Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie nie, kupil potem jak Siemian jako 100% BEZWYPADEK :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Boseronek, lepiej kup uzywke niz chinola , tam kółka odpadają i silniki padają :cool1:

Opublikowano

Boseronek, lepiej kup uzywke niz chinola , tam kółka odpadają i silniki padają :cool1:

włąśnie słyszałem zeby patrzeć a duzą średnice kół tez a nie na małe kółeczka bo jak sie wpadnie w dziure to mozna wypier..ić, dobra ide spać bo rano do pracy trzeba wstać

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, wieksze koła to podstawa w skuterkach :good:

Opublikowano

dobrej nocy wszystkim.

aha Wąski miałem Ci mówić ze tekst z Twojego podpisu idealnie pasuje do tragicznego zdarzenia w Polsce :( święta prawda.

:hi:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 00:19_________________________________________________aha na koniec dostałem dziś od znajomego takiego maila nie wiem czy wierzyć czy nie ale przesyłam do wglądu :

cyt:

"PROSZE, rozsylajcie do przyjaciol, rodziny i innych kontaktow.

W ciagu najblizszych dni, nie nalezy otwierac żadnych wiadomosci z zalacznikiem o nazwie: "Black in a White House" (tlumaczenie: Czarny w Białym Domu), niezależnie od tego, kto to do ciebie wyslal. Jest to wirus, otwierajacy Pochodnie z Igrzysk Olimpijskich, który pali cały dysk twardy C Twojego komputera.

Wirus ten moze byc przeslany od znanej osoby, ktora masz na liscie.

Uwaga:

Nalezy wyslac tę wiadomosc do wszystkich kontaktow.

Lepiej jest wysylac e-mail 25 razy niz otrzymac wirusa i go otworzyc.

Jesli taka wiadomosc o nazwie 'Black in White House' pojawi sie u Ciebie (nawet jesli jest przesłana przez przyjaciela) nie otwieraj jej i natychmiast zamknij swoj komputer. Jest to najgorszy wirus ogłoszony przez CNN.

Ten nowy wirus zostal odkryty niedawno i jest

zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski wirus jaki kiedykolwiek sie pojawil.

Odkryto go wczoraj po poludniu przez firme McAfee.

Nie ma jeszcze naprawy dla tego rodzaju wirusa. Ten

wirus po prostu niszczy Sektor Zero twardego dysku,

w ktorym istotna funkcje i informacje sš przechowywane.

Przeslij ta wiadomosc do wszystkich znajomych kontaktow .."

Opublikowano

Dobranoc Boseron :hi:

ja tez uciekam Dobrej wszystkim i do zobaczenia za kilka godzin[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 00:29_________________________________________________

http://allegro.pl/item996559843_audi_a4_s4_b5_stylizacja_kosztorys_tuning_slonsk.html

Opublikowano

Boseron

co Ty tu za lancuszki wklejasz :polew: :polew: przeciez to sciema jak cholera. Pali dyski niszczy domy , gwlaci krewnych BLACK "Dick" IN WHITE HOUSE :polew: :polew: , wpadnie murzyn i zrobi robote ehhehee.

Opublikowano

Boseron

co Ty tu za lancuszki wklejasz :polew: :polew: przeciez to sciema jak cholera. Pali dyski niszczy domy , gwlaci krewnych BLACK "Dick" IN WHITE HOUSE :polew: :polew: , wpadnie murzyn i zrobi robote ehhehee.

:polew: :polew:

:bry: everybody :)

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Opublikowano

siemanko :)

Opublikowano

Boseron

co Ty tu za lancuszki wklejasz :polew: :polew: przeciez to sciema jak cholera. Pali dyski niszczy domy , gwlaci krewnych BLACK "Dick" IN WHITE HOUSE :polew: :polew: , wpadnie murzyn i zrobi robote ehhehee.

słuchaj byćmoze to nie prawda ale ostrożności nigdy za wiele.... a swoja drogą to chyba siemian mia do czynenia z balck dickiem :decayed: moze opowiedziec czy paliło..... :wink4:

Opublikowano

Siema,Boseron jak kupujesz skuter kup uzywke firmowa :) Jak kupisz chinola to bedziesz go czesciej pchal niz jezdzil :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Tak Boseron zgadzam sie z Przedmowcami...kup uzywke ale firmowke...i tutaj o dziwo (sorry Trzeniek) nie musisz sie bac włoskich skuterów

Themon FISowcu lepiej sie dzisiaj wstalo???? :)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 08:45_________________________________________________

Zaginiona%20zona1.jpg[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 08:52_________________________________________________

widzileli???

Opublikowano

Tak widzieli :wink4:

Opublikowano

Kerczi widze ze u Ciebie w gogglach tylko skrót audi gości :wink4: gdzie ty to wszystko znajdujesz :gwizdanie:

Opublikowano

Boseronek nie tylko, ale jako ze jest to forum takie a nie inne to tez wklejam raczej linki o podobnej tematyce

Opublikowano

Boseron

co Ty tu za lancuszki wklejasz :polew: :polew: przeciez to sciema jak cholera. Pali dyski niszczy domy , gwlaci krewnych BLACK "Dick" IN WHITE HOUSE :polew: :polew: , wpadnie murzyn i zrobi robote ehhehee.

słuchaj byćmoze to nie prawda ale ostrożności nigdy za wiele.... a swoja drogą to chyba siemian mia do czynenia z balck dickiem :decayed: moze opowiedziec czy paliło..... :wink4:

co się mnie tak czepiłeś??

Ykk chyba miał do czynienia z black dickiem i dlatego nie urósł... (zresztą nie tylko on :decayed:)

Tak w ogóle to powitał o poranku :)

Opublikowano

ludzie już na wszystkim chcą biznes robić...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.