Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedna miała na imie Piotrek a druga Krzysiu... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry Pany :hi:

Jak mi urlopowy lot odwołają to postaram się pojawić :)

Pioter, będziesz?

ja? jeśli tak to ...tak :decayed:

Opublikowano

jedna miała na imie Piotrek a druga Krzysiu... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:04_________________________________________________Myślę że dziś również dopisze frekwencja na spocie :naughty:

Arczi96 :hi: będziesz na spocie bo lata Cię nie widziałem :gwizdanie:

Opublikowano

siemka :hi: jestes dzisiaj PABLO na spocie??[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________no siema bede na 19 moze wczesniej:)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________A moze wczesniej na BP na BOra ?? :gwizdanie:

Opublikowano

siemka :hi: jestes dzisiaj PABLO na spocie??[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________no siema bede na 19 moze wczesniej:)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________A moze wczesniej na BP na BOra ?? :gwizdanie:

Dokładnie Arczi wcześniej na Bora Komorowskiego trza umyć audike :naughty:

Nie wiem czy masz do mnie nowy nr to Ci wyślę na pw.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:22_________________________________________________To panowie do spota, jadę szorować audike :D

Opublikowano

Ja już też na spota wyruszam :decayed:

Oczywiscie o kalendarzach nie zapomniałem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ja już też na spota wyruszam :decayed:

Oczywiscie o kalendarzach nie zapomniałem :cool1:

tak szybko? przeciez do 19-stej jeszcze troszke czasu jest :kox:

Opublikowano

Ja już też na spota wyruszam :decayed:

Oczywiscie o kalendarzach nie zapomniałem :cool1:

To weź jeszcze ramki klubowe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja też wezmę bo mam ich pare :wink4:

Opublikowano

Ja już też na spota wyruszam :decayed:

Oczywiscie o kalendarzach nie zapomniałem :cool1:

tak szybko? przeciez do 19-stej jeszcze troszke czasu jest :kox:

Jadę się do pracy przygotować.

Ramki też wezmę :)

Opublikowano

Panowie, przepraszam, w drodze na spota dostałem telefon, musiałem cos ważnego załatwić :wallbash:

Opublikowano

teraz się nie tłumacz, bo nic to nie da!! Jak mogłeś coś takiego zrobić... Ale nic się nie przejmuj regulamin klubowy jasno określa co masz zrobić w tej sytuacji:

Pkt 38 aneksu do regulaminu:

"38pkt. Kto nie stawi się na spocie w terminie wyznaczonym przez region, winien kupić każdemu klubowiczowi danego regionu 0,7l Findlandii w przeciwnym razie grozi mu ekskomunika a auto jego odmówi posłuszeństwa w czasie nie dłuższym niż 48 godzin"

Opublikowano

Siemian nie wiem co bierzesz ale to jest dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jarko , dzięki za graty do mojego dzisiejszego moda :decayed:

Pablo: eeeeeeeeeee , mielą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki ludziska za spota, fajnie było znowu zobaczyć starą gwardię :evil:

Pablo: eeeeeeeeeee , mielą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

A mówiłem że zamielą to mówili że ni c**ja :decayed:

Dobra spadam na miasto... pomielić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki ludziska za spota, fajnie było znowu zobaczyć starą gwardię :evil:

Pablo: eeeeeeeeeee , mielą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra spadam na miasto... pomielić :polew: :polew: :polew:

Pablo tylko zebys jakiegos dresa zabijaki nie zmielił :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Inter - Barca 3-1 a jest 70 minuta ;(

Opublikowano

Inter - Barca 3-1 a jest 70 minuta ;(

:thumbdown:
Opublikowano

Jarko dzieki za ramki :hi:

PABLO miel miel ... ale pamietaj o sprwdzaniu przegubów :D :D

Opublikowano

Tylko mnie nie wyśmiejcie ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.