Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale malo prawdopodobne,zazwyczaj łozysko ma wiekszy luz wiec raczej oporów toczenia wiekszych nie ma :cool1:

większy luz = więcej miejsca na brudy, smar wypływa na zewnątrz = słabsze smarowanie = łożysko zaczyna szumieć = łożysko się zaciera :wink4:

ale pier**licie Panowie.... można to odczuć tylko i wyłącznie jak jest auto na podnośniku i ręką kręcisz koło a nie podczas jazdy... koniec.

mam podobne zdanie
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A moce mi nie spadla drastycznie, ale widze ze predkosci 180-200 juz jakos wolniej lapie stad moje pytanie

No ja teraz 205 licznikowe i koniec wiec nie narzekaj :przebiegly:

Opublikowano

"Każde urządzenie w samochodzie ( alternator, klima, a nawet światła itp) powoduje, że silnik jest bardziej obciążony przez co więcej spala. Tak samo ma się to do ilości i wagi pasażerów (całkowita masa samochodu), szerokości opon (większa przyczepność) czy uszkodzonego łożyska (większy opór). Pojedynczo powoduje to znikomy ubytek mocy, ale już wszystko razem będzie odczuwalne i to bardzo"

Opublikowano

"Każde urządzenie w samochodzie ( alternator, klima, a nawet światła itp) powoduje, że silnik jest bardziej obciążony przez co więcej spala. Tak samo ma się to do ilości i wagi pasażerów (całkowita masa samochodu), szerokości opon (większa przyczepność) czy uszkodzonego łożyska (większy opór). Pojedynczo powoduje to znikomy ubytek mocy, ale już wszystko razem będzie odczuwalne i to bardzo"

Kamil , ale my mamy google :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

"Każde urządzenie w samochodzie ( alternator, klima, a nawet światła itp) powoduje, że silnik jest bardziej obciążony przez co więcej spala. Tak samo ma się to do ilości i wagi pasażerów (całkowita masa samochodu), szerokości opon (większa przyczepność) czy uszkodzonego łożyska (większy opór). Pojedynczo powoduje to znikomy ubytek mocy, ale już wszystko razem będzie odczuwalne i to bardzo"

Kamil , ale my mamy google :decayed: :decayed: :decayed:

yhy, chyba takie:

1271582829byrgl500.jpg

Opublikowano

Może wpadnę jutro na zlota :) ale nic nie obiecuje bo z $$ ciężko...

Opublikowano

Może wpadnę jutro na zlota :) ale nic nie obiecuje bo z $$ ciężko...

Zapraszamy :wink4:

Opublikowano

ale jutro to tylko spot jest... Na zlot to musisz do lata poczekać... :decayed:

Opublikowano

dobra dobra :) no to na spota :cool1:

Opublikowano

hmmm właśnie kupiłem audiczkę - chciałbym wpaść na spota:)

Opublikowano

hmmm właśnie kupiłem audiczkę - chciałbym wpaść na spota:)

pozwalam Ci :decayed::naughty:

Opublikowano
:notworthy: :>
Opublikowano

Siema Henie :naughty:

KERCZI dalej mecze tego Backtracka :wallbash:

Opublikowano

:siema:

Kurde, wykończyła mnie ta wczorajsza prohibicja :lol1:

Opublikowano
http://maselko.net/guziki/ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hmmm właśnie kupiłem audiczkę - chciałbym wpaść na spota:)

Nie chce być niemiły :) ale dawaj foty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmm właśnie kupiłem audiczkę - chciałbym wpaść na spota:)

smiało przyjeżdzaj :good:

ps. dawaj fote :naughty:

Opublikowano

hmmm właśnie kupiłem audiczkę - chciałbym wpaść na spota:)

pozwalam Ci :decayed::naughty:

j**any :decayed:

ja również wyrażam zgodę , tylko przywieź fajki , wódkę i przepitkę :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 20:38_________________________________________________

http://maselko.net/guziki/ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox:

dobre wstawki do muzyki , ma ktoś mixer?

info dla Pabla : nie chodzi o ten z kuchni :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

http://maselko.net/guziki/ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.