Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:good: :good: :good:

ma ktoś fotki Calibry Przemiana z ciemnych dachem ? :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good: :good: :good:

ma ktoś fotki Calibry Przemiana z ciemnych dachem ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: ukrywa je
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pany ma toś Elsę potrzebuję sprawdzić gdzie się reguluje hamulec ręczny w B6 :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Pany ma toś Elsę potrzebuję sprawdzić gdzie się reguluje hamulec ręczny w B6 :notworthy:

Lipa jest z Elsą , jesli ktoś ma to z miła checią bym od niego ją "odkupił" :gwizdanie:

Opublikowano

Pany ma toś Elsę potrzebuję sprawdzić gdzie się reguluje hamulec ręczny w B6 :notworthy:

Lipa jest z Elsą , jesli ktoś ma to z miła checią bym od niego ją "odkupił" :gwizdanie:

coś znów zle napisałem :naughty::mysli:
Opublikowano

Pany ma toś Elsę potrzebuję sprawdzić gdzie się reguluje hamulec ręczny w B6 :notworthy:

w ASO :decayed:

Opublikowano

Else ma Maciek z Bielska MK4

podobno przeniosl sie do Krakowa to bedziemy Go molestowac

a tu prosze fota:

DSC01265.JPG

do tego ja sie zrobi lusterka to nie bedzie tragedii :)

Opublikowano

do białego pasuje , w srebrnym wygląda jakby element wymienili w blacharni :decayed:

Opublikowano

Pany ma toś Elsę potrzebuję sprawdzić gdzie się reguluje hamulec ręczny w B6 :notworthy:

w ASO :decayed:

:tongue4: to damy radę :good: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 23:54_________________________________________________

do białego pasuje , w srebrnym wygląda jakby element wymienili w blacharni :decayed:

:polew: :polew: a niebieskim :mysli:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 23:54_________________________________________________

Else ma Maciek z Bielska MK4

podobno przeniosl sie do Krakowa to bedziemy Go molestowac

a tu prosze fota:

DSC01265.JPG

do tego ja sie zrobi lusterka to nie bedzie tragedii :)

daj to zdjęcie nie przerobione
Opublikowano
  • Autor

dla mnie Calibra Team sorry ale takie jest moje pierwsze spostrzeżenie , musi wywalic cały chrom z audicy ale i tak jakoś mi sie to nie widzi w srebrnym ...... Calibra Team ma spoty na tym samym pietrze co my :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dla mnie Calibra Team sorry ale takie jest moje pierwsze spostrzeżenie , musi wywalic cały chrom z audicy ale i tak jakoś mi sie to nie widzi w srebrnym ...... Calibra Team ma spoty na tym samym pietrze co my :naughty: :naughty: :naughty:

zazdrościsz mu po prostu ,przyznaj się
Opublikowano
  • Autor

dla mnie Calibra Team sorry ale takie jest moje pierwsze spostrzeżenie , musi wywalic cały chrom z audicy ale i tak jakoś mi sie to nie widzi w srebrnym ...... Calibra Team ma spoty na tym samym pietrze co my :naughty: :naughty: :naughty:

zazdrościsz mu po prostu ,przyznaj się

tak na 100% do Siebie bym wrzucił folie :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps. chyba srebrną :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Nie wiem o co ten temat cały - rozumiem że Cuber chce podgonić ilość postów i ożywić krakowskie.

Mi ten mod odpowiada i to chyba najważniejsze. Nie wiem o co cała akcja.

Opublikowano

każdy ma swój gust...

mnie się ogólnie nie podobają b7 bez relingów.

Ta folia też mi jakoś nie pasuje.

Ale najważeniejsze że Przemianowi się podoba...

...pasuje mu do włośów na żelu :polew:

Opublikowano

Siemian , sorry że nie na pw ale dzięki za dzisiejszą pomoc w Bielsku :decayed::good:

Opublikowano

spoko, spoko. Ale może nie spamujmy tak bo jeszcze nam Pablo przypierdoli :decayed::naughty:

Opublikowano

:decayed:

dalej nie napisał co to ten Prendzel :decayed:

Opublikowano
  • Autor

...pasuje mu do włośów na żelu :polew:

pasuje do Calibra Team :naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

Nie wiem o co ten temat cały - rozumiem że Cuber chce podgonić ilość postów i ożywić krakowskie.

Mi ten mod odpowiada i to chyba najważniejsze. Nie wiem o co cała akcja.

Posty sie nie licza na krakowskich :gwizdanie:

Przemian , jest wiele innych niskobudżetowych modów dla Twojej furmanki niż matowy dach i zdejmowanie relingów :gwizdanie: Ogólnie Ja wyrazam tylko i wyłacznie Swoją opinie na ten temat i moim skormnym zdaniem totalnie nie pasuje czarny matowy dach do srebnrego Audiola ale skoro juz to zrobiłes to szukaj, grila czarnego ,zdejmuj chrom pakiet z okien zmieniaj lusterka , felunek tez by sie przydał inny ( kolorem inny) itd itp

Opublikowano

:hi:

Nie wiem o co ten temat cały - rozumiem że Cuber chce podgonić ilość postów i ożywić krakowskie.

Mi ten mod odpowiada i to chyba najważniejsze. Nie wiem o co cała akcja.

Jak nie wiesz o co cała ta akcja to pisz na PW, napewno Ci ktoś wyjaśni, na PW rzecz jasna!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.