Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc pany :hi: :hi:

Cuber i Themon wszystkiego dobrego :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Mało ?? :) Dałem górne granice :P A tak na poważnie to niech B15 kupują co by córka miała poczciwego TYPA :) Teściów przeżyje :D

Teściów to chyba przepijesz :)

Hehehehe :) no to by było dobre :D Emerytura z flaszeczka i pizza :D

Opublikowano

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Mało ?? :) Dałem górne granice :P A tak na poważnie to niech B15 kupują co by córka miała poczciwego TYPA :) Teściów przeżyje :D

Teściów to chyba przepijesz :)

Hehehehe :) no to by było dobre :D Emerytura z flaszeczka i pizza :D

zgubiles gdzies tam Manie w tej historyjce :)

Opublikowano

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Mało ?? :) Dałem górne granice :P A tak na poważnie to niech B15 kupują co by córka miała poczciwego TYPA :) Teściów przeżyje :D

Teściów to chyba przepijesz :)

Hehehehe :) no to by było dobre :D Emerytura z flaszeczka i pizza :D

zgubiles gdzies tam Manie w tej historyjce :)

Ale Ty głupi jesteś :D

Opublikowano

THEMON, CUBER - wszystkiego dobrego :)

Ehhhh to juz 1/3 życia za Wami :D

dlaczegozyczysz Im tak malo???

Mało ?? :) Dałem górne granice :P A tak na poważnie to niech B15 kupują co by córka miała poczciwego TYPA :) Teściów przeżyje :D

Teściów to chyba przepijesz :)

Hehehehe :) no to by było dobre :D Emerytura z flaszeczka i pizza :D

zgubiles gdzies tam Manie w tej historyjce :)

Ale Ty głupi jesteś :D

zamknij sie :polew: :polew:

Opublikowano

Cuber,Themon wszystkiego nalepszego :)

Opublikowano

Przemian maly Cuber bedzie po Twoja mala Przemianke podjezdzal taaka fura

ZAL4071981.jpg

Opublikowano

hmmm... a czemu to TT ma lampy jakby z s-klasy...

Opublikowano

NIE DOWIARY. OGLADAM SOBIE WLASNIE ETKE Z CIEKAWOSCI wpisałem swoj VIN i jedynym wypasem ktore to auto mialo to:

9VD Speaker (active)

9ZF Mobile phone preparation with hands-free

speaking system

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANOWIE :cool1: PIĘKNY DZIEŃ NA ŚWIĘTOWANIE :decayed:

Opublikowano

Piękny dzień na SPOTA :decayed:

Opublikowano

:hi:

Piękny dzień na SPOTA :decayed:

Kto robi dzisiaj mini spota :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja byłbym chetny :)

Opublikowano

ja też tylko gdzie

Opublikowano

teraz to sie chyba jakos wieksza grupa już nie zbierzemy... Wpadaj do mnie Zieluch.

Opublikowano

no no no.. całkiem ładne..

Ja się ostatnio zakochałem w E klasie Coupe

Opublikowano
  • Autor

dzieki Panowie za życzenia :notworthy:

Opublikowano

Cuber wejdz na gg jak mozesz

Opublikowano
  • Autor

Cuber wejdz na gg jak mozesz

ok

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.