Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemasz Karol :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktoś idzie w miasto w długi weekend? :gwizdanie:

Pablo , Ciebie nie pytam :decayed:

mozna by sie było wybrać w sobote gdzies większa ekipą, dawno nie spadłem z baru :decayed:

:evil::naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Iwan i spojler pokaz wszystkim nowa fryzurke :):polew: :polew: :polew:

Ty ku.... do spania :) Bo rano pobudkę masz :) Iwan z Daszkiem :D

Opublikowano

ps. nie chcesz sprzedac dokąłdki zderzaka przedneigo z B6 ? mam kupca :decayed:

NIE!! i zabraniam Ci mu mówić gdzie mieszkam :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Juz powiedziałem :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Pańcie...no wlasnie ale za tydzien mozemy isc :)

Opublikowano

Juz powiedziałem :gwizdanie:

dzisiaj byłem na myjni , nie pozna fury :kox:

skasowali mnie podwójnie bo musieli jeszcze gałeźie pozrzucać z dachu :decayed:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:02_________________________________________________Kerczi a Ty w ogóle coś tańczysz? Wiesz że w klubie nie tańczy się przytulanych :naughty:

Opublikowano

Siema Pańcie...no wlasnie ale za tydzien mozemy isc :)

Pies się odezwał :)..... Heheheheh w długą by poszedł :)

Opublikowano

Dzieje sie tu co..? :decayed:

Opublikowano

ja juz mocno nie piłem ze 2 miesiące i mam ochote poszaleć,

Kerczi kupiec sie wycofał ?[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:03_________________________________________________

Pies się odezwał :)..... Heheheheh w długą by poszedł :)

no no Przemian z tymi psami to uwazaj hehe :cool1::wink4:

Opublikowano

no to możemy iść , tylko wiecie... wszystkie ustalenia na pw.... :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

next week :naughty:

Opublikowano

hahaah wlasnie jak cos to wal na pw,

nie wiem narazie Boseron nie mialem czasu sie tym zajac do konca

Opublikowano

no to możemy iść , tylko wiecie... wszystkie ustalenia na pw.... :naughty::decayed:

jestem na tak, dobra ide w kime bo rano Córka o 6 robi mi codziennie pobudke ale uwielbiam jej uśmiech, moge wstawac nawet o 5 do niej :notworthy:

Opublikowano

Pamietacie jak ktos udzielil reprymendy Pablowi i powiedzial "Puknal bys ja w koncu" wlasnie sobie to przypomnialem i wyobrazilem i leze :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:10_________________________________________________

no to możemy iść , tylko wiecie... wszystkie ustalenia na pw.... :naughty::decayed:

jestem na tak, dobra ide w kime bo rano Córka o 6 robi mi codziennie pobudke ale uwielbiam jej uśmiech, moge wstawac nawet o 5 do niej :notworthy:

zadzwonie do Ciebie za pietnascie 5 i obudze Cie zebys zrobil Jej nie spodzianke i Ty Ja obudzil

Opublikowano

KERCZI lez lez :evil::polew:

Opublikowano

tez sobie to wyobraziłem :mysli::decayed:

Opublikowano

Przecież Pablo nie jest dzięciołem to i nie puka :decayed:

Opublikowano

Kerczi to by było coś, pewnie zrobiłaby oczy wielkie :shocked::polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:13_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Ale nie ma ch... we wsi ,Pablo idzie z Nami :decayed:

nawet niech zabierze swoją dziewczynę ykke :decayed::polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.