Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

witaaam

czas chyba robić przesiadkę na letnie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co jak jest zlot w bukowinie to w niedziele na parkingu w kazimierzu nie ma?:P

Opublikowano

Pany jaki zapas alko bierzecie

??? :)

Opublikowano

Jest jest ale w malej frekwencji, sa ludki ktorzy nie jada na zlot i warte musza pilnowac, a jest i duza szansa ze prosto ze zlotu wpadniemy na chwile :)

Opublikowano

:hi:

witaaam

czas chyba robić przesiadkę na letnie :gwizdanie:

Ja planuje w Pt założyć fele tylko wcześniej jadę je odnowić :)

to co jak jest zlot w bukowinie to w niedziele na parkingu w kazimierzu nie ma?:P

Sądzę że Ci którzy nie jadą to będą na spocie w tym ja. [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 18:27_________________________________________________

Jest jest ale w malej frekwencji, sa ludki ktorzy nie jada na zlot i warte musza pilnowac, a jest i duza szansa ze prosto ze zlotu wpadniemy na chwile :)

Wpadniecie bo tak zrobiliśmy rok temu :naughty:

Opublikowano

a czemu Ty nie jedziesz?

A bo zmieniły mi się plany, na letni postaram się jechać :)

kupiłeś fele :decayed:

Opublikowano

a czemu Ty nie jedziesz?

A bo zmieniły mi się plany, na letni postaram się jechać :)

kupiłeś fele :decayed:

Fele już wcześniej kupiłem :decayed:

Opublikowano

no ale do dziś je spłacasz i jeszcze przez rok :decayed:

Opublikowano

no ale do dziś je spłacasz i jeszcze przez rok :decayed:

Już spłacone dawno :tongue4:

A dziś kupiłem kiere od Eski.

Opublikowano

A dziś kupiłem kiere od Eski.

Trzeba b ylo sobie wziąć cala ese ode mnie :naughty:
Opublikowano

A dziś kupiłem kiere od Eski.

Trzeba b ylo sobie wziąć cala ese ode mnie :naughty:

Ile chcesz za zderzak :?: :decayed:

Opublikowano

koledzy a nie chce ktos kupic alu felg s-line z audi 2004?:P ozenie w dobrej cenie bo mi graca garaz tylko:P

Opublikowano

koledzy a nie chce ktos kupic alu felg s-line z audi 2004?:P ozenie w dobrej cenie bo mi graca garaz tylko:P

Zrób zdjęcia i opis oraz wstaw do odpowiednich działów na forum jeśli tego nie zrobiłeś :)

Opublikowano

Aha w dziale sprzedam chyba nie wstawisz bo z tego co pamiętam trzeba mieć min. 100 postów.

To ktoś Ci może założyć nowy wątek.

W małopolskich masz też dział :wink4:

Opublikowano

Aha w dziale sprzedam chyba nie wstawisz bo z tego co pamiętam trzeba mieć min. 100 postów.

To ktoś Ci może założyć nowy wątek.

W małopolskich masz też dział :wink4:

Pablo jaki Ty jesteś mądry.... Dasz mi autograf?? PLISSSSS...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ktoś się orientuje ile kosztuje pompa wspomagania?

Opublikowano

Aha w dziale sprzedam chyba nie wstawisz bo z tego co pamiętam trzeba mieć min. 100 postów.

To ktoś Ci może założyć nowy wątek.

W małopolskich masz też dział :wink4:

Pablo jaki Ty jesteś mądry.... Dasz mi autograf?? PLISSSSS...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jełopie jak kolega jest nowy to może wszystkiego nie wiedzieć a jak Cię nikt nie prosi o zdanie to milcz! Bo czasem całkowitego błazna z siebie robisz..

OT. Siemian pingwinie skocz na Antarktydę i rób wszystkim lody :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ktoś się orientuje ile kosztuje pompa wspomagania?

nie wiem do czego, ale jak używka to na allegro popatrz

Opublikowano

Nowa koło 1tyś

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.