Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanko :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

jutro 18:30 na wielickiej :wink4:

:hi: Wszystkim[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:31_________________________________________________

łoooo , widzę że jest ostro po 22 :blink: :>

jak obiad :decayed:

pyszny jak zawsze :decayed::good:

:good: :good:

a co dali :naughty:

tatara w kurkach, risotto z borowikami i suflet czekoladowy, no i wino of corse :decayed:
Opublikowano

Panowie i Panie :):hi:

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

jutro 18:30 na wielickiej :wink4:

:hi: Wszystkim[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:31_________________________________________________

łoooo , widzę że jest ostro po 22 :blink: :>

jak obiad :decayed:

pyszny jak zawsze :decayed::good:

:good: :good:

a co dali :naughty:

tatara w kurkach, risotto z borowikami i suflet czekoladowy, no i wino of corse :decayed:

to ja tez proszę :wink4: [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:44_________________________________________________

Panowie i Panie :):hi:

:hi:
Opublikowano
  • Autor

Panowie i Panie :):hi:

strzałka :hi:

Opublikowano

co tu tak cicho :mysli:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
:hi: w piękny piątkowy poranek :kox:
Opublikowano

:hi: w piękny piątkowy poranek :kox:

od 3 dni mamy taki poranek :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie palę :wink4:

Opublikowano
:hi: ale pogódka super az chce sie żyć
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Do restauracji wchodzi trzech panów, przedstawicieli różnych marek piwa.

Pierwszy - Okocim.

Drugi - Tyskie.

Trzeci - Leżajsk.

Siadają przy stoliku i pierwszy mówi:

- Zimne Okocim proszę.

Drugi:

- Zimne Tyskie proszę.

Trzeci:

- Coca Colę proszę.

Ci obaj tak na niego popatrzyli i jeden z nich spytał:

- Czego wziąłeś Coca Colę?

A on odpowiedział:

- Jak wy nie bierzecie piwa, to ja też nie.

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Do restauracji wchodzi trzech panów, przedstawicieli różnych marek piwa.

Pierwszy - Okocim.

Drugi - Tyskie.

Trzeci - Leżajsk.

Siadają przy stoliku i pierwszy mówi:

- Zimne Okocim proszę.

Drugi:

- Zimne Tyskie proszę.

Trzeci:

- Coca Colę proszę.

Ci obaj tak na niego popatrzyli i jeden z nich spytał:

- Czego wziąłeś Coca Colę?

A on odpowiedział:

- Jak wy nie bierzecie piwa, to ja też nie.

:decayed:

jeeeeeeeeebany :polew: :polew: :polew:

:hi: :hi:

zlapaly mnie dzis policjanty, powiem tylko ze dostalem max, predkoscia sie nie bede chwalil :disgust:

Opublikowano

:hi:

zlapaly mnie dzis policjanty, powiem tylko ze dostalem max, predkoscia sie nie bede chwalil :disgust:

Jednym słowem u ciebie przyrost mocy po czipie jest wprost proporcjonalny do częstości zaprosin do radiowozu i odwrotnie proporcjonalny do wiru w portfelu :mysli: nie martw się kiełbaskę Ci postawię :wink4:

Opublikowano

:hi:

zlapaly mnie dzis policjanty, powiem tylko ze dostalem max, predkoscia sie nie bede chwalil :disgust:

nie martw się kiełbaskę Ci postawię :wink4:

trzymam za slowo :decayed: :decayed:

Opublikowano

Witka po przerwie...powiem Wam ze jestem mega zadowolony z chipsa...spalanie wyszlo 6.0 :) predkosci w granicach 120-180 plus miasto :)

momentami nawet i 240 sie zdarzylo z lekkiej gorki wiec ogolnie big pozitive :)

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.