Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pitol, przyznaj się że za trudne mecze do obstawiania :naughty:

A teraz na poważnie... Chcemy koszulki klubowe KRAKOWSKIE :?:

ba :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nex, dla Ciebie biała z wielkim czarnym krzyżem na plecach :decayed:

Opublikowano

ja też chce :tongue4:

damską oczywiście :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja też chce :tongue4:

damską oczywiście :gwizdanie:

Da się ogarnąć :wink4:

Zrobi ktoś projekta :?:

Może takiego smoka na plecy jak Kamil zrobił na plakietki do BT :mysli:

Opublikowano

zrobić projekt? :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

Tylko bez Pabla :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: witam wszystkich , eh niestety juz z pracy , laba sie skończyła :disgust:
Opublikowano
  • Autor

Jarko, jasne że rób koszulki krakowskie :kox: tylko wiesz z jakiegos extra materiału :evil:

może kupimy z 50 szt w Adidasie :kox:

Opublikowano

Możemy zrobić hanes'a - jak adidas jakościowo :naughty:

Tylko projekta trzeba i jedziemy...

Zaraz wątka zapodam.

Opublikowano
  • Autor

Możemy zrobić hanes'a - jak adidas jakościowo :naughty:

Tylko projekta trzeba i jedziemy...

Zaraz wątka zapodam.

hmmmm to Ja sobie kupie Adidasa czarną z logo na lewej piersi :naughty:

Opublikowano

Co za gość...

Tak to nigdy do ładu nie dojdziemy...

BTW FIFA 11 :kox:

Opublikowano

Cuber, wrzuciłem Ci Craxe do obstawienie :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158495.new#new

Dla Wiślaków też się coś znajdzie :cool1:

:good: patrz na mój typ na pasy :evil: :evil:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:42_________________________________________________

Możemy zrobić hanes'a - jak adidas jakościowo :naughty:

Tylko projekta trzeba i jedziemy...

Zaraz wątka zapodam.

hmmmm to Ja sobie kupie Adidasa czarną z logo na lewej piersi :naughty:

na adaśkach ciężko będzie coś drukować raczej, ale też jest za jakimś dobrym gatunkiem :good: i ogólnie pomysł :good: będą na zlot akurat :evil:
Opublikowano
  • Autor

Co za gość...

Tak to nigdy do ładu nie dojdziemy...

BTW FIFA 11 :kox:

Ja kupiłem na PS3 10 tke wiec teraz Kercziego kolej :kox:

Opublikowano

Na FIFE 11 się mogę szarpnąć i ja :naughty:

Niech tylko się w sprzedaży pojawi :evil:

Opublikowano
  • Autor

Na FIFE 11 się mogę szarpnąć i ja :naughty:

Niech tylko się w sprzedaży pojawi :evil:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Na FIFE 11 się mogę szarpnąć i ja :naughty:

Niech tylko się w sprzedaży pojawi :evil:

na oficjalnej stronie data premiery dość rozległa : październik-grudzień 2010
Opublikowano

Kerczi niech już pady ładuje, a Ty wstaw jakąś dobrą butelczynę do zamrażalki :naughty:

Pod koniec września ma się pojawić to Nam Pablo załatwi w dobrej cenie :cool1:

EDIT Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:55

KRAKOWSKIE Koszulki Klubowe

Opublikowano

Co za gość...

Tak to nigdy do ładu nie dojdziemy...

BTW FIFA 11 :kox:

Ja kupiłem na PS3 10 tke wiec teraz Kercziego kolej :kox:

Zaraz zaraz, do klubowego PSa nie dokladal sie jeszcze Przemian, wiec teraz Przemian kupuje FIFE :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.