Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to Panowie SPOT dzisiaj pod HT o 21-szej! :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie się dowiedziałem że zrobili mi strefę C pod mieszkaniem :confused4:

no i co teraz ze swoim paściem zrobisz biedny studencie :naughty:

Przyjechałem nową czarna strzałą :kox:

sprawdź sobie rozkład MPK bo się pozmieniał :>

:good:

Opublikowano

Padła główna wygrana w Lotto. 1 szóstka - 12 mln trafiło na konto pewnego 80 latka, który lubiąc się przechwalać rozpowiedział o tym wszystkim w okolicy. Lada dzień, zjechały do dziadka różne media, aby przeprowadzić z nim wywiad. Pada pytanie zasadnicze:

- Co Pan zrobi z taką masą pieniędzy ?

Dziadek, zupełnie niezaskoczony pytaniem odpowiada:

- A dom sobie wyremontuje, bo się sypie. Auto sobie kupię, żeby do kościoła nie chodzić na piechotę. I pomnik postawię.

- O pomnik ! A komu ? - pyta dziennikarz.

- Hitlerowi - odpowiada stanowczo dziadek.

- Hitlerowi ? Przecież to największy zbrodniarz w dziejach świata. Bandyta ! - mówią zaskoczeni dziennikarze.

Na to dziadek, podwija rękaw, pokazuje palcem na drugą rękę i mówi:

- Ale numery dał mi dobre.

Opublikowano

Padła główna wygrana w Lotto. 1 szóstka - 12 mln trafiło na konto pewnego 80 latka, który lubiąc się przechwalać rozpowiedział o tym wszystkim w okolicy. Lada dzień, zjechały do dziadka różne media, aby przeprowadzić z nim wywiad. Pada pytanie zasadnicze:

- Co Pan zrobi z taką masą pieniędzy ?

Dziadek, zupełnie niezaskoczony pytaniem odpowiada:

- A dom sobie wyremontuje, bo się sypie. Auto sobie kupię, żeby do kościoła nie chodzić na piechotę. I pomnik postawię.

- O pomnik ! A komu ? - pyta dziennikarz.

- Hitlerowi - odpowiada stanowczo dziadek.

- Hitlerowi ? Przecież to największy zbrodniarz w dziejach świata. Bandyta ! - mówią zaskoczeni dziennikarze.

Na to dziadek, podwija rękaw, pokazuje palcem na drugą rękę i mówi:

- Ale numery dał mi dobre.

:cool1::polew:
Opublikowano

No w końcu :rolleyes:

Stoi to już gotowe jakiś czas... A dzisiaj rano dalej było zamknięte...

Jeszcze by wiadukcić na Nowohuckiej otworzyli...

BTW Boseron, pracowałeś w nocy :?: Co się stało na Dobrego Pasterza ( że wypadek to wiem :) ) :?:

Jakieś ofiary śmiertelne chyba :mysli:

Opublikowano

:siema:

i wybrał na dobrą kiełbachę bo te z pod hali są nie do podje....nia

Toś ty chyba jeszcze nie jadł kiełbasek pod placem centralnym, tam są nie do podjebania :wink4:

Cuber weź pena to napiszę do Gabriela by podjechał swoją strzałą :)

Opublikowano
  • Autor

Toś ty chyba jeszcze nie jadł kiełbasek pod placem centralnym, tam są nie do podjebania :wink4:

jedliśmy równiez tam i szału nie zrobiły :gwizdanie:

Opublikowano

Toś ty chyba jeszcze nie jadł kiełbasek pod placem centralnym, tam są nie do podjebania :wink4:

jedliśmy równiez tam i szału nie zrobiły :gwizdanie:

Są większe i lepsza chrupiąca bułka :D:decayed:

Ok nie będziemy o tym pisać bo już był kiedyś temat o tym :)

Miejscówka pod HT większości pasuje bo centrum Krk jak by nie było :)

Opublikowano

HT moim zdaniem popsuła się odkąd chleb zamiast bułek dają :gwizdanie:

Kiełbasy porównywalne...

Opublikowano

HT moim zdaniem popsuła się odkąd chleb zamiast bułek dają :gwizdanie:

Kiełbasy porównywalne...

Jak to nie ma już bułek :?: :shocked:

Opublikowano

Jak byłem ostatnio to dostałem średnio świeże dwie kromki chleba...

Opublikowano

Z tego co się dowiedziałem pod NCkiem zrobili wiaty na zewnątrz i nie trzeba siedzieć w środku i spożywać.

Opublikowano
  • Autor

HT moim zdaniem popsuła się odkąd chleb zamiast bułek dają :gwizdanie:

Kiełbasy porównywalne...

Jarko jeszcze nigdy nie dostałem tam chleba zamiast bulki heheheh

Opublikowano

Co nie zmienia faktu ze lepszy klimat jest pod HT :cool1: powinienem przybyc dzis :wink4:

Opublikowano

Transit, masz auto może pod domem czy dałeś już gdzieś do naprawy :?:

Potrzebowałbym przepiąć od Ciebie do mnie puszkę centralnego zamka i sprawdzić czy na Twojej będzie się u mnie klapa tylna normalnie otwierać... Wszystko już sprawdziłem i tylko to mi zostało...

Opublikowano

Może akurat wtedy nie mieli co jarko spożywał :decayed:

Opublikowano

eehhhhh...... to był mój pierwszy mobil (bat mobil :naughty:) to były czasy za 150000zł pełny bak i w Polske kaszlaki były debest :good:

Opublikowano

HT moim zdaniem popsuła się odkąd chleb zamiast bułek dają :gwizdanie:

Kiełbasy porównywalne...

Jarko jeszcze nigdy nie dostałem tam chleba zmiast bułki heheheh

Taki to pożyje :gwizdanie:

Co nie zmienia faktu ze lepszy klimat jest pod HT :cool1:

Aaa nie prawda :tongue4: Dla mnie tam jest średni klimat :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.