Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do tapicerki to albo to co Tomek mowi albo jak nie chcesz sam to na ul.Zabiniec dobrze piora tapicerke i myja furki a na haslo a4-klub.pl jest 20% znizki.

http://www.automyjnia-krakow.pl

Numer na rezerwacje: 500 709 738

:hi:

Dzięki za kontakt :) zawitam tam niebawem, oby pranie rozwiązało problem a jak nie to będę musiał zacząć szybciej niż planowałem poszukiwania stołków s-line;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
!
Opublikowano

Przemian jak się nazywa to badanie ..... ? :decayed::polew:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 21:54_________________________________________________gówniarze - masakra!!!!!!!!!!!!! :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Anal :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Przemian jak się nazywa to badanie ..... ? :decayed::polew:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 21:54_________________________________________________gówniarze - masakra!!!!!!!!!!!!! :decayed: :decayed: :decayed:

buasahahahaha...kolano...anal :))) :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Anal :kox: :kox: :kox:

:evil::decayed:

dobra , idę na stacjonarny i za 5 min zaczynam :naughty:

Opublikowano

Dzieki wszystkim za spota.

Hmm zadnej wiadomosci od 22...czyzbyscie dalej grali? :naughty:

Opublikowano
:hi: gasze :decayed:
Opublikowano

Badanie proktologiczne :gwizdanie:

a tak wogóle to dzień dobry

P.S. i znowu będzie że od rana o du...pie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Siemka z rana :hi:

Zlota to nie o du... tylko o Analku :naughty:

Opublikowano

Co do tapicerki to albo to co Tomek mowi albo jak nie chcesz sam to na ul.Zabiniec dobrze piora tapicerke i myja furki a na haslo a4-klub.pl jest 20% znizki.

http://www.automyjnia-krakow.pl

Numer na rezerwacje: 500 709 738

:hi:

Dzięki za kontakt :) zawitam tam niebawem, oby pranie rozwiązało problem a jak nie to będę musiał zacząć szybciej niż planowałem poszukiwania stołków s-line;)

moze będę miał do sprzedania :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 08:34_________________________________________________

Wąski- Nosb chce Cie sprzedać... :shocked: :shocked: :shocked:

[ALL B5] Deska rozdzielcza podswietlane nawiewy kiera Sline waski itp ;)

:polew: :polew: :polew:

Ciekawi mnie tylko to "itp" :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

??? :mysli:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 08:35_________________________________________________oki już wiem :wink4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 08:36_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/falszywy-mercedes,1533555 mają pomysły
Opublikowano

NEX a moze wreszcie ruszysz swoje 4 litery i wpadniesz :gwizdanie:

nie bój nic, zjawię się jak nie na spocie to u kogoś w domu :tongue4:

Opublikowano

Tylko Moskal nie ma wszystkich adresów :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cuber, wrzuciłem Ci Craxe do obstawienie :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158495.new#new

Dla Wiślaków też się coś znajdzie :cool1:

Jarko za dużo meczy i nie chce mi się tego wypelniac :kox:

Opublikowano

Cuber, wrzuciłem Ci Craxe do obstawienie :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158495.new#new

Dla Wiślaków też się coś znajdzie :cool1:

Jarko za dużo meczy i nie chce mi się tego wypelniac :kox:

Kopiuj, wklej i tylko wyniki wystarczy dopisać :naughty:

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano
  • Autor

Jarko wiem ale to i tak za dużo tych meczy :cool1:

Opublikowano

Nie pitol, przyznaj się że za trudne mecze do obstawiania :naughty:

A teraz na poważnie... Chcemy koszulki klubowe KRAKOWSKIE :?:

Opublikowano

A teraz na poważnie... Chcemy koszulki klubowe KRAKOWSKIE :?:

Jasne. Jedną z kapeluszem poproszę :naughty:.

Jakieś choróbsko mnie dopadło masakra :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.