Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglądał ktoś Starcie Tytanów :?: :gwizdanie:

a to coś jak brazylijska samba? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

W koncu po ciezkich trudach nie pierdzi wiejsko basik w samochodzie

ale Wy fszyscy jestescie Febnieci jak tak czytam :)

Opublikowano

:hi: :hi:

W koncu po ciezkich trudach nie pierdzi wiejsko basik w samochodzie

ale Wy fszyscy jestescie Febnieci jak tak czytam :)

nie bądz taki spięty Kerczi :decayed:

potrzeba Ci coś na rozluźnienie , dawaj maila :naughty:

Opublikowano

Oglądał ktoś Starcie Tytanów :?: :gwizdanie:

a to coś jak brazylijska samba? :naughty:

No takie febane brazylijskie krowy z tarczami skaczącymi po skałach :decayed:

Opublikowano

Oglądał ktoś Starcie Tytanów :?: :gwizdanie:

a to coś jak brazylijska samba? :naughty:

No takie febane brazylijskie krowy z tarczami skaczącymi po skałach :decayed:

wiedziałem że masz swój świat ale nie wiedziałem że jest on aż tak zryty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oglądał ktoś Starcie Tytanów :?: :gwizdanie:

a to coś jak brazylijska samba? :naughty:

No takie febane brazylijskie krowy z tarczami skaczącymi po skałach :decayed:

wiedziałem że masz swój świat ale nie wiedziałem że jest on aż tak zryty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Specjalnie napisałem tak abyś zrozumiał o co chodzi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kerczi , poszła brazylijska samba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W koncu po ciezkich trudach nie pierdzi wiejsko basik w samochodzie

a co wyrezałeś ? :mysli:

Opublikowano

W koncu po ciezkich trudach nie pierdzi wiejsko basik w samochodzie

a co wyrezałeś ? :mysli:

sa takie kratki w bagazniku ktora odprowadzaja powietrze podczas zamykania bagaznika zeby sie latwiej domykal bagaznik (zeby sie nie robilo podcisnienie)

i na tych kratkach sa takie gumy ktore dzialaja jak zapadki, chronia przed kurzem od zewnatrz ale sie otwieraja jak jest cisnienie. Pech chcial ze jedna jest centralnie pod wooferem. Teraz w koncu nie pierdzi nic nawet na najwyzszym poziomie ustawien basu :)

Opublikowano

dobrej nocy :hi:

Opublikowano

Kerczi , poszła brazylijska samba :decayed:

buahahhaha to ja poprosze taka sambe na nastepne urodziny :)

buahahah :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kerczi , poszła brazylijska samba :decayed:

buahahhaha to ja poprosze taka sambe na nastepne urodziny :)

buahahah :polew: :polew: :polew:

raczej na kawalerski :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi , demontowałeś boczek cały w bagazniku od strony wofeera ?

:gwizdanie:

Opublikowano

Dobranoc Trzeniek

p.s. i jest glebszy bass dodatkowo :)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 01:11_________________________________________________

Kerczi , demontowałeś boczek cały w bagazniku od strony wofeera ?

:gwizdanie:

tak, a co?

Opublikowano
  • Autor

nic nic , nie chce mi sie rozbierac boczka :naughty:

Jutro sprawdzimy jak Ci gra :cool1:

Opublikowano

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ja tez spadam :hi:

Opublikowano

nic nic , nie chce mi sie rozbierac boczka :naughty:

Jutro sprawdzimy jak Ci gra :cool1:

cala akcja trwa 30 minut[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 01:14_________________________________________________ja jeszcze film i tez lece

Dobranoc wszystkim

Opublikowano

Siema

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.