Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: witajcie , dziś byłem w ZOO i ....... :wink4:

Siemiana widziałeś :mysli:

Opublikowano

:siema:

Nie ma ktorys wtryskiwaczy do AFN-a na zbycie albo nie wie kto mogl by miec ??

Ewentualnie moze ktos wie gdzie moge zregenerowac swoje ??

I to samo dotyczy pompy wtryskowej :gwizdanie:

Opublikowano

OGr coś nabroił że jesteś moderowany :gwizdanie:

Odzywałbyś się coś na Krakowskich :wink4:

Opublikowano

Ide spac mam juz dosc, tylko sobie w leb strzelic :wallbash:

Opublikowano

a pamiętacie wode w syfonach na naboje CO2 , oranżade w woreczkach i wode z sokiem którą mozna było kupić po drodze do pracy..... szkalneczki przepłukane i następny..... he czasy bezpowrotne :rolleyes:

mówisz o gruźliczance :naughty: miodzio była i wszyscy mieli ta samą florę bakteryjną :good: bez cenne [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 08:50_________________________________________________

:hi: witajcie , dziś byłem w ZOO i ....... :wink4:

Siemiana widziałeś :mysli:

Siemian przenieśli do Wrocławiu tam maja większy wybieg :naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 08:51_________________________________________________

Panowie ktoś poleci jakiegoś lakiernika.... byłem dziś na wycenie szkody w PZU i nawet nieźle wyszło, szału ni ma ale coś tam przytulic można [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:05_________________________________________________tylko błotnik do roboty, pytanie czy kupowac zamiennik czy klepać ori i malować

tylko ORI :good:

Opublikowano

:hi: z ranca

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

hej, nagralbys mi plytke z 2011 (obydwie) - rozliczymy sie na zywo...

Opublikowano

KERCZI masz na myśli RNS-E :?:

http://chomikuj.pl/BOMBA63?b=1

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :gwizdanie:
Opublikowano

Karwa ale jebnęło piorunem w blok obok to iskry poleciały, pierwszy raz w życiu widziałem taki piorun z bliska :shocked::kox:

Opublikowano

Karwa ale jebnęło piorunem w blok obok to iskry poleciały, pierwszy raz w życiu widziałem taki piorun z bliska :shocked::kox:

Wyjdz na zewnatrz to zobaczysz z jeszcze blizsza, ba... poczujesz :polew:

Zaszkodzic to pewnie juz Ci nie zaszkodzi.... :gwizdanie:

Opublikowano

Karwa ale jebnęło piorunem w blok obok to iskry poleciały, pierwszy raz w życiu widziałem taki piorun z bliska :shocked::kox:

Wyjdz na zewnatrz to zobaczysz z jeszcze blizsza, ba... poczujesz :polew:

Zaszkodzic to pewnie juz Ci nie zaszkodzi.... :gwizdanie:

Bruno co ty pier... :wallbash:

Chcesz to sam spróbuj to może dasz radę nam opisać wrażenia jak było :polew::kox:

Opublikowano

Karwa ale jebnęło piorunem w blok obok to iskry poleciały, pierwszy raz w życiu widziałem taki piorun z bliska :shocked::kox:

Wyjdz na zewnatrz to zobaczysz z jeszcze blizsza, ba... poczujesz :polew:

Zaszkodzic to pewnie juz Ci nie zaszkodzi.... :gwizdanie:

Bruno co ty pier... :wallbash:

Chcesz to sam spróbuj to może dasz radę nam opisać wrażenia jak było :polew::kox:

Ja to juz przezylem, skutki odczuwam do dzisiaj, no moze nie ja tylko ludzie w moim otoczeniu :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.