Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide spac, Dobranoc Paniska

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ide spac, Dobranoc Paniska

THIS IS SPARTA , AVE KERCZI :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 00:36_________________________________________________Pablo ile chcesz?

Opublikowano

ide spac, Dobranoc Paniska

http://lmgtfy.com/?q=dobranoc+%3A)

Opublikowano

Kerczi , nie za mądry jesteś ? :decayed::good:

właśnie wszyscy mi mówią ze za madry, powoli nie ogarniam tej kuwety...tyle tego jest...to jakas przejebana akcja jest :)

Ciao Bambino

Opublikowano

niebawem :evil:

:naughty: :naughty:

Pablo , jak tam felgi? nie chcesz sprzedać? szukam do Alfy :decayed:

Ile dajesz za te 16" co mam??? :evil::decayed:

.......... zresztą już nic :decayed:

ile chcesz za te 19`? tylko wiedz że ja wiem że są spawane :naughty::decayed:

Drugi raz były spawane i do tego prostowane :naughty:

2 klocki bo kupiłem od Sokoła w b. dobrym stanie parę opon.

Jedna para była ładnie wyjechana przez Ciebie jak byś gdzie po poligonie jeździł :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 00:37_________________________________________________

Pablo wiesz ze masz jeszcze u mnie flache do odebrania :naughty:

A daj spokój, nie trzeba :)

Będziesz coś chciał to dzwoń :wink4:

Opublikowano

a na raty można? :decayed:

Opublikowano

Kerczi , nie za mądry jesteś ? :decayed::good:

Pablo Ci sprzeda drewniane z konia trojańskiego 25 cali

Mierzyłem i cholera nie weszły w nadkola :wallbash::decayed:

Dlatego wróciły na aukcję :)

nie wiem co napisać ...... :decayed:

Ja nie wiedziałem co powiedzieć jak zobaczyłem miny gości gdy zobaczyli drewniany felunek do założenia :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 00:41_________________________________________________

a na raty można? :decayed:

Nie bo muszę szybko kupić akcesoria do aparatu :decayed::D

Opublikowano

dobranoc Panowie :hi:

Opublikowano

spokojnej nocy

Opublikowano

Dobranoc :hi:

Opublikowano

I po kiego to pokazujesz, chciałem od niego kupić to zaraz Trzeniek pewnie łyknie na raty :wallbash::D:decayed:

Skasuj tego posta z felgami plz :decayed:

Opublikowano

szczerze to mnie sie Kamil nie podoba

to chyba dobrze, mnie też sie Kamil nie podoba...

Z całym szacunkiem, wole Kobiety :decayed: :decayed:

Dobrej nocki

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Z całym szacunkiem, wole Kobiety :decayed: :decayed:

qShnr.jpg

Opublikowano

PABLO !! zje.... mi kolacje ... :wallbash: :wallbash: :beksa: takie rzeczy to sie na PW wysyła !! :D[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 02:13_________________________________________________http://www.sportfan.pl/artykul/5008/f1-potrzebuje-kierowcy-kobiety-bedzie-to-polka-wywiad myslicie ze to realne ? mieli bysmy drugiego polaka w F1 i w dodatku kobiete :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 02:53_________________________________________________

:D
Opublikowano

Cuber walisz kropkiem a nawet nie wiesz za co :kox: :kox:, no ale cóż jesteś kox teraz :). Muszę przeżyć tą kropkę jak konfident za uchem :decayed:.

""Następnego ostrzeżenia nie będzie"" - tzn co? Ban pernamentny na forum??. ykk wie o co chodzi i jakoś kropka nie dał :gwizdanie:, za to Ty pokazałeś władzę :gwizdanie: :gwizdanie: :notworthy:. Przeżyję

PABLO!!!!!!! za takie foty jest kropek!!

Opublikowano

wstawać śpiochy :hi:

Opublikowano

Siema w ten paskudny dzien :tongue4:

Opublikowano
:hi: :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.