Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

próbuje zarobić, ale ten tekst jest najlepszy

"ZDARZA SIĘ ŻE SAMOCHÓD W OGÓLE NIE BYŁ SERWISOWANY I NIEMA ŻADNYCH WPISÓW

O TYM RÓWNIEŻ SIĘ DOWIESZ" :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: dzisiaj spocik panowie , niezapomnijcie :naughty:
Opublikowano

:hi: dzisiaj spocik panowie , niezapomnijcie :naughty:

jakos cięzko sie przestawić na wtorek mentalnie.... ale potrzeba czasu widocznie

Opublikowano

siemian dzieki dryblasie :decayed:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 13:26_________________________________________________Boseron zawsze tak myslałem :) gdzie zgubiłeś kolor :mysli:
Opublikowano

wow Boseron czemu nie masz kolorku...?

Opublikowano

wow Boseron czemu nie masz kolorku...?

kryzys w resorcie :polew: [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 13:32_________________________________________________KARTY KLUBOWE U MNIE DO ODEBRANIA BĘDĄ opłata 5 zł :polew:
Opublikowano
:hi::)
Opublikowano
  • Autor

No ja pierdziele :wallbash:

Pogrzeb Kaczyńskiego na Wawelu :wallbash: :wallbash: :wallbash: przegięcie :gwizdanie:

Opublikowano

Z calym szacunkiem ale..

Pojebalo ich.. :rolleyes:

Opublikowano

dokładnie...

Opublikowano
  • Autor

Wsród Królów Polskich no kurde bez jaj :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

No ja pierdziele :wallbash:

Pogrzeb Kaczyńskiego na Wawelu :wallbash: :wallbash: :wallbash: przegięcie :gwizdanie:

dramat [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 14:03_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,105741,7766439,Pogrzeb_pary_prezydenckiej_w_niedziele__Wawel_rozwazany.html
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Pochowani w Katedrze Warszawskiej:

* marszałek nadworny koronny Adam Kazanowski

* król Stanisław August Poniatowski

* książę mazowiecki Stanisław

* książę mazowiecki Janusz III

* prezydent Gabriel Narutowicz

* prezydent Ignacy Mościcki

* premier Ignacy Jan Paderewski

* wódz naczelny gen. Kazimierz Sosnkowski

* arcybiskupi warszawscy

o Szczepan Hołowczyc, prymas Królestwa Polskiego

o Wojciech Skarszewski, prymas Królestwa Polskiego

o Antoni Melchior Fijałkowski

o Zygmunt Szczęsny Feliński

o Wincenty Teofil Popiel

o kard. August Hlond, prymas Polski

o kard. Stefan Wyszyński, prymas Polski

* pisarz Henryk Sienkiewicz

* malarz Marcello Bacciarelli

Tam go powinni pochowac z wszelkimi honorami. Dziekuje za uwage :hi:

Opublikowano
:good: :good: :good:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 14:41_________________________________________________paranoja... sposób śmierci nie powinien decydować o miejscu pochówku..
Opublikowano
  • Autor

YKK :good:

Sorry ale nie tak dwano chcieli nadac Sp. Kaczyńskiemu miano honorowego obywatela miasta Krakowa , ku sprzeciwom sam z niego zrezygnował czy jego rodzina tego nie wie ?

dla mnie paranoja :wallbash:

Opublikowano

Pokerowa zagrywka Jaroslawa.. :gwizdanie:

Opublikowano

wow Boseron czemu nie masz kolorku...?

doszedłem do wniosku ze aby śledzić forum nie trzeba byc różowym, zbyt rzadko przeglądałem forum klubowe, nie ma dla mnie znaczenia czy jestem czarny , różowy,zielony czy fioletowy, a te 50 zł które sa symboliczną kwotą wole przeznaczyć np na kupno cukierków dla dzieci.... :wink4:

chyba wczoraj jerzyk wspominał ze strasznie tu różowo zatem dla kontrastu poszedłem w slady Trzeńka i dobrze sie z tym czuje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.