Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian to idz i złoż protest na Wawelu, wałkujesz temat tyle czasu, tak zadecydowali ludzie majacy troszke wiecej do powiedzenia niz Ty i juz. Dla mnie jest po temacie a przynajmniej na jakis czas...poki trwa załoba...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian to idz i złoż protest na Wawelu, wałkujesz temat tyle czasu, tak zadecydowali ludzie majacy troszke wiecej do powiedzenia niz Ty i juz. Dla mnie jest po temacie a przynajmniej na jakis czas...poki trwa załoba...

:notworthy:
Opublikowano

mam nadzieje ze prohibicji nie bedzie :decayed:

Oby, bo mam dyżur w niedzielę :decayed:

Opublikowano

witajcie :hi:

a co ja mam powiedzieć, mam dyżur w weekned i w h.j roboty będzie, juz jest młyn w pracy przez to i duze nizadowolenie ale nic decyzja zapadła i trzeba to uszanowac

Opublikowano

Witam,

Panowie, że tak zapytam, jest ktoś kto ma vaga i zgodziłby się sprawdzić mój samochód? Oczywiście wiem, że nie ma nic za darmo a więc kwota była by do dogadania.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam,

Panowie, że tak zapytam, jest ktoś kto ma vaga i zgodziłby się sprawdzić mój samochód? Oczywiście wiem, że nie ma nic za darmo a więc kwota była by do dogadania.

Pozdrawiam

na to pytanie pewnie odpowie Ci Trzeniek, On lubi temat Vagowania

a tak powaznie to wpadnij ze dwa razy na spota to i pewnie sie ktos znajdzie kto Ci pomoze...

Opublikowano

nie sądze żeby ktoś wziął coś od Ciebie za podpięcie VAGiem... Poprostu zacznij jezdzić na spoty :)

Opublikowano

Właśnie muszę się wybrać, ale sami wiecie jak jest, do Krakowa mam 70 km a to kawałek drogi :wallbash:

Opublikowano

Właśnie muszę się wybrać, ale sami wiecie jak jest, do Krakowa mam 70 km a to kawałek drogi :wallbash:

Tez mam tyle :gwizdanie:
Opublikowano

Właśnie muszę się wybrać, ale sami wiecie jak jest, do Krakowa mam 70 km a to kawałek drogi :wallbash:

Raz na jakiś czas możesz przyjechać :wink4:

Opublikowano

Na pewno się zjawię :naughty: ile taki VAG kosztuje?

Opublikowano

Kabel od 50 zł w góre :naughty:

Opublikowano

Siemian po co Ci to?? chciales dociazyc przod???

0000OW2S4P83PBF9-C303.jpg

Opublikowano

Na pewno się zjawię :naughty: ile taki VAG kosztuje?

ja biore stówe za wskazanie kolegi z Vagiem :decayed:

Opublikowano

Stówe? A ja myślałem, że za chupa chupsa się uda :evil:

a tak serio to dzięki za informacje, na spota na pewno kiedyś trafie :)

Opublikowano

Siemian po co Ci to?? chciales dociazyc przod???

0000OW2S4P83PBF9-C303.jpg

do bagażnika mi zakupy nie weszły, bo tam są gaśnice :wink4::decayed:

Opublikowano

Stówe? A ja myślałem, że za chupa chupsa się uda :evil:

To do ykk-a sie musisz zwrócić :naughty:
Opublikowano

On będzie chciał 4... a to już drogo :)

A tak na serio to co ile robicie spota?

Opublikowano

Co wtorek o 19. Zapraszamy, btw znam pare osob z Twoich okolic ale to juz na pw :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.