Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i ja :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i ja

Opublikowano

Boseron, specjalnie dla Ciebie :naughty:

2.jpg

widziałem te cacka w robocie mam na tapecie ten egzemplarz :naughty:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:32_________________________________________________ja moge podjechac ale koncze prace o 20.00 i moge byc tak 20 po nie wiem czy jeszcze ktos będzie :mysli:

Opublikowano

Kurka moze i ja przyjade :gwizdanie:

tylko czy mi sie chce :mysli:

sam nie wiem :)

Opublikowano

Ja :>

Opublikowano

widzę że frekwencja będzie fajna.

To i ja się skuszę :decayed:

Trueogre też ma być ponoć.

Robimy dzisiaj jakąś fotkę? Bo nie wiem czym przyjechać :decayed:

Opublikowano

tak robimy, ja tez bede.

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

pogoda kiszka wiec fotki za bardzo nie ma gdzie zrobic :cool1:

Opublikowano

to trzeba autka umyć... wiem wiem wasze sa zawsze wylizane :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:19_________________________________________________lukaszg8 czołówka fajna :good: choc ja bym tam jeszcze głowe Pabla wkleił naszego Bossa :tongue4:

Opublikowano

to trzeba autka umyć... wiem wiem wasze sa zawsze wylizane :decayed:

teee , W11 , coś tak zbladł? :blink: wiesz że jak się chce mieć taki kolor jak teraz masz to składkę wysyłasz do mnie ? :naughty::decayed:

Opublikowano

a nie dostałes przelewu :mysli: to umyje Ci samochód :wink4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:22_________________________________________________za mycie prawie zapłacisz 50 dych i jesteśmy kwita

..... z kwitem 100 bez kwita 50 i jesteśmy kwita :decayed:

Opublikowano

to trzeba autka umyć... wiem wiem wasze sa zawsze wylizane :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:19_________________________________________________lukaszg8 czołówka fajna :good: choc ja bym tam jeszcze głowe Pabla wkleił naszego Bossa :tongue4:

Dzieki :) głowy Pabla niestety nie mam :> jedynie fotki felg :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:56_________________________________________________dzisiaj wieczorem pobawie sie w photoshopie moze to moze i cos z autkami wykombinuje :> ale wg mnie poprawiona wersja pierwszej wersji moga by byc poki co :decayed:

Opublikowano

a nie dostałes przelewu :mysli: to umyje Ci samochód :wink4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:22_________________________________________________za mycie prawie zapłacisz 50 dych i jesteśmy kwita

..... z kwitem 100 bez kwita 50 i jesteśmy kwita :decayed:

ale bez kwita masz kontrole skarbową gratis :decayed:

Opublikowano

raczej powiedziałbym ze CBA :gwizdanie:

Opublikowano

Kutwa, właśnie się obudziłem :wallbash:

Opublikowano

Kutwa, właśnie się obudziłem :wallbash:

no ja mialem jechac ale dopiero teraz do chaty przyjechalem.

Opublikowano

nie chce myśleć co się bedzie działo przez ten weekend w Krk przez ten podrzeb.

Jeszcze podobno Barack Obama potwierdził swoje przybycie...

Opublikowano

nie chce myśleć co się bedzie działo przez ten weekend w Krk przez ten podrzeb.

Jeszcze podobno Barack Obama potwierdził swoje przybycie...

trza spie.dalac z miasta ....

Opublikowano

będzie fajnie :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 21:49_________________________________________________tyle vipów w krk jeszcze nie było :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.