Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Strzałka koledzy dzięki za spota gokarty i zbliżenie do raka bo zobaczyć was w tych czepkach i zielucha wchodzącego w zakręt z wystawionym z gęby dyfuzorem :heat: to bezcenne

:polew: :polew: :polew:

:hi: :hi:

Opublikowano

patrzcie... jestem na demotywatorach :polew: :polew: :polew:

1272314004_by_Juby_500.jpg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

patrzcie... jestem na demotywatorach :polew: :polew: :polew:

1272314004_by_Juby_500.jpg

siemian a ten dziób to po coś sobie wyrezał ? w marynarce cię już widziałem ale we fraku :naughty:

gość ma fantazje

http://www.nimportequi.com/pl/video_nietoperz.html

:polew:

Opublikowano

fajna jazda... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

podoba ci się co :naughty: widać że gość miał ułańską fantazję

Opublikowano
  • Autor

podobnie jak Siemian :decayed:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/all_b5_moja_niunia-t127615.0.html;msg1525086#msg1525086

Co panocki powiecie na te światła?? Wiem, ze ringi tylko w bmw ale te kupilem po zajeb.scie dobrej cenie, 30 zl za komplet:D

Opublikowano

ja tak nie jezdze. Dajcie spokój to już przegięcie pały po mieście tak jechać...

Ale dobry jest... ładnie droge zajezdza tym gliniarzom... autko też mu całkiem fajnie chodzi.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 13:06_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/all_b5_moja_niunia-t127615.0.html;msg1525086#msg1525086

Co panocki powiecie na te światła?? Wiem, ze ringi tylko w bmw ale te kupilem po zajeb.scie dobrej cenie, 30 zl za komplet:D

ja bym tego nie wziął jakby nawet ktoś mi dopłacał to 30zł...[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 13:07_________________________________________________tzn. nie no wziąc to może bym wziął... ale napewno nie zakładał...

Pablowi bym sprzedał za 50zł/szt. :decayed:

Opublikowano

no ciekawy pomysł :> ale jednak musze je wymienic bo te ktore teraz mam zalozone wygladają tragicznie, a na polifty poki co nie mam kasy

Opublikowano

weź się nad tym jeszcze zastanów... to bedzie wyglądać jak kupa...

... chociaż jak patrze na Twoje auto to do takiego stylu może pasować (lusterka).

Opublikowano

ja tak nie jezdze. Dajcie spokój to już przegięcie pały po mieście tak jechać...

Ale dobry jest... ładnie droge zajezdza tym gliniarzom... autko też mu całkiem fajnie chodzi.

Taaa........ wcale tak nie jeździsz już kiedyś widziałem co u ciebie adrenalina wyzwala :evil2:

nie ma bata choćby na :witch: ale trzeba być z przodu no i ten mini też tak wcale nie wymiata bo coś koło 135km/h na tej dwupasmówce to żaden szał jak by gość przycinał pod dwie paki to co innego a miał na to czas i dystans

Opublikowano

AAA :decayed:

Opublikowano

ja tak nie jezdze. Dajcie spokój to już przegięcie pały po mieście tak jechać...

Ale dobry jest... ładnie droge zajezdza tym gliniarzom... autko też mu całkiem fajnie chodzi.

Taaa........ wcale tak nie jeździsz już kiedyś widziałem co u ciebie adrenalina wyzwala :evil2:

nie ma bata choćby na :witch: ale trzeba być z przodu no i ten mini też tak wcale nie wymiata bo coś koło 135km/h na tej dwupasmówce to żaden szał jak by gość przycinał pod dwie paki to co innego a miał na to czas i dystans

no tak, ale zbireało mu się to ładnie

Opublikowano

rs4 b7 nie było zbyt udaną kontrukcją i demonem prędkości ze względu na przestarzałą konstrukcję silnika...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.