Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: co tu taka cisza dzisiaj ??

Wszyscy się na paradę smoków wybierają :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuva dziś ide na noc do pracy i przez tą parade smoków będe miał duuuuuuuuuuuzo ale to za***iście duuuuuuuzo pacy.......... :wallbash:

zawsze jak sa imprezy masowe to jeszcze nie było zeby wszystkim pasowało..... :wallbash:

pozatym pogoda sprzyja piciu alkoholu w miejscach publicznych a akurat dzisiaj mi to nie na ręke :confused4:

czuje ze dziś to mi jajka wybiorą "podatnicy" :cool1:

p.s. na Kryspinowie woda :good:

Opublikowano

Boseron nie przejmuj sie jeszcze nie raz trafi Ci sie h*jowy dzien :confused4: takie zycie.Dobrze ze chociaz na Kryspinowie bylo spoko :)

Opublikowano

Boseron nie przejmuj sie jeszcze nie raz trafi Ci sie h*jowy dzien :confused4: takie zycie.Dobrze ze chociaz na Kryspinowie bylo spoko :)

juz jestem przyzwyczajony tylko czemu akurat dzisiaj do pracy sobota wieczór słońce :wallbash:

Jarko nie zapomnij zabrać wiesz czego

dobra spadam do roboty :hi:

Opublikowano

No współczuje.Ja wlasnie wychodze na libacje :decayed:

Opublikowano

No współczuje.Ja wlasnie wychodze na libacje :decayed:

Ja dzisiaj na rynek wybijam z ekipą :decayed:

Opublikowano

ja byłem dziś na dniu pstrąga. Wypiłem 7 piw i jest lux.

Mam takie pytanko, co jest z Trzeniu i TrueOgre ?? stali bywalcy i jakoś ich nie widzę bardzo długo na forum. Ktoś coś wie? pisać konkretnie

Opublikowano

Mam takie pytanko, co jest z Trzeniu i TrueOgre ?? stali bywalcy i jakoś ich nie widzę bardzo długo na forum. Ktoś coś wie? pisać konkretnie

A widzisz takich userów na forum :?:

Opublikowano

a mam obowiązek wyszukiwać w szukaj użytkowników? po prostu pytam bo kiedy tu bywałem wcześniej często byli bardzo aktywni stąd pytanie co z nimi

Opublikowano

a mam obowiązek wyszukiwać w szukaj użytkowników?

A kazałem Ci kogoś szukać :?:

Pytasz o osoby które usunęły konta na forum.

Opublikowano

a Można wiedzieć dlaczego stali bywalcy usunęli konta?

Opublikowano

To byś musiał pytać ich... Ja nie znam prawdziwych powodów ich czynów.

Ogr stracił VIPa i po kilku dniach konto usunął. Po jakimś czasie również Trzeniu usunął, ale czy jedno z drugim miało związek - wątpie...

Opublikowano

a dlaczego stracił VIP-a co było okolicznością, jakie przyczyny, ale trzeba Cię ciągnąć za język...

Opublikowano

Nie ja daję vipy i nie ja odbieram. Nie wiem, a plotek nie chcę rozpowiadać bo każdy wie ile w nich prawdy :wink4:

edyta Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 19:44

ale trzeba Cię ciągnąć za język...

Wolę jak to żona robi i nie za język :decayed:

Opublikowano

a Można wiedzieć dlaczego stali bywalcy usunęli konta?

nex wpadniesz kiedyś na spota to Ci co nieco opowiem na ten temat :wink4: za duzo pisania :gwizdanie:

Opublikowano

Zostawię was z dobrym hamburgerowym rapem :kox::decayed:

:hi:

Opublikowano

Witom :hi:

Boseron woda na kryspinowie ciepła da radę dzieciaka wpuścić na dłużej bo mojej nie da rady wytłumaczyć że woda jest za zimna nawet do przerębli by weszła więc wole sobie oszczędzić nerwów jakby się miało okazać że za 3 minuty będzie miała sine usta i będą krzyki przy wyciąganiu opowiadaj bo może się jutro wybiorę

Opublikowano

Witom :hi:

Boseron woda na kryspinowie ciepła da radę dzieciaka wpuścić na dłużej bo mojej nie da rady wytłumaczyć że woda jest za zimna nawet do przerębli by weszła więc wole sobie oszczędzić nerwów jakby się miało okazać że za 3 minuty będzie miała sine usta i będą krzyki przy wyciąganiu opowiadaj bo może się jutro wybiorę

Tomekjak najbardziej mozecie sie wybrać, jak wejdziesz to wydaje sie zimna ale ja taki zmarzluch a pływałem i woda jest jak najbardziej ok. śmiało mozesz z dzieckiem jechać,

uwaga dla Ciebie - jak juz jajka zamoczysz to reszta idzie jak z płatka :naughty: i pamiętaj żadnych dezodorantów :polew:

Opublikowano

Ja tam pływałem 2 tygodnie temu i już była ciepła, tylko zamoczyć się raz i jest ciepło i dobrze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.