Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To i może ja wpadne :>

ale wam fajnie...a ja nie mam czym bo autka nie mam ;(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No Ja będe z Jarkiem ok 22-giej :decayed:

Opublikowano

To i może ja wpadne :>

ale wam fajnie...a ja nie mam czym bo autka nie mam ;(

na pewno nie jeden sie znajdzie co Cię podrzuci :decayed:

Opublikowano

taaaaaaaa :gwizdanie:

sami chętni :thumbdown:

Opublikowano

taaaaaaaa :gwizdanie:

sami chętni :thumbdown:

ja bym Cie zabral ale dzisiaj niestety nie wybieram sie na kielbaski....o 3 trzeba wstac... :sick3:

Opublikowano

taaaaaaaa :gwizdanie:

sami chętni :thumbdown:

ja bym Cie zabral ale dzisiaj niestety nie wybieram sie na kielbaski....o 3 trzeba wstac... :sick3:

aż tak Cie wzięło na upalanie... :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spalanie 12,2l/km :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dziwne mnie zawsze mniej pali :) no ale to V-tech :naughty: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:20_________________________________________________

ten gosc mnie nie przestanie zadziwiac :kox:

kozak :good: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________szkoda że mu w rajdach tak nie idzie [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:30_________________________________________________Bieniek wyrazy współczucia :(
Opublikowano

ja bym Cie zabral ale dzisiaj niestety nie wybieram sie na kielbaski....o 3 trzeba wstac...

Och Karol!!!!!

:notworthy:

Dobrej nocy wszyskim :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no ale to V-tech

a mi pali tyle samo :naughty: pisałem że wiecej ale jednak wychodzi że tyle samo :naughty: no tak to Vtech

Kerczi zapomniał dodac jak jeździ i założe sie że u Ciebie by było spalanie takie samo jak u niego jesli tylko dal byś mu auto :gwizdanie:

dzieki za spota na kiełbaskach :good:

Opublikowano

Spot był fajny! a słyszeliście co się Bieńkowi stało? :shocked:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 00:21_________________________________________________i tekst Jarka do tytusa : z d*py się te 4giga nie wzieło :decayed::polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 00:22_________________________________________________

Trzeniek uwazaj...

1253010978_by_vplayer.jpg

wczoraj ok 17 w skawinie kilka minut przed moim przejazdem poległ chłopak na podobnym plastiku , aż osobówkę obróciło jak dostała w bok ;( :confused4:

Opublikowano

http://www.cracovia.pl/1gfx/druzyna_pilka_2010.jpg

Cuber , ten koleś co Ci o nim mówiłem to drugi od prawej w środkowym rzędzie (pierwszy z zawodników) kto to?

Opublikowano

http://www.cracovia.pl/1gfx/druzyna_pilka_2010.jpg

Cuber , ten koleś co Ci o nim mówiłem to drugi od prawej w środkowym rzędzie (pierwszy z zawodników) kto to?

faktycznie ciemna karnacja :decayed: :decayed:

dzieki za kielbaske :good:

Opublikowano

no ale to V-tech

a mi pali tyle samo :naughty: pisałem że wiecej ale jednak wychodzi że tyle samo :naughty: no tak to Vtech

Kerczi zapomniał dodac jak jeździ i założe sie że u Ciebie by było spalanie takie samo jak u niego jesli tylko dal byś mu auto :gwizdanie:

dzieki za spota na kiełbaskach :good:

:hi: niby jak kolego :naughty:

Opublikowano

http://www.cracovia.pl/1gfx/druzyna_pilka_2010.jpg

Cuber , ten koleś co Ci o nim mówiłem to drugi od prawej w środkowym rzędzie (pierwszy z zawodników) kto to?

faktycznie ciemna karnacja :decayed: :decayed:

dzieki za kielbaske :good:

przecież oni są wypudrowani :decayed:

:bry:

Opublikowano

zabrali krzyż!!!!!!!!! :przebiegly:

wkońcu!!

dobry :>

Opublikowano

zabrali krzyż!!!!!!!!! :przebiegly:

wkońcu!!

dobry :>

brawo szkoda ze tak późno :good: zapewne pojawią się inne

Opublikowano

Powitać :hi:

Kurde, ale mnie głowa... :rolleyes:

Opublikowano
:hi: Panowie , mam nadzieje ze cyrki z krzyżem zostaną zażegnane :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.