Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co taka cisza? wszyscy już śpią? :mysli:

no to ja też juz idę w kimę :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co taka cisza? wszyscy już śpią? :mysli:

no to ja też juz idę w kimę :hi:

nie wszyscy śpią :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 00:48_________________________________________________JARKO WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!!!

specialnie taki różowiutki

30%20birthday%20cake%20with%20pink%20roses.jpg

ps. To Ty teraz stara d*pa jesteś :tongue4:

Opublikowano

JARKO DZIADKU JEDEN WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :!: :!: :!: :naughty:

Opublikowano

Jarko Wszystkiego NAJ.

Pozdrowienia z Garazu :)

Opublikowano

:bry:

Jarko Wszystkiego NAJ.

Pozdrowienia z Garazu :)

Jeszcze siedzieliscie? :tongue4:

u mnie juz spoko, takze widzimy sie dzis na spocie ;)

Opublikowano

Pozdrowienia z Garazu :)

Ja już nie byłem w stanie pisać wczoraj :) Kerczi dzięki za rezanie do 2:30 :) Heheheheh

Siemian, David - Wam też dzięki ale przez pół :)

JARKOWY - Wszystkiego naj chłopie :)

Opublikowano

Jarko wszystkiego naj naj z okazji urodzin :drunk:

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJ.... JARKO !!!

Dzieki Didi za poswiecony czas i cierpliwosc :gwizdanie:

Czekam na logi.... :evil:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie, to co dziś spocik :naughty:

Opublikowano

:hi:

Przemian pochwal się co tam rezaliście :naughty:

Mnie nie będzie na spocie bo jestem w pracy także nie zobacze :)

Opublikowano

:hi:

Przemian pochwal się co tam rezaliście :naughty:

Mnie nie będzie na spocie bo jestem w pracy także nie zobacze :)

Komplet listw środkowych S-line, popielniczki, gała biegów, podświetlany cup holder i szufladkę na monety - jak to przy Audi nie obyło się beż nożyka, pilnika ręcznego i łamania plastików :D

Opublikowano
  • Autor

heheh to graty rezania gadżetów Przemku ..... ale lepiej to kupił byś sobie skóre :naughty:

Opublikowano

heheh to graty rezania gadżetów Przemku ..... ale lepiej to kupił byś sobie skóre :naughty:

Cuber po 1 czerwca :) bo teraz inny priotytet :)

Cuber - spotkaliśmy Twojego kumpla wczoraj - 3.0 TDi :) czarnego - mówił że będziesz do niego dzwonił :) Zapytaj Kercziego, Davida i Siemiana :) Twój przyjaciel :)

Opublikowano
  • Autor

a kto to taki ?

Opublikowano

a kto to taki ?

Lala miał światełka :D Dzwoń to Ci powiem :)

Opublikowano

heheh to graty rezania gadżetów Przemku ..... ale lepiej to kupił byś sobie skóre :naughty:

Cuber - spotkaliśmy Twojego kumpla wczoraj - 3.0 TDi :) czarnego - mówił że będziesz do niego dzwonił :) Zapytaj Kercziego, Davida i Siemiana :) Twój przyjaciel :)

:D

Siemka Panowie, to co dziś spocik :naughty:

no moze wkoncu wiecej ludziow przyjedzie :cool1:

Opublikowano
:hi: witam wszystkich.Dziś powinno być więcej ludzisk no bo to przed zlotem. :a4fan:
Opublikowano

:hi: witam wszystkich.Dziś powinno być więcej ludzisk no bo to przed zlotem. :a4fan:

i cieplo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiosna :kox:

Opublikowano

:hi: witam wszystkich.Dziś powinno być więcej ludzisk no bo to przed zlotem. :a4fan:

I w końcu na dachu zrobicie jak będzie dalej ciepło :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.