Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:> :>

mnie we wtorki nie ma w Krk więc prędko na spocie sie nie pojawie

I dobrze :decayed: nie no zartuje zrobimy grilla to przyjedziesz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :>

mnie we wtorki nie ma w Krk więc prędko na spocie sie nie pojawie

oj tam z bielska nie masz daleko.

Co do RealA TO BARDZO DOBRY POMYSL, przynajmniej na jakis czas sprobowac i zrobic taki trojkat - real jak pada, jak jest normalnie to przeciwna stona a raz na jakis czas niedaleko na makuchu GOKARTY

pomysl jest good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie we wtorki nie ma w Krk więc prędko na spocie sie nie pojawie

uderz w stół a dyżurny prześmiewca się zaraz odezwie pewnie masz ustawione w szukajce hasło "Siemian" i jest moment powiadomienie i błyskawiczna cięta riposta :evil:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 12:36_________________________________________________

Co do RealA TO BARDZO DOBRY POMYSL, przynajmniej na jakis czas sprobowac i zrobic taki trojkat - real jak pada, jak jest normalnie to przeciwna stona a raz na jakis czas niedaleko na makuchu GOKARTY

pomysl jest good

Kerczi musimy tu jakis mały lobbing urządzić bo można by wtedy w pidżamce na spota podjeżdżać bo blisko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi musimy tu jakis mały lobbing urządzić bo można by wtedy w pidżamce na spota podjeżdżać bo blisko :naughty

A to takie z was cwane lisiska :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie we wtorki nie ma w Krk więc prędko na spocie sie nie pojawie

uderz w stół a dyżurny prześmiewca się zaraz odezwie pewnie masz ustawione w szukajce hasło "Siemian" i jest moment powiadomienie i błyskawiczna cięta riposta :evil:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 12:36_________________________________________________

Co do RealA TO BARDZO DOBRY POMYSL, przynajmniej na jakis czas sprobowac i zrobic taki trojkat - real jak pada, jak jest normalnie to przeciwna stona a raz na jakis czas niedaleko na makuchu GOKARTY

pomysl jest good

Kerczi musimy tu jakis mały lobbing urządzić bo można by wtedy w pidżamce na spota podjeżdżać bo blisko :naughty:

a to Ty skad jestes???[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 12:54_________________________________________________

:hi:

Czesc Maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Huta tyle że peryferyje ale zawsze to bliżej

a jakie osiedle??? bo zaraz sie okaze ze jestesmy sasiadami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Huta tyle że peryferyje ale zawsze to bliżej

a jakie osiedle??? bo zaraz sie okaze ze jestesmy sasiadami :)

No widzisz Kerczi czyli prawie jesteśmy z za miedzy :wink4:

Muszę spadać ale proponuję rozważyć tą zmianę miejsca bo przypuszczam ze nie dadzą nam tam długo się ustawiać na tym dachu galerii a jak ruszy faktycznie remont to jż całkiem będzie QPA ciepło a my sie będziemy na piętrze cisnąć można by na sezon wiosenno-letni jakieś bardziej plenerowe miejsce wybrać żeby nas z tej galerii jak jakiś małolatów ochrona nie przeganiała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Huta tyle że peryferyje ale zawsze to bliżej

a jakie osiedle??? bo zaraz sie okaze ze jestesmy sasiadami :)

No widzisz Kerczi czyli prawie jesteśmy z za miedzy :wink4:

Muszę spadać ale proponuję rozważyć tą zmianę miejsca bo przypuszczam ze nie dadzą nam tam długo się ustawiać na tym dachu galerii a jak ruszy faktycznie remont to jż całkiem będzie QPA ciepło a my sie będziemy na piętrze cisnąć można by na sezon wiosenno-letni jakieś bardziej plenerowe miejsce wybrać żeby nas z tej galerii jak jakiś małolatów ochrona nie przeganiała

ja tez jestem za lotniskiem, wiec tutaj prosba do gory o rozwazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,lotnisko lotniskiem a pomyśleliście co bedzie jak będzie lało ?

Moim zdaniem powinna zostać Galeriia , zawsze jak coś to mozna z tamtąd sie wybrać gdzie kolwiek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,lotnisko lotniskiem a pomyśleliście co bedzie jak będzie lało ?

Moim zdaniem powinna zostać Galeriia , zawsze jak coś to mozna z tamtąd sie wybrać gdzie kolwiek :cool1:

Rozwiązanie jest podane powyżej jak leje to jest parking w realu na piętrze jest wiekszy niż w galerii (pod względem powierzchni piętra) i miejsca są vis'a vi więc ja problemu nie widzę a z galerią to czuję że prędzej czy później zaczną z tamtąd gonić lub zrobią taki szlaban że się nie wiedzie na górę i po temacie bo już w tej chwili jest tam niby zakaz wjazdu tylko że ta druga strona jest nie zagrodzona a walory lotniska są wiadomo jakie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą problemy z GK to wtedy mozna coś pomyślec :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą problemy z GK to wtedy mozna coś pomyślec :gwizdanie:

Kerczi ja muszę spadać ale szukaj tel. do ochrony do GK trza szczęciu dopomóc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fak się znalazł łamistrajk to może się podepnijmy pod wybory prezydenckie i każdy wrzuci do urny swój typ lokalizacji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, ze GK moglaby zostac, ale teraz jak robi sie cieplo, pasowaloby co jakis czas organizowac wypady plenerowe z grillem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, ze GK moglaby zostac, ale teraz jak robi sie cieplo, pasowaloby co jakis czas organizowac wypady plenerowe z grillem :naughty:

zapewne takowe będą :naughty: co za problem sie ustawić w jakis Wtorek na pasie startowym z grillem ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...