Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jakbym dorwał listwy od eSy to by napewno poszły w kolor.

Te tak jak mówie bałem się że się "zgubią"[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:45_________________________________________________Widzisz Cuber bałem się czegoś takiego:

w srebrnym s-lineie te listwy się poprostu gubią...

Moje się wyrózniają... może nawet trzoche za bardzo, ale zobaczymy co będzie po zmianie zawiechy

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemian albo robisz S-line ORI czyli listwy w kolor albo nie robisz nic :gwizdanie: ( w sensie ze nie kupiłes listw od S4 ) takie moje skromne zdanie bo teraz wygląd to tak jak spece w A6 montują dolne listwy w chromie od Allroada :decayed:

Opublikowano

hehe... wiem wiem.. wieś zrobiłem :decayed: :decayed:

ale narazie tak zostanie i mam nadzieje że będzie to stan przejściowy ponieważ docelowo mają być listwy od s4.

a najważniejsze że mnie się podoba (a może już powinienem pisać podobie... :polew: :polew: :polew: :polew:)

Z gówna s4 nie zrobisz... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________ja tak nie chce S-line ja chce Siemian-line w pakiecie Burn-Edition :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:08_________________________________________________

Siemian albo robisz S-line ORI czyli listwy w kolor albo nie robisz nic :gwizdanie: ( w sensie ze nie kupiłes listw od S4 ) takie moje skromne zdanie bo teraz wygląd to tak jak spece w A6 montują dolne listwy w chromie od Allroada :decayed:

chrom to by nie pasował...

Wydaje mi się że jak zawias przyjdzie niższy i dystanse wejdą na tył to auto "przysiądzie" i będzie to fajnie wyglądać...

...a jeśli się okaże że się myle to polakieruje listwy w kolor

Opublikowano
  • Autor

..a jeśli się okaże że się myle to polakieruje listwy w kolor

to juz sie umów z lakiernikiem :decayed:

Opublikowano

heh, może już zaliczke mu dam :decayed: :decayed: :decayed:

Nie no... myśle że będzie ok :wink4:

Do dywaników Pabla jeszcze troche mi brakuje... :wink4: :wink4:

Opublikowano

heh, może już zaliczke mu dam :decayed: :decayed: :decayed:

Nie no... myśle że będzie ok :wink4:

Do dywaników Pabla jeszcze troche mi brakuje... :wink4: :wink4:

A ty mnie nie mieszaj w to bo ja pier%$le jakieś listwy :decayed:

A dywaników już dawno nie ma :decayed:

Opublikowano

A ty mnie nie mieszaj w to bo ja pier%$le jakieś listwy :decayed:

uuu czyli jak przyjde kiedyś i będą ujebane z czegoś białego to mam wiedzieć że przechodziłeś... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemanko :hi:

właśnie dzisiaj odbyłem kurs na zmniejszenie punktów karnych

polecam :good::decayed:

Opublikowano

też chyba będę musiał iść

Opublikowano

siemanko :hi:

właśnie dzisiaj odbyłem kurs na zmniejszenie punktów karnych

polecam :good::decayed:

:hi:

byłem, dwa razy

film niezły, miałeś z komendantem? spoko gość :)

_________________________________________________

widzieliście? grube mody: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_b4_8c_limo_20vt_r4_by_franof1-t117197.0.html;all=

Gość ma pasję i powinien dostać rangę rezacza :decayed:

Opublikowano

dostałem zaproszenie na NK z Clubu

Jakiś nowy Marketing Manger tam jest? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siemanko :hi:

właśnie dzisiaj odbyłem kurs na zmniejszenie punktów karnych

polecam :good::decayed:

:hi:

byłem, dwa razy

film niezły, miałeś z komendantem? spoko gość :)

gość spoko, film bez rewelacji, poza tym cały czas się zacinał :)

ale szybko poszło, miało być 6 godz, a było 4 z czego przez pierwszą godzinę było przestawianie aut żeby mandatów nie dostać i debaty o tym czy komuś się opłaca dziś siedzieć skoro za tydzien mu sie punkty kasują

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________

dostałem zaproszenie na NK z Clubu

Jakiś nowy Marketing Manger tam jest? :decayed: :decayed: :decayed:

spojrzałem na nk i też własnie dostałem :kox:

Opublikowano

gość spoko, film bez rewelacji, poza tym cały czas się zacinał :)

ale szybko poszło, miało być 6 godz, a było 4 z czego przez pierwszą godzinę było przestawianie aut żeby mandatów nie dostać i debaty o tym czy komuś się opłaca dziś siedzieć skoro za tydzien mu sie punkty kasują

hehe, jak raz byłem to kolesie się kłócili ze strażą miejska żeby nie dostać mandatu za parkowanie, zawołali komendata który wyszedł i wstawił się za kolesiami, "strażaki" się mało nie zapalili ze wściekłości :polew:

Opublikowano

:hi:

Kamil jak poszło ?

Rafał - siostra dalej nie dzwoni :naughty:

Opublikowano

Ogier jutro walczymy..... :naughty:

Opublikowano

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Rafał - siostra dalej nie dzwoni :naughty:

:hi:

Tak wiem, już chyba nie zadzwonie :rolleyes:, ostatnio dzwoniłem do niej i z tego co wiem to już ma wszystko załatwione.

Dziekuję za pomoc.

P.S.

Ja do Ciebie zadzwonie :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.