Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:59_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ależ walka Włodarczyka :shocked: Piękny nokaut w jego wykonaniu :good:

Opublikowano
  • Autor

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:59_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew::good:

Opublikowano

ma ktoś konto na ebyu ?

Opublikowano

Do Anglii z Polski nikt kumaty nie wyjezdza, bo kumaty sobie tutaj poradzi.

i tak i nie, znam sporo kumatych osob ktore w PL nie pracuja bo poprostu wola sporo wieksza kase dlatego siedza na wyspach/wsch. Europie. Ale fakt faktem jest to odsetek (moze z 5-10%).

popieram mmcv bo ten kto kumaty to ucieka z tego gównianego kraju bo po co ZUS-y dorabiać i nic z tego na starość nie mieć a u lekarza usłyszeć że "...na ten rok się numerki skończyły"

Rozumiem Marku że Ty kumaty zacząłeś od zera o Sobie radzisz :rolleyes:

Dlatego za granicę to tylko na wczasy śmigasz :wink4:

Chcesz wyjeźdzaj ale potem nie wracaj :decayed:

Kilku niech wróci - reszta niech zostaje jak górole w Chicago :kox:

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Kupujta kalendarzyki :naughty: :naughty: :naughty:Krakowskie fury są tam nawet :cool1:

edycja Dopisany: 30 Listopad 2011, 13:37

ma ktoś konto na ebyu ?

Ja mam na ebuy.de

Opublikowano

Do Anglii z Polski nikt kumaty nie wyjezdza, bo kumaty sobie tutaj poradzi.

i tak i nie, znam sporo kumatych osob ktore w PL nie pracuja bo poprostu wola sporo wieksza kase dlatego siedza na wyspach/wsch. Europie. Ale fakt faktem jest to odsetek (moze z 5-10%).

popieram mmcv bo ten kto kumaty to ucieka z tego gównianego kraju bo po co ZUS-y dorabiać i nic z tego na starość nie mieć a u lekarza usłyszeć że "...na ten rok się numerki skończyły"

Rozumiem Marku że Ty kumaty zacząłeś od zera o Sobie radzisz :rolleyes:

Dlatego za granicę to tylko na wczasy śmigasz :wink4:

nie zaczynałem od zera, ale utrzymuje się ze swoich biznesów :hi:

Opublikowano

nie zaczynałem od zera, ale utrzymuje się ze swoich biznesów :hi:

Nie każdy miał łatwo, nie oceniaj więc każdego równo :wink4:

Opublikowano

:hi:

:polew: :polew: :polew::good:

Opublikowano

nie zaczynałem od zera, ale utrzymuje się ze swoich biznesów :hi:

Dobrze że biznesów a nie interesu jak Pablo :polew: :polew:

Opublikowano

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:59_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Obczajcie też to ich wykonania, dobre chłopaki maja zioło :kox: :kox:

Opublikowano

Najlepiej od 5 minuty obczajcie :kox:

Opublikowano

Coś o Polaczkach :naughty:

Opublikowano

kurde chyba jutro wpadne na spot tylko jak tam sie odnalezc bo bede 1 raz :blink:

Opublikowano

kurde chyba jutro wpadne na spot tylko jak tam sie odnalezc bo bede 1 raz :blink:

Zapodaj kolegom ze dwa kubełki z KFC to szybciej się zaaklimatyzujesz :decayed:

I koniecznie wypucuj fure żeby zawstydzić Cubera :decayed:

A tak na poważnie - każdy z nas kiedyś przeżywał swój "pierwszy raz". Im częściej będziesz się pojawiał - tym więcej wspólnych tematów się pojawi. Tak więc cierpliwości :gwizdanie:

PS: jeszcze jedno... Ja jestem za Wisłą, Cuber za Cracovią a Jarko za Hutnikiem. Jutro mnie nie będzie, więc możesz być za Cracovią albo Hutnikiem, ale za tydzień będę :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Transit to podejrzane....

Ciebie nie bedzie...

Pabla nie bedzie...

czyzby Pablo aktualizowal Ci mapy w navi???

:polew:

Pany zbierac dupe dzisiaj na HUTNIKA, o 21:50 gramy mecz ze Strażą pożarną....więc wpadać kibicować...

Opublikowano

Transit to podejrzane....

Ciebie nie bedzie...

Pabla nie bedzie...

czyzby Pablo aktualizowal Ci mapy w navi???

:bicz3: :decayed:

Żona mi zaktualizowała mapy :decayed:

Ja niestety muszę na noc do pracy iść :kwasny:

Opublikowano

Co wy macie z tymi aktualizacjami :polew:

Więcej nie będę umawiał klientów z nawigacjami na spota bo później są jakieś chore jazdy z domysłami u niektórych :decayed::kox:

Opublikowano

kurde chyba jutro wpadne na spot tylko jak tam sie odnalezc bo bede 1 raz :blink:

Zapodaj kolegom ze dwa kubełki z KFC to szybciej się zaaklimatyzujesz :decayed:

I koniecznie wypucuj fure żeby zawstydzić Cubera :decayed:

A tak na poważnie - każdy z nas kiedyś przeżywał swój "pierwszy raz". Im częściej będziesz się pojawiał - tym więcej wspólnych tematów się pojawi. Tak więc cierpliwości :gwizdanie:

PS: jeszcze jedno... Ja jestem za Wisłą, Cuber za Cracovią a Jarko za Hutnikiem. Jutro mnie nie będzie, więc możesz być za Cracovią albo Hutnikiem, ale za tydzień będę :gwizdanie: :decayed:

ennoo nie nie ja kiedys latalem z bojowkami wisly ale teraz to juz nie bo sie doroslo i to poszlo w sina dal :kox: wiec mozna powiedziec ze jestem bezstronny ha

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.