Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki, to ten co kiedyś od niego brałem :?:

Na Pszona się z Nim umawiałem :mysli:

To ten co sam kiedyś KERCZIEMU go polecałeś.

Opublikowano

A no to ten :)

Nawet chyba mam gdzieś wizytówkę :cool1:

Opublikowano

Doradźcie jak się tego kleju pozbyć :decayed:

Opublikowano

Doradźcie jak się tego kleju pozbyć :decayed:

klej się dobrze pali więc spróbuj :naughty:

http://www.auto-swiat.pl/asforum/forum,pt25460_czym-usunac-klej-z-lakieru.aspx

http://www.grupy.otopr.pl/jak-usunac-klej-z-karoserii,usn,5605438.html

poszukaj w necie

ale coś mi się wydaje że będzie ciężko

Opublikowano

Jak palić klej to z ogniem siemian ma sporo doświadczenia zapewne :)

Opublikowano

Jak palić klej to z ogniem siemian ma sporo doświadczenia zapewne :)

ale On od środka :naughty:
Opublikowano

Jak palić klej to z ogniem siemian ma sporo doświadczenia zapewne :)

:naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Doradźcie jak się tego kleju pozbyć :decayed:

najlepiej niech zaprosi paru kolegów i wciągnijcie nosami :kox:

Opublikowano

Doradźcie jak się tego kleju pozbyć :decayed:

najlepiej niech zaprosi paru kolegów i wciągnijcie nosami :kox:

no tak Pablo ma dużooooo kolegów :wink4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 14:39_________________________________________________ wybiera się ktoś z wyjątkiem Gruszki

http://www.wysciggorski.pl/?aktualnosci,25,,1

Opublikowano

jakie fele w/g. was założyć bo przyszły mi nowe gumy 225 i nie wiem na co je wcisnąć na te co jeżdże czyli czarne czy na drugi komplet srebrny :mysli:

P1050259.jpg

Opublikowano

jakie fele w/g. was założyć bo przyszły mi nowe gumy 225 i nie wiem na co je wcisnąć na te co jeżdże czyli czarne czy na drugi komplet srebrny :mysli:

P1050259.jpg

Najlepiej zrób ankietę :decayed:

Opublikowano

Wg. Mnie na "czornych" lepiej wyglada:)

Opublikowano

jakie fele w/g. was założyć bo przyszły mi nowe gumy 225 i nie wiem na co je wcisnąć na te co jeżdże czyli czarne czy na drugi komplet srebrny :mysli:

P1050259.jpg

Najlepiej zrób ankietę :decayed:

a nie mógłbyś spytać kolegów bardzo byś mi pomógł :wstydliwy:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 16:33_________________________________________________

Wg. Mnie na "czornych" lepiej wyglada:)

jakoś tak mi się te czarne już opatrzyły :confused4: i są fajne jak są umyte i czyste a to krótko trwa potem się robią siwe takie ni w piz*... ni w oko

Opublikowano

Tomek ty mi lepiej się dowiedz jak tego kleju pozbyć się :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Przyklej tam coś, od tego jest klej :naughty:

Opublikowano

Klej trzeba zdrapac :decayed: :decayed:

Kurde rano umyli mi auto :disgust:

Niedługo się cieszyłem czystym...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.