Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:> :>

mnie we wtorki nie ma w Krk więc prędko na spocie sie nie pojawie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:> :>

mnie we wtorki nie ma w Krk więc prędko na spocie sie nie pojawie

I dobrze :decayed: nie no zartuje zrobimy grilla to przyjedziesz :naughty:
Opublikowano

:> :>

mnie we wtorki nie ma w Krk więc prędko na spocie sie nie pojawie

oj tam z bielska nie masz daleko.

Co do RealA TO BARDZO DOBRY POMYSL, przynajmniej na jakis czas sprobowac i zrobic taki trojkat - real jak pada, jak jest normalnie to przeciwna stona a raz na jakis czas niedaleko na makuchu GOKARTY

pomysl jest good

Opublikowano

mnie we wtorki nie ma w Krk więc prędko na spocie sie nie pojawie

uderz w stół a dyżurny prześmiewca się zaraz odezwie pewnie masz ustawione w szukajce hasło "Siemian" i jest moment powiadomienie i błyskawiczna cięta riposta :evil:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 12:36_________________________________________________

Co do RealA TO BARDZO DOBRY POMYSL, przynajmniej na jakis czas sprobowac i zrobic taki trojkat - real jak pada, jak jest normalnie to przeciwna stona a raz na jakis czas niedaleko na makuchu GOKARTY

pomysl jest good

Kerczi musimy tu jakis mały lobbing urządzić bo można by wtedy w pidżamce na spota podjeżdżać bo blisko :naughty:

Opublikowano

Kerczi musimy tu jakis mały lobbing urządzić bo można by wtedy w pidżamce na spota podjeżdżać bo blisko :naughty

A to takie z was cwane lisiska :tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

mnie we wtorki nie ma w Krk więc prędko na spocie sie nie pojawie

uderz w stół a dyżurny prześmiewca się zaraz odezwie pewnie masz ustawione w szukajce hasło "Siemian" i jest moment powiadomienie i błyskawiczna cięta riposta :evil:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 12:36_________________________________________________

Co do RealA TO BARDZO DOBRY POMYSL, przynajmniej na jakis czas sprobowac i zrobic taki trojkat - real jak pada, jak jest normalnie to przeciwna stona a raz na jakis czas niedaleko na makuchu GOKARTY

pomysl jest good

Kerczi musimy tu jakis mały lobbing urządzić bo można by wtedy w pidżamce na spota podjeżdżać bo blisko :naughty:

a to Ty skad jestes???[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 12:54_________________________________________________

:hi:

Czesc Maniek

Opublikowano

New Huta tyle że peryferyje ale zawsze to bliżej

Opublikowano

New Huta tyle że peryferyje ale zawsze to bliżej

a jakie osiedle??? bo zaraz sie okaze ze jestesmy sasiadami :)

Opublikowano

New Huta tyle że peryferyje ale zawsze to bliżej

a jakie osiedle??? bo zaraz sie okaze ze jestesmy sasiadami :)

No widzisz Kerczi czyli prawie jesteśmy z za miedzy :wink4:

Muszę spadać ale proponuję rozważyć tą zmianę miejsca bo przypuszczam ze nie dadzą nam tam długo się ustawiać na tym dachu galerii a jak ruszy faktycznie remont to jż całkiem będzie QPA ciepło a my sie będziemy na piętrze cisnąć można by na sezon wiosenno-letni jakieś bardziej plenerowe miejsce wybrać żeby nas z tej galerii jak jakiś małolatów ochrona nie przeganiała

Opublikowano

New Huta tyle że peryferyje ale zawsze to bliżej

a jakie osiedle??? bo zaraz sie okaze ze jestesmy sasiadami :)

No widzisz Kerczi czyli prawie jesteśmy z za miedzy :wink4:

Muszę spadać ale proponuję rozważyć tą zmianę miejsca bo przypuszczam ze nie dadzą nam tam długo się ustawiać na tym dachu galerii a jak ruszy faktycznie remont to jż całkiem będzie QPA ciepło a my sie będziemy na piętrze cisnąć można by na sezon wiosenno-letni jakieś bardziej plenerowe miejsce wybrać żeby nas z tej galerii jak jakiś małolatów ochrona nie przeganiała

ja tez jestem za lotniskiem, wiec tutaj prosba do gory o rozwazenie.

Opublikowano
  • Autor

Panowie ,lotnisko lotniskiem a pomyśleliście co bedzie jak będzie lało ?

Moim zdaniem powinna zostać Galeriia , zawsze jak coś to mozna z tamtąd sie wybrać gdzie kolwiek :cool1:

Opublikowano

Panowie ,lotnisko lotniskiem a pomyśleliście co bedzie jak będzie lało ?

Moim zdaniem powinna zostać Galeriia , zawsze jak coś to mozna z tamtąd sie wybrać gdzie kolwiek :cool1:

Rozwiązanie jest podane powyżej jak leje to jest parking w realu na piętrze jest wiekszy niż w galerii (pod względem powierzchni piętra) i miejsca są vis'a vi więc ja problemu nie widzę a z galerią to czuję że prędzej czy później zaczną z tamtąd gonić lub zrobią taki szlaban że się nie wiedzie na górę i po temacie bo już w tej chwili jest tam niby zakaz wjazdu tylko że ta druga strona jest nie zagrodzona a walory lotniska są wiadomo jakie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak będą problemy z GK to wtedy mozna coś pomyślec :gwizdanie:

Opublikowano

Jak będą problemy z GK to wtedy mozna coś pomyślec :gwizdanie:

Kerczi ja muszę spadać ale szukaj tel. do ochrony do GK trza szczęciu dopomóc :evil:

Opublikowano

Nie , nie , nie!!!

Galeria Kazimierz :good:

Jak ktoś chce na Bora to zapisać się do Clubu :gwizdanie:

Opublikowano

Fak się znalazł łamistrajk to może się podepnijmy pod wybory prezydenckie i każdy wrzuci do urny swój typ lokalizacji :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mam zrobic Ankiete ? :cool1:

Opublikowano

Moje zdanie jest takie, ze GK moglaby zostac, ale teraz jak robi sie cieplo, pasowaloby co jakis czas organizowac wypady plenerowe z grillem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Moje zdanie jest takie, ze GK moglaby zostac, ale teraz jak robi sie cieplo, pasowaloby co jakis czas organizowac wypady plenerowe z grillem :naughty:

zapewne takowe będą :naughty: co za problem sie ustawić w jakis Wtorek na pasie startowym z grillem ? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.