Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: witam wszystkich po długiej przerwie.Jak miło w swoim fotelu wyłożyć się w domu.Jak tam mody koledzy u Was .Coś nowego napiszcie.....

Siema :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

ja już nie głosuję bo to ściema jest :naughty:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 22:25_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1652433,0,1,wymieniali-lampy-tuz-po-katastrofie-tu_154,wiadomosc.html

Opublikowano

Ale wypowiadał sie polski specjalista że to raczej nie miało znaczenia,

a o co to chodziło z tym że był jakiś amatorski filmik na kórym słychać było strzały??[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 22:54_________________________________________________Kto dziś gasi? :mysli: :mysli:

Opublikowano

ja dziś moge przygasić..... do spania bo jutro wazny dzień będzie sie działo.....

Opublikowano

ja dziś moge przygasić..... do spania bo jutro wazny dzień będzie sie działo.....

A może ja zgaszę :rolleyes:

Byłem teraz na błoniach i ludzie powoli zaczynają już śmigają na rynek :shocked:

A telebim na błoniach robi robotę :kox:

Drugi ma być chyba przy Bora Komorowskiego tam gdzie był coke live festival :mysli:

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 02:21_________________________________________________

Ja nie jezdze, bo sie boje o silnik :decayed:

ja to nawet odkurzacza nie włączam :decayed:

:polew: :polew: :polew:

A tak po za tym :hi:

Byłem na Bora Komorowskiego spłukać audike a tu nagle z 40 radiowozów śmignęło w stronę NH na sygnale, widok :shocked::kox:

pewnie dostali cynk że dres zabijaka ma znowu lewy telefon :decayed:

Eeee :polew:

Opublikowano

jednak to ja gasze :decayed: :decayed: dobranoc :cool1:

Opublikowano

jednak to ja gasze :decayed: :decayed: dobranoc :cool1:

Nie udało Ci się :tongue4::decayed:

:hi:

Opublikowano

jednak to ja gasze :decayed: :decayed: dobranoc :cool1:

Nie udało Ci się :tongue4::decayed:

:hi:

nie mow hop :polew:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 07:59_________________________________________________Jest dziś giełda elektroniczna na Balickiej ?? Czy odwolana ??
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

jednak to ja gasze :decayed: :decayed: dobranoc :cool1:

Nie udało Ci się :tongue4::decayed:

:hi:

nie mow hop :polew:

Cholera tym razem już wymiękłem :polew:

Przed chwilą leciał mi nad głową Dmitrij Miedwiediew, widok dzisiaj taki za***isty że widać z jakiego państwa leci samolot :kox:

Opublikowano
:hi: :hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 12:58_________________________________________________i kto spal dzisiaj na lyzeczke?? :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zaraz się zaczyna na rynku..

Opublikowano

dziś spot? Taki piękny dzień :kox:

Opublikowano

dziś spot? Taki piękny dzień :kox:

Przydało by się zrobić ale wiadomo teraz są we wtorki..

Udała się pogoda na dzisiejszy dzień.

Opublikowano

W tygodniu to ja pracuje :wink4:. Może kiedyś się uda

Opublikowano
:hi: Pany
Opublikowano

Wszyscy pojechali na rynek albo na grilla za krk :decayed:

Opublikowano

Wszyscy pojechali na rynek albo na grilla za krk :decayed:

Ja wybrałem tę 2 opcję :decayed: piękny dzien nad zalewem Sosina w Jaworznie z grillowaną karkówką i kiełbaskami :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.