue4:

PABLO jak znowu nie bedziesz mogl zarowki wsadzic to dzwon :D :D

Pierdziele nie było sensu się z tym bawić bo trzeba lampę wyciągać aby zmienić żarnik, we wtorek kupie nowe żarniki top wtedy się wymieni :wink4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 00:50_________________________________________________

eeee a ja bede tylko w weekendy w krakowie... To chyba kolejny powód żeby przenieść spoty na tydzień... :wink4::polew:

Ja głosuje na niedziele

Jeden mniej :polew:

Ja zagłosowałem na wtorek i pewnie przejdzie :naughty:

Dobrze by było 2 spoty pod rząd, w poniedziałek A6 Klubu i nasz we wtorek :kox:

Opublikowano

Dzieki chlopaki za spota :hi: choc w małym gronie ale rozumiem ze wiekszosc kaca leczyła :tongue4:

PABLO jak znowu nie bedziesz mogl zarowki wsadzic to dzwon :D :D

Pierdziele nie było sensu się z tym bawić bo trzeba lampę wyciągać aby zmienić żarnik, we wtorek kupie nowe żarniki top wtedy się wymieni :wink4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 00:50_________________________________________________

eeee a ja bede tylko w weekendy w krakowie... To chyba kolejny powód żeby przenieść spoty na tydzień... :wink4::polew:

Ja głosuje na niedziele

Jeden mniej :polew:

Pablo ja Ci sprzedam swoje zarniki Tanio bo wymieniam na Xenon

i jeszcze zbiorowe mycie po Zlocie:

DSC01114.JPG

Opublikowano

Jaką masz barwę i rozumiem że H7?

Opublikowano

h7 barwa 6k

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Siema Henie :decayed:

Opublikowano

hehe boli mnie głowa YYk co mam wziąć :gwizdanie:

Opublikowano

My z tego lali dwa dni co nie Henio :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, to po świetach ruszamy z spotami Wtorkowymi ? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.