Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

wstoł po 9 godzinach :)

:gwizdanie: :gwizdanie:

Kerczi piątek ??

maybe baby :)

dla zainteresowanych Hiszpanie zrobili strone namierzajaca telefony komorkowe, mozna sprawdzic np gdzie wlasnie sie szweda Zona

trzeba zignorowac ostrzezenie a potem wpisac numer telefonu poprzedzony +48 (w przypadku polski)

http://www.teapetece.com/moviles/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak pada deszcz to szyby w samochodzie domykaja sie same fajny bajer :)

A to Ty musisz otwierać szyby? A no tak, niesprawna klima.. ah to BLB :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jak pada deszcz to szyby w samochodzie domykaja sie same fajny bajer :)

A to Ty musisz otwierać szyby? A no tak, niesprawna klima.. ah to BLB :decayed: :decayed:

A Ty wjezdzajac na parking i biorac kwit otwierasz drzwi :decayed::polew:
Opublikowano

Jak pada deszcz to szyby w samochodzie domykaja sie same fajny bajer :)

A to Ty musisz otwierać szyby? A no tak, niesprawna klima.. ah to BLB :decayed: :decayed:

A Ty wjezdzajac na parking i biorac kwit otwierasz drzwi :decayed::polew:

dzieki Tukan za wyreczenie mnie. :good:

Opublikowano

Jak pada deszcz to szyby w samochodzie domykaja sie same fajny bajer :)

A to Ty musisz otwierać szyby? A no tak, niesprawna klima.. ah to BLB :decayed: :decayed:

A Ty wjezdzajac na parking i biorac kwit otwierasz drzwi :decayed::polew:

No to KERCZI już nie otworzy podczas deszczu :decayed:

Swoją drogą KERCZI mówisz że niezła ta NAVI od PABLA??

http://tech.wp.pl/kat,1009793,page,4,title,GPS-pomylki-wpadki-wypadki,wid,12155161,wiadomosc.html

Opublikowano

Jak pada deszcz to szyby w samochodzie domykaja sie same fajny bajer :)

A to Ty musisz otwierać szyby? A no tak, niesprawna klima.. ah to BLB :decayed: :decayed:

A Ty wjezdzajac na parking i biorac kwit otwierasz drzwi :decayed::polew:

No to KERCZI już nie otworzy podczas deszczu :decayed:

Swoją drogą KERCZI mówisz że niezła ta NAVI od PABLA??

http://tech.wp.pl/kat,1009793,page,4,title,GPS-pomylki-wpadki-wypadki,wid,12155161,wiadomosc.html

buahahah ale ja nie mam takich felg, to chyba zieluch jeszcze na zimowkach :)

Opublikowano

Siema Henie

i Siema Trzeniu :decayed: nie pomacham, bo nie ma takiej emoty.. :cool1:

Opublikowano

Moze poprostu :bry:zlot_logo_01_543.gif

Opublikowano

Tukan, ostatnio pisałeś że jak sprzedasz s4 to chcesz kupić szybkie saxo. Jest coś dla Ciebie

z7088957m.jpg

Opublikowano

Nie chce tego twojego saxo,pewnie zes go upalal na maxa :decayed::polew:

Opublikowano

Co Wy nie poznajecie? Przecież to Saxo spod ręki samego mistrza z Pablo Design :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano
:bry::)
Opublikowano
  • Autor

:bry::)

siema hEniuuuu :tongue4:

Opublikowano

witam wszystkich :bry:

Opublikowano

:hi:

Siemian :evil:

Ykk :decayed:

Opublikowano

widziałeś Trzeniu, jak u nas arbuzami napierdalają... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:bry::)

siema hEniuuuu :tongue4:

siema ;)

Opublikowano

widziałeś Trzeniu, jak u nas arbuzami napierdalają... :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed::shocked::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.