Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo się chodzi di kina albo na film!?

taki stary i nie wie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo się chodzi di kina albo na film!?

taki stary i nie wie :gwizdanie:

a Ty juz wrocilas od lekarza? czy reklamy sa??

Opublikowano

wycior był krótki i nie pomogło :polew:

Opublikowano

wycior był krótki i nie pomogło :polew:

to kiepski murzyn, lepiej poszukaj u kolegow z forum...Oni nigdy nie zawodza...Siemian cos wie bo tez byl chory ostatnio

Opublikowano

Do kina ja jeszcze wez i popcorn kup :)

Nie, z tym kinem to już przesadziłeś :decayed:

EDIT Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:17

Siemian cos wie bo tez byl chory ostatnio

Łykał panadol :?: :mysli:

Opublikowano

WARIATY!!!!!!! :naughty:

Opublikowano

Do kina ja jeszcze wez i popcorn kup :)

Nie, z tym kinem to już przesadziłeś :decayed:

EDIT Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:17

Siemian cos wie bo tez byl chory ostatnio

Łykał panadol :?: :mysli:

nie...lykal wycior... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:19_________________________________________________

w kinie ciemno ciemno ciemno...........

http://www.youtube.com/watch?v=FTHGc7g7S_I

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:20_________________________________________________

WARIATY!!!!!!! :naughty:

przyjedz na spota, bedziemy brac Cie w aucie...wszyscy :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Kerczi przecież to ty jesteś specjalistą od łykania :decayed:
Opublikowano

przyjedz na spota, bedziemy brac Cie w aucie...wszyscy :naughty:

prawie jak murzyn :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Kerczi przecież to ty jesteś specjalistą od łykania :decayed:

ni do taktu ni do sensu wsadź se chu.... do kredensu

ps :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

przyjedz na spota, bedziemy brac Cie w aucie...wszyscy

aż się boje!!!!

od dzisiaj GK omijam szerokim łukiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:25_________________________________________________wystarczyło zapodać o stukaniu i frekwencja na krakowskich wzrosła :evil:

Opublikowano

przyjedz na spota, bedziemy brac Cie w aucie...wszyscy

aż się boje!!!!

od dzisiaj GK omijam szerokim łukiem :gwizdanie:

Będziesz jak Tommy Lee Jones w ściganym :)

Opublikowano

Ehhh.... Karol widzę że w tym V-techu to zrobili Ci kompleksowy tuning bo skoro mówią że samochód jest przedłużeniem ........ :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak na marginesie to co Messi odpierdziela to masakra Barca -Panathinaikos 3-1 2 x Messi 1 x Viila

Opublikowano

A gdzie sie teraz da oglądać LM :?:

O tv mi chodzi :)

Opublikowano

oj tam oj tam...Tomku jak tam nic nie musze przedluzac... :)

Opublikowano

tak na marginesie to co Messi odpierdziela to masakra Barca -Panathinaikos 3-1 2 x Messi 1 x Viila

Tak na marginesie to co RAMBO odpierdziela na TVP 1 to nie do wiary :)

Opublikowano

Jarko only N sport :((([br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:35_________________________________________________

tak na marginesie to co Messi odpierdziela to masakra Barca -Panathinaikos 3-1 2 x Messi 1 x Viila

Tak na marginesie to co RAMBO odpierdziela na TVP 1 to nie do wiary :)

kto to jest RAMBO? Nie Twoja sprawa.....Bambo :)))

Opublikowano
  • Autor

A gdzie sie teraz da oglądać LM :?:

O tv mi chodzi :)

w Wtroki to na eNce ;( ( wszystkie mecze na róznych kanałach ) tylko pajace nie mają komentatorów i to co goscie gadają to masakra :wallbash:

w Środe również eNka puszcza wszystkie mecze a Polsat puszcza tylko jeden mecz ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.