Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i zostaje SOPcast

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no i zostaje SOPcast

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A gdzie sie teraz da oglądać LM :?:

O tv mi chodzi :)

w Wtroki to na eNce ;( ( wszystkie mecze na róznych kanałach ) tylko pajace nie mają komentatorów i to co goscie gadają to masakra :wallbash:

w Środe również eNka puszcza wszystkie mecze a Polsat puszcza tylko jeden mecz ;(

no to jak coś, to wtorki i środy u mnie ;)

Opublikowano

A gdzie sie teraz da oglądać LM :?:

O tv mi chodzi :)

w Wtroki to na eNce ;( ( wszystkie mecze na róznych kanałach ) tylko pajace nie mają komentatorów i to co goscie gadają to masakra :wallbash:

w Środe również eNka puszcza wszystkie mecze a Polsat puszcza tylko jeden mecz ;(

no to jak coś, to wtorki i środy u mnie ;)

to teraz masz juz przejeba*e :)))

Opublikowano

ja jebie :decayed: co sie tu dzieje :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

David Swiat sie smieje :)

Zlotej czyszcza kominy..tzn migdalki

Przemian zabiera jezyny na popcorn do kina a Siemian nie wierzy ze rSy objezdzamy

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"Weź go do buzi" Cuber ale jebnąłeś filmikiem :polew: A tak w ogóle to nieźle naspamowaliście wariaty :kox:

Do tego trza dołożyć jakiś soczek% :decayed:

http://db300.wrzuta.pl/audio/8JZRv4rQnc6/veegas_-_wodka_sobieski

Opublikowano

Durna ta N :angry:

Opublikowano

spoko :gwizdanie:

jest co czytać :cool1:

Opublikowano

spoko :gwizdanie:

jest co czytać :cool1:

Widzisz jak działasz na męskie grono :naughty::decayed:

Opublikowano

face_1282904835_by_Tabok_thumb.png

face_1282904854_by_Tabok_thumb.png

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dzialasz jak narkotyk :)

Opublikowano

dobra narkotyzujcie sie sami :wink4:

niestety jestem w mniejszości i nie mam z Wami szans :gwizdanie:

zawsze mnie objedziecie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A ja wam powiem że wczoraj na pełnym skręcie w jechałem w zajebistą dziurę i mi rant błotnika wyjebało na zewnątrz :wallbash:

Ale zaraz wziąłem młotek i inne narzędzia to już jest ok tylko biały pasek jest nad rantem bo w tym miejscu lakier zszedł :angry:

Na wiosnę muszę kupić sztywny zawias bo jest zbyt miękko i na hopkach czasem ociera.

Opublikowano
  • Autor

zawsze mnie objedziecie

myśle ze Kerczi by to inaczej napisał :decayed:

Opublikowano

zawsze mnie objedziecie

myśle ze Kerczi by to inaczej napisał :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

dobra narkotyzujcie sie sami :wink4:

niestety jestem w mniejszości i nie mam z Wami szans :gwizdanie:

zawsze mnie objedziecie :decayed:

Zaproś koleżanki do klubu będzie wam raźniej :decayed:

Opublikowano

zawsze mnie objedziecie

myśle ze Kerczi by to inaczej napisał :decayed:

nie podpuszczaj bo wiesz pkt.12 o podjudzaniu :)

Zlociutka nie martw sie, to ludzka rzecz dojechac, tzn objechac kogos...

Opublikowano

A ja wam powiem że wczoraj na pełnym skręcie w jechałem w zajebistą dziurę i mi rant błotnika wyjebało na zewnątrz :wallbash:

Ale zaraz wziąłem młotek i inne narzędzia to już jest ok tylko biały pasek jest nad rantem bo w tym miejscu lakier zszedł :angry:

Na wiosnę muszę kupić sztywny zawias bo jest zbyt miękko i na hopkach czasem ociera.

zaklep ranty tym młotkiem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.