Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

buahahaha ciekawe na kogo padnie ;p[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:51_________________________________________________przeciez swoj otworzyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo stawia[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo stawia[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Trzeniu stawia, wykasował przede mną posta :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:53_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:46_________________________________________________hahahahahahahahhhahahahhahhahhah 3000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Pablo. To ja wykasowałem posta na stronie 2999 zaraz po tym jak Trzeniu napisał 3000...

Na to Ty napisałeś coś, po czym WYKASOWAŁEŚ POSTA widząc że jest pierwszy na 3000 stronie, więc to ty jestes OSZUSTEM... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:55_________________________________________________Dałeś się wrobić jak dziecko :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Pablo. To ja wykasowałem posta na stronie 2999 zaraz po tym jak Trzeniu napisał 3000...

Na to Ty napisałeś coś, po czym WYKASOWAŁEŚ POSTA widząc że jest pierwszy na 3000 stronie, więc to ty jestes OSZUSTEM... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:55_________________________________________________Dałeś się wrobić jak dziecko :> :> :>

Ja widziałem że wcześniej napisał trzeniek przede mną i wykasowałem tak samo jak wy :tongue4:

A stawia ten kto pierwszy wskoczył na 3000 stronę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się nie tłumacz... :polew: :polew: :polew:

Bo nie wypada :polew: :polew: :polew:

To c**j postawimy w trójkę w takim razie :decayed:

Ja na razie mykam stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu skasowałeś... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:59_________________________________________________ŻENUAaaa.... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:07_________________________________________________hhahahahhahahahhahhahah znowu 3000[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:07_________________________________________________jebcie się :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:07_________________________________________________hhahahahhahahahhahhahah znowu 3000[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:07_________________________________________________jebcie się :evil:

bedziesz miał mj'a na wtorek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniek stawiasz Finska :)

tylko wyborowa karol :evil:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:18_________________________________________________kamil dzięki :evil:

moze byc ale za to litra....

w domu audi, alfa ...na biednego nie trafilo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... i w ogóle to przejebane być przystojnym :decayed:

no wlasnie,

a skromnosc to najszlachetniejsza ludzka cecha i ja ją właśnie posiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... i w ogóle to przejebane być przystojnym :decayed:

no wlasnie,

a skromnosc to najszlachetniejsza ludzka cecha i ja ją właśnie posiadam :)

dokładnie , widzę że wiesz o czym piszemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...