Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na AC mam tylko 30% , o braku likwidacji bezgotówkowej nie wiedziałem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3,4 tys AC+OC+NW+Ubezpieczenie domu

gdzie ?

ja placilem teraz 2400 AC+OC+NW Max+ NW na siebie (jako ze jestem za granica) + Ubezpieczenie domu, mysle ze nie jest tak zle - PZU. :cool1:

p.s. nie mam zaufania do innych firm typu LINK4, Hestia i inne nowosci na naszym rynku .

Opublikowano

ja mialem do czynienia z dwoma firmami PZU i Allianz i moge je śmiało polecić

Opublikowano

składke to ja Wam mam mogę nawet 200 zł/msc zrobić :)

nie ma problemu

ale jak potem będą problemy z odszkodowaniem to już nie do mnie

a jeśli chodzi o pakiety to tam zawsze jest taniej :wink4:

albo jak ktoś ma ubezpieczenie domu w Hestii to moge zrobić tańsze OC itp

mmcv Hestia nowość ? chyba żartujesz :gwizdanie:

PZU prowadzi działalność ubezpieczeniową 19 lat, Hestia 18 lat

czytaliście może jaką karę musiało zapłacić PZU ? i przede wszystkim czemu ?

http://dziennik.pl/gospodarka/article525465/Gigantyczna_kara_dla_PZU.html

żadna ubezpieczalnia nie chce wypłacać ubezpieczenia na lewo i prawo, to jasne bo przecież to byłby żaden interes dla nich

Opublikowano

3 razy wypłacałem pieniądze z AC i powiem wam że PZU się umywa do WARTY z kwotą wypłaconego odszkodowania za szkodę! 2 razy miałem identyczną szkodę gdzie w PZU przykładowo 2008 rok wypłaciło 5 tys a w WARCIE 1.5 roku później!! dostałem 6.8 tys!! Była taka sama szkoda.

I nie ma mowy tu o żadnym czekaniu na pieniądze, wszystko było równie szybko jak w PZU. Rzeczoznawca z WARTY przyjechał na 2 dzień po szkodzie w wyznaczone przeze mnie miejsce (tam gdzie stało auto) bo tu nie ma opcji innej, tylko taka.

Nie wyssałem tego z palca, tylko mówię z życia wzięte.

Szwagier kuzyna wjechał w drzewo tej zimy, które spadło przed nim, rozbił zderzak, halogena i pourywał zaczepy lamp. Ma pakiet w PZU, szkody wycenili mu tak że z pieniędzy do ręki musiał by dołożyć więc robił bezgotówkowo.

Opublikowano

co Wy na to

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7914307 [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 19:20_________________________________________________od wczoraj znów sie chłopcy ścigają na bora :)

Opublikowano

sokol ja zapłaciłem składkę w HESTII pakiet AC+OC+NW+Assistance premium+Ubezpieczenie mieszkania 2042zł. Jak bym był zameldowany Krzeszowice to by było ~~200zł taniej. Wycena auta nie pamiętam ~~33tys

Opublikowano

a ja za swoje 4 tyś w PZU :wink4:

Opublikowano

od wczoraj znów sie chłopcy ścigają na bora :)

Widziałem ich już tydzień temu, ale Pabla tam nie było :decayed::wink4:

Opublikowano

Ja place za 3.0 tdi pełen pakiet 3300zł w PZU.

a tak wogóle :hi:

Opublikowano

Boseron najniższe sensowne ubezpieczenie OC jakie mógłbym dla Ciebie zrobić to 380 zł

Opublikowano

mmcv Hestia nowość ? chyba żartujesz :gwizdanie:

PZU prowadzi działalność ubezpieczeniową 19 lat, Hestia 18 lat

:embarrassed: :embarrassed:

:hi:

nex z Warta mam niemile wspomnienia ... :confused4:

Opublikowano

Boseron najniższe sensowne ubezpieczenie OC jakie mógłbym dla Ciebie zrobić to 380 zł

ooo to bardzo dobra cena :good: ale tak jak mówiłem wykupiłem juz w link4

Opublikowano
  • Autor

składke to ja Wam mam mogę nawet 200 zł/msc zrobić :)

nie ma problemu

ale jak potem będą problemy z odszkodowaniem to już nie do mnie

przeciez mowa jest o OC wiec co to ma za znaczenie gdzie ? ( fakt nie feer co do innych kierowców )

Ja place za 3.0 tdi pełen pakiet 3300zł w PZU.

a tak wogóle :hi:

w Krakowie jest wzwyżka za to ze Kraków :naughty:

Opublikowano

właśnie KRaków to Kraków :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co jest kapelusznicy :decayed: kupcie se skody 105 i moherowe berety

Opublikowano

robimy to specjalnie dla Ciebie :decayed:

Opublikowano

robimy to specjalnie dla Ciebie :decayed:

zatem dziekuje :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.