Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do koloru listw, jednym będzie się podobał a drugim nie.

Ja bym pomalował na inny jaśniejszy kolor ale nie na taki sam żeby się zlewało z autem i tak samo tylną dokładkę.

Ważne żeby Tobie się podobało :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no wiadomo, każdy ma swoje zdanie. Mnie się podoba, tylko prosi się o obniżenie. Myśle że fajnie będzie wyglądało dopiero jak założe letnie koła :)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:11_________________________________________________

Co do koloru listw, jednym będzie się podobał a drugim nie.

Ja bym pomalował na inny jaśniejszy kolor ale nie na taki sam żeby się zlewało z autem i tak samo tylną dokładkę.

Ważne żeby Tobie się podobało :wink4:

Dokładnie. Ja się zastanawiałem czy na jaśniejszy czy ciemniejszy. Postawiłem na ciemniejszy i teraz się tego trzymam.

Listwy są w kolorze takim jak tylna dokładka. Auto jest brudne więc wydaje się że dokłądka ma inny kolor. Jeszcze z przodu by się przydało coś w tym kolorze...

Brakuje teraz ewidentnie większego kółka...

Opublikowano

mnie sie nie podoba kolor, :thumbdown:

ale jesli Tobie to sie podoba to :good::)

taki kolor imho ma racje bytu przy czarnym/ciemnym autku

Ty jeszcze na zimowkach smigasz???

Opublikowano

nie mam jeszcze letnich opon. Pewnie dopiero za tydzien kupie :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

niech ktos powie ze polski jest trudny, miejscowosc w Walii

http://pl.wikipedia.org/wiki/Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:45_________________________________________________Panowie powiedzcie mi co to moze byc?? Bo chyba nie jakis czujnik przechylu (nie mam alarmu z ta opcja)

Wczoraj sciagnelem kolo i zostawilem auto na windzie z jednej strony.

Zamknelem z pilota autko.

Dzisiaj zakrecilem kolo (bez otiwerania auta) opuscilem winde i zaczely bardzo szybko migac awaryjne,

co to za opcja moze byc??? Czyzby w kazdej audioli byl czujnik przechylu tylko nie aktywowany???

Ma ktos jakies sugestie???

Opublikowano

wow, ciekawe

Opublikowano

niech ktos powie ze polski jest trudny, miejscowosc w Walii

http://pl.wikipedia.org/wiki/Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:45_________________________________________________Panowie powiedzcie mi co to moze byc?? Bo chyba nie jakis czujnik przechylu (nie mam alarmu z ta opcja)

Wczoraj sciagnelem kolo i zostawilem auto na windzie z jednej strony.

Zamknelem z pilota autko.

Dzisiaj zakrecilem kolo (bez otiwerania auta) opuscilem winde i zaczely bardzo szybko migac awaryjne,

co to za opcja moze byc??? Czyzby w kazdej audioli byl czujnik przechylu tylko nie aktywowany???

Ma ktos jakies sugestie???

Na mój nos to jest pakiet przechył :) Własnie go aktywowałeś. Sugestia to zostaw auto na windzie z drugiej strony na noc :) Wyrówna się.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tobie chyba ostatnio zrezali Pakiet Glupota... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

witka Pany

Opublikowano

witka Pany

Siema marcin :hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema: all
Opublikowano

:siema: all

Siema Ci

Opublikowano
  • Autor

Siemian jakoś kiszkowato te listwy :gwizdanie:

Obowiązkowo gleba i fela :gwizdanie:

Opublikowano

Siemian jakoś kiszkowato te listwy :gwizdanie:

Obowiązkowo gleba i fela :gwizdanie:

Zostaw go on do wozu drabiniastego zrobił podnóżki dla strażaków żeby widzieli jak wchodzić na drezynę :)

Opublikowano
  • Autor

Siemian , zobacz jak w kolorze to wygląda dla mnie rewelacja!!!!

87893587.jpg

Opublikowano

Tak o wiele lepiej :kox:

Opublikowano

widziałem, widziałem. Na mobile de sie już wczesniej naoglądałem.

Do teraz mam mieszane uczucia i nie wiem co mi sie bardziej podoba...

Zobaczymy za ok. 2 tygodnie jak auto pójdzie niżej i dojdą dystanse na tył i letnie fele.

To też powinno dużo dać...

A jak mi sie znudzi to poprostu na przyszły rok pójdą dokładki w kolor[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:35_________________________________________________

Siemian , zobacz jak w kolorze to wygląda dla mnie rewelacja!!!!

87893587.jpg

wez jeszcze Cuber pod uwage że w s4 są te listwy bardziej odstające.

Te moje by się mogły gubić w kolorze...

Opublikowano

Od Sy robią robote listwy :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.