Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniek wygooglac Ci cos? :tongue4:

pkt 11 regulaminu :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Piosenka jest dobra na wszystko :naughty: moze i my stworzymy utwór krakowski :gwizdanie:

Spartakus na gitarze prowadzącej i tamburynie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Piosenka jest dobra na wszystko :naughty: moze i my stworzymy utwór krakowski :gwizdanie:

Spartakus na gitarze prowadzącej i tamburynie :decayed:

ciekawe kto zagra na flecie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty Cuber na kastanietach w sombrero na głowie :tongue4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 00:13_________________________________________________Nex będzie robił chórki pod Pabla za kare :wink4:

Opublikowano

Trzeniek wygooglac Ci cos? :tongue4:

dajesz :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 00:13_________________________________________________

Piosenka jest dobra na wszystko :naughty: moze i my stworzymy utwór krakowski :gwizdanie:

Spartakus na gitarze prowadzącej i tamburynie :decayed:

ciekawe kto zagra na flecie :polew: :polew: :polew:

pewnie Nex za kare :polew: :polew: :polew:

:decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

normalnie jak poznańskie słowiki :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a Siemian bedzie robil za ballerine

ballerina_suit_centre_500_56976.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zaczyna się :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 00:16_________________________________________________nex Cię zgłosi do bana :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a potem sie przebierze i wystapi w nieco innej kolorystyce

Sumo-Ballerina--39547.jpg[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 00:17_________________________________________________

zaczyna się :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 00:16_________________________________________________nex Cię zgłosi do bana :decayed: :decayed: :decayed:

Trzeniek nie podjudzaj....

Opublikowano

ide spac bo jutro trzeba rano wstac :hi:

Opublikowano

ide spac bo jutro trzeba rano wstac :hi:

AVE W11 :decayed:

Opublikowano

ide spac bo jutro trzeba rano wstac :hi:

Udało się sprawdzić to o co prosiłem? :gwizdanie:

Opublikowano

hehe :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:evil:
Opublikowano

hehe :decayed:

znalazłeś lizaka pod łożkiem? :decayed:

Opublikowano

Trzeniu no wlasnie skonczyly sie :tongue4:

Wystaczy przyjechac na spota i lizakow czlowiek nie ma :wink4: :wink4:

Opublikowano

buehehehe :naughty:

Trzeniu straszysz nowych :cool1:

Opublikowano

na spotach nie obowiązuje pkt11 :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

No można by zagrać w CODa :kox:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 00:57_________________________________________________http://moto.pl/MotoPL/1,88389,7771698,Alfa_Romeo_159_w_Policji.html

teraz mi będą wszyscy zjeżdzać :naughty::decayed:

Opublikowano

Trzeniu to dlatego tak ostatnio dyskutowales z Boseronem na boku :naughty:

Chciales dostac koguta na dach, ale nie chcial Ci dac :decayed:

Opublikowano

:hi:

Co tu się dzisiaj działo widzę :)

Na szczęście mam wolne w niedziele :kox: ale gdyby ktoś chciał jechać na zakupy w niedziele to bonarka jest otwarta :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.