Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron ale nie mowilem w tym kontekscie, ze mi to przeszkadza :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Boseron, specjalnie dla Ciebie :naughty:

2.jpg

Opublikowano

dalibyście sobie siana... jeszcze ich nie pochowali a tu już takie jazdy

raczej nikomu z was/nas miejsca na wawelu nie zabierają ...

Ciekawe czy któryś w was zrobił choć w 1/1000 dla kraju tyle co Kaczyński.

Zresztą to nie czas i miejsce.

Bądzcie ludzmi i tyle , chociaż w obliczu tragedii i trwania żałoby narodowej

Opublikowano

To jest żywne przegięcie...

Co ma Kaczyński wspólnego z Krakowem?

Co ma Kaczyński wspólnego z Królami Polski?

Jeśli faktycznie tu miałby być pochowany, to najlepiej na weekend wyjechać z miasta, a wrócić we wtorek.

\edit

Piotrek, ja wszystko zrozumiem, ale jakim prawem?

Prędzej Kaczorowski lub dostojnicy wojskowi, a nie on.

Opublikowano
  • Autor

Panowie , które na czołówke do pierwszego posta ?

opcja 1

kn6m.jpg

opcja 2

f49092de1b189949.jpg

Opublikowano

1 :good:

Opublikowano

1 niezła, przynajmniej coś nowego :wink4:

Opublikowano

Opcja nr 1 - coś nowego, ale mniejsze logo i inna czcionka :decayed:

Opublikowano

Rex , możemy kiedyś o tym podyskutować na żywo. Nie chce tutaj ciągnąć tego tematu.

:wink4:

Opublikowano

imho w pierwszym brakuje samochodow a w drugie sie obyło...

:)

Opublikowano

Opcja nr 1 - coś nowego, ale mniejsze logo i inna czcionka :decayed:

jako ze to moje dzieło to cos jeszcze pokombinuje z tym :good: jak ktos ma jeszcze jakies propozycje zmian to prosze pisac :)

Opublikowano

jak ktos ma jeszcze jakies propozycje zmian to prosze pisac :)

Przede wszystkim logo takie jak na górze forum - trochę inne wkleiłeś.

No i faktycznie, przydałby się jakiś akcent z Naszymi autami.

Opublikowano
  • Autor

Panowie, dopuki nie zrobimy sobie fajnej sesji to akcentu nie bedzie :wink4: no chyb ze coś w photoshopie wykombinujecie.

narazie trzeba zmienić stare na nowe i tez na chwile obecną podoba mi sie opcja 1

Kto ma wolną chwile to niech wrzuca propozycje :naughty:

Opublikowano

Panowie, dopuki nie zrobimy sobie fajnej sesji to akcentu nie bedzie :wink4: no chyb ze coś w photoshopie wykombinujecie.

narazie trzeba zmienić stare na nowe i tez na chwile obecną podoba mi sie opcja 1

Kto ma wolną chwile to niech wrzuca propozycje :naughty:

Napisalem do sasiada moze za jakie piwko strzeli cos fajnego ;)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:09_________________________________________________btw chlopaki wielka prosba, jak ktos moze niech wezmie VAG'a bo juz mnie ten fis dobija :wallbash:

do zobaczyska o 19 :good:

Opublikowano

brzydkie obydwa :decayed:

Opublikowano

a4klub.jpg

po lekkim tuningu :decayed:

Opublikowano

ktos się dzisiaj wybiera na spota oprócz davida i cubera? :)

Opublikowano

ja

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.