Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja objechalem dzisiaj Pabla :kox::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

i Wisła i craxa :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

a ja objechalem dzisiaj Pabla :kox::polew: :polew: :polew:

:naughty:

Cuber, ale tak patrze i widze ze tylko my tu siedzimy, i nie wiem jak Ty, ale ja ide na browara :decayed:

Ja juz chleje od 20-stej znaczy sie drinkuje :cool1:

Opublikowano

a ja objechalem dzisiaj Pabla :kox::polew: :polew: :polew:

:naughty:

Cuber, ale tak patrze i widze ze tylko my tu siedzimy, i nie wiem jak Ty, ale ja ide na browara :decayed:

Ja juz chleje od 20-stej znaczy sie drinkuje :cool1:

:good: :good:

Opublikowano
  • Autor

dzien dobry :hi:

Opublikowano

:hi: z ranca :)

Pablo co to za laski wozisz jak kapelusz??

Opublikowano

:hi: z ranca :)

Pablo co to za laski wozisz jak kapelusz??

Jeśli już to zapewne tylko wychudzone zeby nie obcierało :decayed::tongue4:

Opublikowano
:hi: w ten piękny dzień :cool1:
Opublikowano

siemanko :bry::przebiegly:

Opublikowano

Panowie mam pytanko ogarnia ktośtemat "kartodiagramu" bo musze zrobića nie wiem czy sięto je

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Poleci mi ktoś jakieś sprawdzone miejsce w Krakowie gdzie mogę wyprać tapicerkę?

Chciałem dodać życia moim fotelem za pomocą pianki autoland... fotel pasażera wyszedł super a kierowcy... pojawiły się zacieki które wychodzą na nowo po wyschnięciu :( - wygląda to koszmarnie

Opublikowano

ul. Gromadzka - nie pamiętam numeru.

Opublikowano

:hi: dziś ostatnia sobota urlopu czas więc sie napić na mieście :drunk:

pozdrowienia dla wszystkich :hi:

Opublikowano

:hi:

głowa mi chyba zaraz eksploduje :drunk:

Opublikowano

Pobudka moczymordy :)

Opublikowano

Witam :hi:

:hi:

Poleci mi ktoś jakieś sprawdzone miejsce w Krakowie gdzie mogę wyprać tapicerkę?

Chciałem dodać życia moim fotelem za pomocą pianki autoland... fotel pasażera wyszedł super a kierowcy... pojawiły się zacieki które wychodzą na nowo po wyschnięciu :( - wygląda to koszmarnie

ul. Gromadzka - nie pamiętam numeru.

ul. Gromadzka 52

Jest tam Paint Fix Pro czyli lakiernik, ale ten gosc ma znajomego co pierze tapicerke samochodowa, takze od lakiernika powinienes dostac kontakt. Nr tel do lakiernika 600156412

Opublikowano

:hi: wczorajszy wieczór zaliczam do udanych :wink4:

jakby ktoś chciał dziś iść na painta to jestem za, dzwońcie jak coś bo będe niedaleko hali ale poza netem :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Poleci mi ktoś jakieś sprawdzone miejsce w Krakowie gdzie mogę wyprać tapicerkę?

Chciałem dodać życia moim fotelem za pomocą pianki autoland... fotel pasażera wyszedł super a kierowcy... pojawiły się zacieki które wychodzą na nowo po wyschnięciu :( - wygląda to koszmarnie

Kup sobie Vanish Oxi Action do kolorów wszystko schodzi bez zacieków temat sprawdzony.

Ja tak sobie kiedyś załatwiłem podufitkę była pobrudzona w jednym miejscu więc przetarłem ją jakimś tam specyfikiem do prania tapicerek. Zrobił się zaciek którego niczym nie mogłem usunąć. Dopiero tym Vaniszem przejechałem i było miodzio. Pierzesz samą pianą tak 2 - 3 razy mocno nie namaczając za każdym razem po "namoczeniu" wycieraj fotel suchą szmatą najlepiej ręcznikiem i powinno być OK.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.